Vietnam'da Yangın Faciası: 13 Ölü, 27 Yaralı - Son Dakika

Vietnam'da Yangın Faciası: 13 Ölü, 27 Yaralı

23.03.2018 13:29
Vietnam'da Yangın Faciası: 13 Ölü, 27 Yaralı, System.String[]

Vietnam’da bir sitede çıkan yangında 13 kişi hayatını kaybetti, 27 kişi yaralandı.

Vietnam'da bir sitede çıkan yangında 13 kişi hayatını kaybetti, 27 kişi yaralandı.

Vietnam'daki Ho Chi Minh kentinde 736 dairelik bir sitede yangın çıktı. Facia 13 kişi hayatını kaybederken 27 kişinin yaralandığı belirtildi. Birçok kişinin yangından kurtulmak için camdan atlayarak hayatını kaybettiği bildirildi. Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, binada yaşayan bazı kişilerin de dumandan zehirlenerek öldüğü ifade edildi.

En az 30 itfaiye aracı ile 200 itfaiye erinin müdahale ettiği yangın, saatler süren çalışmalar sonunda kontrol altına alınabildi. Yangının, sitenin altında bulunan garajda başladığı ve kısa sürede dumanların üst dairelere yayıldığı belirtildi. Sitede yaşayan en az 100 kişinin ekipler tarafından kurtarıldığı, en az bin kişinin ise kendi imkanlarıyla kaçtığı ifade edildi.

Yangında yaralananların hastanede tedavi edildiği ve durumlarının stabil olduğu belirtildi. Arama ekipleri sitede çalışmalarını sürdürüyor.

Yerel medyada yapılan açıklamada, yüzlerce dairenin bulunduğu sitede yangın çıktığı sırada yangın alarmının çalmadığı belirtildi. - HANOİ

Vietnam'da Yangın Faciası: 13 Ölü, 27 Yaralı
Vietnam'da Yangın Faciası: 13 Ölü, 27 Yaralı

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Vietnam'da Yangın Faciası: 13 Ölü, 27 Yaralı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı