Yalovalı Fırıncı 7 Yıldır Hayra Aracı Oluyor - Son Dakika

Yalovalı Fırıncı 7 Yıldır Hayra Aracı Oluyor

23.08.2017 18:33
Yalovalı Fırıncı 7 Yıldır Hayra Aracı Oluyor, System.String[]

Yalova'da faaliyet gösteren bir fırın 7 yıldır "askıda ekmek" uygulaması ile hayra aracı olarak ihtiyaç sahiplerinin sofralarına katkı sağlıyor.

Yalova'da faaliyet gösteren bir fırın 7 yıldır "askıda ekmek" uygulaması ile hayra aracı olarak ihtiyaç sahiplerinin sofralarına katkı sağlıyor.

Fatih Caddesi'nde faaliyet gösteren fırının satış sorumlusu Kahraman Memiş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 7 yıl önce başlattıkları "askıda ekmek" uygulamasını, aralıksız sürdürdüklerini belirtti.

Uygulama ile imkanı olanların ekmek bedeli karşılığı fişi askıya bıraktığını, ihtiyaç sahiplerinin de bununla fırından ekmek aldığını anlatan Memiş, şunları söyledi:

"Ekonomik durumu iyi olan vatandaşlarımızın bıraktığı askıda ekmeği, durumu iyi olmayan vatandaşlara ulaştırarak bir nevi aracılık etmiş bulunuyoruz. Bir nebze de olsa vatandaşımızın mağduriyetini gidermek, ve buna aracılık etmek gerçekten gurur verici, onların yüzündeki tebessümü görmek bizleri de mutlu ediyor. Hayır sahibi vatandaşlarımızın askı için günde bıraktığı ekmek karşılığı, bazen 150, bazen 200'ü buluyor. İşletmemiz açık olduğu sürece bu uygulama devam edecektir. Destek olan, askıya ekmek bırakan tüm müşterilerimize teşekkür ediyorum."

Yalovalı Fırıncı 7 Yıldır Hayra Aracı Oluyor
Yalovalı Fırıncı 7 Yıldır Hayra Aracı Oluyor

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yalovalı Fırıncı 7 Yıldır Hayra Aracı Oluyor - Son Dakika


Son Dakika

Manavgat'ta büyük felaket! Yangın bir türlü kontrol altına alınamıyor 00:29 Manavgat'ta büyük felaket! Yangın bir türlü kontrol altına alınamıyor İhanete uğrayan Sevda Erginci'den eski sevgilisi Yılmaz Kunt'a manidar gönderme 00:10 İhanete uğrayan Sevda Erginci'den eski sevgilisi Yılmaz Kunt'a manidar gönderme Sevgilisiyle barışan Şeyma Subaşı'dan uzun bir aradan sonra ilk poz geldi! Mesajı da bir hayli dikkat çekici 22:43 Sevgilisiyle barışan Şeyma Subaşı'dan uzun bir aradan sonra ilk poz geldi! Mesajı da bir hayli dikkat çekici
Hakan Çalhanoğlu, Inter'de şov yapıyor! Hazırlık maçına performansıyla damga vurdu 22:38 Hakan Çalhanoğlu, Inter'de şov yapıyor! Hazırlık maçına performansıyla damga vurdu Osmaniye'de çıkan orman yangını sürüyor! Tedbir amacıyla evler boşaltıldı 22:21 Osmaniye'de çıkan orman yangını sürüyor! Tedbir amacıyla evler boşaltıldı PSV'ye 2-1 mağlup olan Galatasaray, Şampiyonlar Ligi defterini kapattı! İşte Avrupa Ligi'ndeki yeni rakibimiz 20:57 PSV'ye 2-1 mağlup olan Galatasaray, Şampiyonlar Ligi defterini kapattı! İşte Avrupa Ligi'ndeki yeni rakibimiz
Bakan Soylu'dan düzensiz göçmen eleştirilerine anlamlı yanıt: Memleket zor dönemdeyken bileziklerini gönderdiler 17:35 Bakan Soylu'dan düzensiz göçmen eleştirilerine anlamlı yanıt: Memleket zor dönemdeyken bileziklerini gönderdiler Alevi ve Bektaşi derneklerinden İBB'ye festival ismi tepkisi: Eğlence programına bu isim koyulmaz 17:12 Alevi ve Bektaşi derneklerinden İBB'ye festival ismi tepkisi: Eğlence programına bu isim koyulmaz
Advertisement