Son Dakika Haberleri: Yem Fabrikasında İş Kazası 1 Ölü 1 Yaralı

Yem Fabrikasında İş Kazası 1 Ölü 1 Yaralı

13 gün önce

Turgutlu’da bir yem fabrikasında meydana gelen iş kazasında 1 işçi hayatını kaybetti, aynı olayda 1 işçide yaralanı.Manisa’nın Turgutlu ilçesinde yem fabrikasında meydana gelen iş kazasında 1 işçi hayatını kaybetti, 1 işçi yaralandı.

Yem Fabrikasında İş Kazası 1 Ölü 1 Yaralı, System.String[]
Turgutlu'da bir yem fabrikasında meydana gelen iş kazasında 1 işçi hayatını kaybetti, aynı olayda 1 işçide yaralanı.

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde yem fabrikasında meydana gelen iş kazasında 1 işçi hayatını kaybetti, 1 işçi yaralandı.

İddiaya göre Turgutlu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan bir yem fabrikasında çalışan işçiler Erdoğan Özen (41) ve Y.Ö.(36), yem yüklemek için kullandıkları iş makinesini çalışır vaziyette bırakarak yerleri süpürmeye başladılar. İş makinesinin kendi kendine hareket etmesi ile iki işçi duvar ile iş makinesinin kepçesi arasında sıkıştı.

AKS ve 112 sağlık ekipleri tarafından işçiler sıkıştıkları yerden çıkarıldı. Olay yerine gelen 112 acil sağlık ekipleri tarafından Turgutlu Devlet Hastanesine kaldırdı.

İşçilerden Erdoğan Özen, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. - MANİSAAhmet Hakan "Kaynağımı Sormayın" Deyip Duyurdu: ABD, Hakan Atilla'yı Gönderecek Acun Ilıcalı, Yemekteyiz'le Benzer Formatta Program Sunan Zuhal Topal ve Kanala Dava Açacak

Ekonomik Krizin Vurduğu Venezuela'da Morglar Doldu, İnsanlar Bozuk Et Yiyor!