Vizyona Günler Kala Baba Kız At Çiftliğinde Buluştu - Son Dakika

Vizyona Günler Kala Baba Kız At Çiftliğinde Buluştu

27.03.2018 13:16
Vizyona Günler Kala Baba Kız At Çiftliğinde Buluştu, System.String[]

6 Nisan'da vizyona girecek 'Kızım ve Ben' filmine adını veren oyuncular at çiftliğinde bir araya geldi.

Filmde baba kızı canlandıran başrol oyuncusu Cemal Hünal ve filmin yapımcısı Burak Memişoğlu'nun da kız kardeşi olan çocuk oyuncu Zülal Memişoğlu, çiftlikte basın mensuplarıyla buluştular. Renkli görüntülere sahne olan günde baba-kız filmle ilgili merak edilen soruları da cevapladı.

Polisiye-dram türünde çekilen Kızım ve Ben filmi için geri sayım başladı. Ünlü oyuncu Cemal Hünal at çiftliğinde stres atarken filmde kızını canlandıran Zülal Memişoğlu da keyifli dakikalar yaşadı. Cemal Hünal bir özel harekat polisini canlandırmanın önemine değinirken Zülal Memişoğlu da ''Polis abilerle aynı filmde oynamak beni çok gururlandırdı'' dedi. Murat Gürvardar'ın senarist ve yönetmenliği yaptığı polisiye-dram türündeki film, kahraman bir özel harekât polisi olan Doruk'un görevinin yanı sıra kızına hem annelik hem de babalık yapmasını konu alıyor.

Vizyona Günler Kala Baba Kız At Çiftliğinde Buluştu

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Vizyona Günler Kala Baba Kız At Çiftliğinde Buluştu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Rus savaş uçakları İdlib'de ılımlı muhaliflerin eğitim kampını vurdu Aslı Hünel ve Saruhan Hünel'in babaları koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Nevşehir'de otobüste genç kıza cinsel saldırıda bulunan şahıs şoför tarafından yakalandı Son Dakika! Aliyev, Ermenistan'a silah gönderen ülkelere yüklendi: Listesi bende var, ateşkes isteyen niye silah gönderir? 6 aylık hamile eşinin gözleri önünde öldürülmüştü! Olayın görüntüleri ortaya çıktı Polis peşlerine düşünce 1 kilo esrarı yola döktüler Yarı çıplak haldeki genç, 5. kattan böyle düştü Vicdansızların sıpaya yaptığı işkence cezasız kalmadı