YENİ DELHİ - Hindistan'da Uluslararası Biyolojik Çeşitlilik Günü - Son Dakika

YENİ DELHİ - Hindistan'da Uluslararası Biyolojik Çeşitlilik Günü

22.05.2022 09:54

Yamuna Biyoçeşitlilik Parkı'ndan detaylar YENİ DELHİ - Uluslararası Biyolojik Çeşitlilik gününü kutlamaya hazırlanan Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki Yamuna Biyoçeşitlilik Parkı'ndaki hayvan ve bitkiler görüntülendi.

Yamuna Biyoçeşitlilik Parkı'ndan detaylar YENİ DELHİ - Uluslararası Biyolojik Çeşitlilik gününü kutlamaya hazırlanan Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki Yamuna Biyoçeşitlilik Parkı'ndaki hayvan ve bitkiler görüntülendi. Sürdürülebilir dünya için doğal yaşam çeşitliliğinin korunması ve geliştirilmesini teşvik amacıyla Birleşmiş Milletler (BM) bünyesinde her yıl 22 Mayıs, "Uluslararası Biyolojik Çeşitlilik" günü olarak kutlanıyor.

YORUMLAR
500
Suzuki ve Toyota Ağustos'ta Hindistan'da Yeni Hibrit Suv Üretimine Başlayacak Suzuki ve Toyota Ağustos'ta Hindistan'da Yeni Hibrit Suv Üretimine Başlayacak Son dakika: Hindistan'ın Assam eyaletindeki sellerde son 24 saatte 10 kişi hayatını kaybetti Son dakika: Hindistan'ın Assam eyaletindeki sellerde son 24 saatte 10 kişi hayatını kaybetti Son dakika haberleri: Hindistan'ın Assam eyaletindeki sellerde ölenlerin sayısı 100'ü geçti Son dakika haberleri: Hindistan'ın Assam eyaletindeki sellerde ölenlerin sayısı 100'ü geçti
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel YENİ DELHİ - Hindistan'da Uluslararası Biyolojik Çeşitlilik Günü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement