Yalovalı Tenisçiler 3'te 3 Yaptı - Son Dakika

Yalovalı Tenisçiler 3'te 3 Yaptı

12.05.2014 17:15
Yalovalı Tenisçiler 3'te 3 Yaptı, System.String[]

Türkiye Tenis Federasyonu’nun 2014 faaliyet programında yer alan Ulusal 8-9-10 Yaş Tenis Turnuvası, Yalova Tenis ve Dağcılık Spor Kulübü kortlarında yapıldı.

Türkiye Tenis Federasyonu'nun 2014 faaliyet programında yer alan Ulusal 8-9-10 Yaş Tenis Turnuvası, Yalova Tenis ve Dağcılık Spor Kulübü kortlarında yapıldı. Çekişmeli geçen turnuvada, Yalovalı tenisçiler, katıldıkları 3 kategoride de 3 kupa kazanmayı başardı.

Yalova'nın ev sahipliğini yaptığı turnuvada, Bakırköy Spor Kulübü, Sakarya Su Sporları T.K.K, Zonguldak Tenis Spor Kulübü, Yalova Tenis ve Dağcılık Spor Kulübü, Tarsus Tenis Spor Kulübü'nün raketleri katıldı. Müsabakalar sonrasında 8 ve 10 yaş grubunda birinciliği ve 9 yaş grubunda ikincilik kupasını Yalova Tenis ve Dağcılık Spor Kulübü kazandı.

8 yaş grubunda birinci olan Egemen Atak'a, 10 yaş grubunda birinci olan Sevinç Saybo'ya ve 9 yaş grubunda ikinci olma başarısı gösteren Emirhan Demir'e kupa ve madalyalarını Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan taktik verdi. Sporcuları ve antrenörleri Mustafa Terzi'yi başarılarından dolayı tebrik etti. - YALOVA

Yalovalı Tenisçiler 3'te 3 Yaptı
Yalovalı Tenisçiler 3'te 3 Yaptı

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Yalovalı Tenisçiler 3'te 3 Yaptı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Altay'dan büyük hata, kurtardığı topu içeri aldı! Altay'dan büyük hata, kurtardığı topu içeri aldı! İlaç içip uykuya dalan kadının cansız bedeni kanepede bulundu İlaç içip uykuya dalan kadının cansız bedeni kanepede bulundu Trump'ın tedavisinde de kullanılan Trump'ın tedavisinde de kullanılan "antikor kokteyli" koronaya yakalanma oranını yüzde 81 azaltıyor Bodrum'da silahlı kavgaya karışan oyuncu Mustafa Üstündağ serbest bırakıldı Bodrum'da silahlı kavgaya karışan oyuncu Mustafa Üstündağ serbest bırakıldı Eski Manken Deniz Erhan Murathanoğlu hayatını kaybetti Eski Manken Deniz Erhan Murathanoğlu hayatını kaybetti Ramazan'da tam kapanma olacak mı? Tüm gözlerin çevrildiği Bilim Kurulu toplandı Ramazan'da tam kapanma olacak mı? Tüm gözlerin çevrildiği Bilim Kurulu toplandı Şampiyonluk takibindeki Fenerbahçe 3 puanı kaptı! Sarı Kanarya, Gazişehir'i 3-1'le geçti Şampiyonluk takibindeki Fenerbahçe 3 puanı kaptı! Sarı Kanarya, Gazişehir'i 3-1'le geçti Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek