Son Dakika Haberleri: Yeğenini Baltayla Öldürdü, Ayakkabısındaki Kan Cinayeti Ele Verdi

Yeğenini Baltayla Öldürdü, Ayakkabısındaki Kan Cinayeti Ele Verdi

25 gün önce

Adıyaman'da yeğenini baltayla öldüren amca, polisin ayakkabısına sıçrayan kanı fark etmesi sayesinde yakayı ele verdi.

Adıyaman'ın  Besni ilçesinde, 48 yaşındaki Mustafa Kirazkırmızı'yı başına tarlada balta ile vurarak öldüren kişinin, amcası 82 yaşındaki Cuma Kirazkırmızı olduğu ortaya çıktı.

POLİS AYAKKABISINDAKİ KANI FARK ETTİ

Belediye temizlik işçisi Mustafa Kirazkırmızı, geçen  22 Nisan günü  Kızılpınar bölgesinde kendisine ait tarlada çalışırken başına balta ile vurularak öldürüldü. Cinayet ardından çalışma başlatan polis, ölen Kirazkırmızı'nın amcası Cuma Kirazkırmızı'nın ayakkabısında kan olduğunu gördü.

GERÇEK, DNA TESTİNDE ORTAYA ÇIKTI

Sorgusunda cinayet işlemediğini söyleyen amcanın ayakkabısı alınarak kriminal incelemeye gönderildi. Yapılan incelemede Cuma Kirazkırmızı, ayakkabısındaki kan damlasının öldürülen Mustafa Kirazkırmızı'nın DNA örnekleriyle uyuştuğu belirlenmesi üzerine gözaltına alındı.

ÇIKARILDIĞI MAHKEME TARAFINDAN TUTUKLANDI

Sorgulamasında suçunu itiraf eden amca, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi. Şüpheli amcaya getirilişi sırasında adliye önünde saldırmak isteyen yakınları ise polislerce güçlükle engellendi. Nöbetçi mahkemeye çıkarılan Cuma Kirazkırmızı tutuklandı.


Bir Hafta Aralıksız Devam Eden Ereksiyon, Acı Gerçeği Ortaya Çıkardı! Penisinin Yarısı Kesildi Bekir Bozdağ'dan Korkutan Açıklama: 2019'a Kadar Pek Çok Kirli Operasyona Şahit Olacağız
Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı