Yaratıcılığın Kapıları Aralanıyor - Son Dakika

Yaratıcılığın Kapıları Aralanıyor

15.09.2011 13:11
Yaratıcılığın Kapıları Aralanıyor, System.String[]

İstanbul Oyuncak Müzesi'nde şair, yazar ve fotoğraf sanatçısı Akgün Akova'nın eğitmenliğinde altı yıldır devam eden Yaratıcılık Seminerleri'ne kayıtlar başladı.

İstanbul Oyuncak Müzesi tarafından katılım sertifikası da verilecek olan katılımcılara Salvador Dali'nin resimlerinin analizinden müzik dinleyerek düş kurmaya; "senaryo ameliyatı" çalışmalarından fotoğrafçıların "ışığın bavulu"nu taşımasına kadar birçok sanat dalına ilişkin yaratıcı çalışmalar bir arada anlatılıyor.

İstanbul Oyuncak Müzesi'nde şair, yazar ve fotoğraf sanatçısı Akgün Akova'nın eğitmenliğinde altı yıldır devam eden Yaratıcılık Seminerleri 1 Ekim de başlayan seminerler 15 ile 115 yaş arasındaki herkesin katılabileceği her Cumartesi saat 10.00- 12.30 arasında olup 3 aylık kurlar şeklinde.

Yaratıcılığın Kapıları Aralanıyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Yaratıcılığın Kapıları Aralanıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Paula Dapena isimli kadın futbolcu, Maradona'yı anmayı reddetti: İstismarcı ve tecavüzcüye saygı duymam Gökçe Bahadır ve Kerem Tunçeri aşk mı yaşıyor? Menajerlik şirketinden açıklama geldi MasterChef'te talihsiz kaza! Parmağı kesilen Barbaros hastaneye götürüldü CNN'in ele geçirdiği gizli belgelerde Çin'in yanlış bilgiler paylaştığı iddia edildi Trakya'da etkili olan kar yağışı İstanbul'un kapısına dayandı Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı