Yapraklı'da 8. Sınıflar Bilgi Yarışması Yapıldı - Son Dakika

Yapraklı'da 8. Sınıflar Bilgi Yarışması Yapıldı

09.06.2011 15:45
Yapraklı'da 8. Sınıflar Bilgi Yarışması Yapıldı, System.String[]

Çankırı'nın Yapraklı ilçesinde ilköğretim okulları 8. sınıflar arasında bilgi yarışması düzenlendi.

Çankırı'nın Yapraklı ilçesinde ilköğretim okulları 8. sınıflar arasında bilgi yarışması düzenlendi.

Yapraklı İlköğretim Okulu, Yatılı İlköğretim Bölge Okulu ve Yukarıöz İlköğretim Okulu arasında yapılan bilgi yarışmasına Kaymakam Elif Canan Tuncer Ersöz de katıldı.

Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve Genel Kültür sorularından oluşan 20 soruluk bilgi yarışmasında Yapraklı İlköğretim Okulu 80 puan alarak yarışmayı birinci olarak bitirirken, 65 puanla ikinciliği Yapraklı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu, 60 puanla üçüncülüğü de Yukarıöz İlköğretim Okulu aldı.

Çok Programlı Lisesi toplantı salonunda yapılan yarışma sonunda birinci okula ödülünü Kaymakam Ersöz verirken, ikinci ve üçüncü olan okulların ödüllerini de İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Rahmi Canbaz verdi.

- ÇANKIRI

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yapraklı'da 8. Sınıflar Bilgi Yarışması Yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

"20'li yaşlar" akımı için önemli uyarı: Yüz ifadeleriniz kopyalanabilir ABD, Türkiye'yi hukuksuz olarak F-35 programından çıkarmıştı! Çözüm için yeniden diyalog başlayacak ABD, Türkiye'yi hukuksuz olarak F-35 programından çıkarmıştı! Çözüm için yeniden diyalog başlayacak Dağda kurbanlık dana avı başladı! Tanesi 10 ile 20 bin lira arasında satışa çıkıyor Dağda kurbanlık dana avı başladı! Tanesi 10 ile 20 bin lira arasında satışa çıkıyor Efsane aktör Ivan Krasko, kendisinden 48 yaş küçük sevgilisiyle 5.kez nikah masasına oturacak! Efsane aktör Ivan Krasko, kendisinden 48 yaş küçük sevgilisiyle 5.kez nikah masasına oturacak! TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok 22 ayrı adrese kumar baskını yapıldı! Uyuyor numarası yapan vatandaş ise cezadan kaçamadı 22 ayrı adrese kumar baskını yapıldı! Uyuyor numarası yapan vatandaş ise cezadan kaçamadı "İmamoğlu'nu ben şikayet ettim" diyen Tokatspor Kulübü Başkanı'nı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Dairesi Başkanlığı yalanladı El konan 24 lüks otomobille, devleti 27 milyon lira zarara uğrattılar El konan 24 lüks otomobille, devleti 27 milyon lira zarara uğrattılar
Advertisement