Yapı Kredi konut kredisi faizini yüzde 0,99'a indirdi - Son Dakika

Yapı Kredi konut kredisi faizini yüzde 0,99'a indirdi

9 gün önce

Yapı Kredi, konut kredisi faiz oranında indirime gitti. Banka, kredi üst limiti olmadan 120 aya kadar tüm vadelerde yüzde 0,99 faizle kredi kullandıracak.

Yapı Kredi konut kredisi faiz oranını aylık yüzde 0,99'a çekti. Yapı Kredi'nin yeni konut kredisinden faydalanmak isteyenler kredi tutarı üst limiti olmadan, 120 aya kadar tüm vadelerde yüzde 0,99 faizle konut kredisi alabilecek.

"KREDİ ÜST LİMİTİ DE BULUNMUYOR"

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, bankanın makroekonomik gelişmeler ve piyasa koşullarına göre, müşterilerine ve üreticilere değer katabilme hedefiyle çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti. Ülgen, "Tüm müşterilerimiz 120 aya kadar olan tüm vadelerde kampanyamızdan yararlanabiliyor. Geçerli faiz oranımızda kredi tutarı üst limiti de bulunmuyor. Kampanya dahilinde tüm müşterilerimizin ödeme gücüne göre farklı ödeme planları da oluşturabiliyoruz" dedi.

Yapı Kredi konut kredisi faizini yüzde 0,99'a indirdi
Haber Yayın Tarihi: 03.12.2019 04:20 Kaynak: DHA



Son Dakika

Gram altın 275 lira seviyelerinde
BKM'den 'kart bilgileri çalındı' iddialarına açıklama: Konu titizlikle takip ediliyor Kulüpler Birliği istedi, TFF yüzde 30'dan yüzde 40'a yükseltti! Merkez Bankası'nın faiz indirimi sonrası Borsa İstanbul rekor kırdı