"Yaya ve Bisiklet Dostu Kent Tarsus" çalıştayı - Son Dakika

"Yaya ve Bisiklet Dostu Kent Tarsus" çalıştayı

Tarsus Belediyesi tarafından "Yaya ve Bisiklet Dostu Kent Tarsus" çalıştayı düzenlendi.

Tarsus Belediyesi tarafından "Yaya ve Bisiklet Dostu Kent Tarsus" çalıştayı düzenlendi.

Belediye Meclis Salonundaki çalıştayda yerel konuşmacıların yanı sıra, Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen katılımcılar söz aldı.

Çalıştayda ayrıca, otomobil öncelikli kentlerin, yayalar ve bisiklet ulaşımı için yeniden tasarlanması, bisikletin doğa, küresel ısınma, Ekonomi, Son Dakika Ekonomi Haberleri, Ekonomi Son Dakika'>ekonomi ve toplum sağlığı için anlamı gibi konular ele alındı.

Çalıştayın sonuç bildirgesinin Türkiye'deki diğer belediyelere gönderilmesi önerildi.

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 18:09 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Yaya ve Bisiklet Dostu Kent Tarsus' çalıştayı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Annesinin kızmasıyla proje üreten 4'üncü sınıf öğrencisi, TEKNOFEST 2020'de birinci oldu Bakan Koca, yüz yüze eğitimin yeni yol haritasını açıkladı: 2., 8. ve 12. sınıflar için Bilim Kurulu'nun önerisi var Son Dakika: Türkiye'de 30 Eylül günü koronavirüs kaynaklı 65 can kaybı, 1391 yeni vaka tespit edildi Azerbaycan, Ermenistan ordusunun bir taburunun sancağını ele geçirdi Gelir gider tablosunu vatandaşla paylaşmak isteyen Kırşehir Belediyesi, astığı afişte hesap hatası yaptı RTÜK, Esra Erol'un programındaki yasak aşk olayının ardından ATV'ye idari para cezası verdi Trabzon Emniyet Müdürü'nden tüyleri diken diken eden sözler: Hilal bıyıklı bozkurtlarım Karabağ'a gitmek için bekliyor Dolu nedeniyle hasar alan araçların sahipleri oto sanayilerine akın etti