Video: Beijing'de Kargo Şirketleri, Kovid-19'un Yeniden Canlanması Nedeniyle Dezenfeksiyon Tedbirlerini Artırdı - Son Dakika

Video: Beijing'de Kargo Şirketleri, Kovid-19'un Yeniden Canlanması Nedeniyle Dezenfeksiyon Tedbirlerini Artırdı

19.05.2022 21:02
Video: Beijing'de Kargo Şirketleri, Kovid-19'un Yeniden Canlanması Nedeniyle Dezenfeksiyon Tedbirlerini Artırdı

Çin'in başkenti Beijing'deki kargo şirketleri, Kovid-19'un yeniden canlanması nedeniyle çalışanlarının ve müşterilerinin güvenliğini sağlamak amacıyla dezenfeksiyon tedbirlerini artırdı.

Çin'in başkenti Beijing'deki kargo şirketleri, Kovid-19'un yeniden canlanması nedeniyle çalışanlarının ve müşterilerinin güvenliğini sağlamak amacıyla dezenfeksiyon tedbirlerini artırdı.

Beijing sakinlerinin gönül rahatlığı ile paketlerini teslim alması veya teslim etmesi için hizmet merkezlerini, dağıtım ekipmanlarını ve paketleri kapsamlı bir şekilde dezenfekte ediyorlar.

HUAİ TİNGTİNG, SF Express Yabao Yolu Şubesi Müdürü:

"Şirketimiz 11 Mart'tan bu yana, paketlerin tümüyle dezenfekte edilmesi için tam otomatik bir dezenfeksiyon makinesiyle donatıldı. Hizmet merkezi de günde üç kez tümüyle dezenfekte ediliyor. Ayrıca dağıtım elemanlarından da hizmet merkezine girmeden önce sağlık kodlarını taratmasını, vücut sıcaklıklarının kontrol edilmesini ve negatif nükleik asit testi sertifikalarını göstermesini istiyoruz."

LYU MİNGYANG, Beijing'in Chaoyang bölgesinde posta-kargo dağıtımı salgın önleme çalışma grubu görevlisi:

"21 Ocak 2022'de Chaoyang bölgesi posta-kargo dağıtım sektörüne yönelik bir salgın önleme çalışma grubu kurdu. Bu çalışma grubu, posta ve kargo dağıtımlarının güvenli ve düzenli çalışmasını sağlamak amacıyla dağıtım elemanlarının nükleik asit testlerinin ve Kovid-19 aşılarının ve hizmet merkezlerinin dezenfeksiyonunun yanı sıra kargo şirketlerinin acil durum önleme ve kontrol planlarının rutin kontrollerini yapıyor."

Beijing, 22 Nisan'dan beri Kovid-19'un yeniden canlanmasıyla mücadele ediyor. Kent Salı günü 52 yerel yolla bulaştığı doğrulanmış Kovid-19 vakası bildirdi.

Xinhua Haber Ajansı muhabirleri Beijing'den bildiriyor.

YORUMLAR
500
Çin'de 10 Milyondan Fazla Yeni Enerjili Araç Trafikte Çin'de 10 Milyondan Fazla Yeni Enerjili Araç Trafikte Xi Kalkınmanın Uluslararası Gündemde Öne ve Merkeze Konulması İçin Çağrıda Bulundu Xi Kalkınmanın Uluslararası Gündemde Öne ve Merkeze Konulması İçin Çağrıda Bulundu Çin'in Kuzeyinde Bulutların ve Sisin İçinde Çin Seddi'nden Bir Kesit Çin'in Kuzeyinde Bulutların ve Sisin İçinde Çin Seddi'nden Bir Kesit
Kaynak: Xinhua

Son Dakika Güncel Video: Beijing'de Kargo Şirketleri, Kovid-19'un Yeniden Canlanması Nedeniyle Dezenfeksiyon Tedbirlerini Artırdı - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement