Şarkıcı Yeşim Salkım'dan Hakan Uzan itirafı: Beni eşya gibi görüyordu - Son Dakika

Şarkıcı Yeşim Salkım'dan Hakan Uzan itirafı: Beni eşya gibi görüyordu

YouTube'da yayınlanan programda yaşadığı zor günleri anlatan Yeşim Salkım, Hakan Uzan'la evliliğinden bahsederken "Evlendiğim gün 'Ben ne yaptım' dedim. Ben onun gözünde bir eşyaydım" dedi.

Son günlerde fenomen Murat Övüç'le olan tartışmasıyla gündemden düşmeyen Yeşim Salkım, YouTube'da yayınlanan Katarsis X-tra programına konuk oldu. Aile yaşantısından ve biten evliliğinden bahseden Salkım, samimi açıklamalarda bulundu.

"BEN HAKAN'IN GÖZÜNDE BİR EŞYAYDIM"

İkinci evliliğini yaptığı Hakan Uzan'la ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Yeşim Salkım,"Evlendiğim gün 'Ben ne yaptım' dedim. Ben onun gözünde bir eşyaydım. Evlenmiştik ve bitmişti. Her evliliğimin sonunda özgürlüğümü seçtim. İhanet tanıdığım bir histi. Benim ailem de böyle yıkıldı. Kaç yaşınızda olursanız olun, eğer geçmişinizdeki yaralar kapanmamışsa çok derin izler bırakıyor. O yüzden ben de bunlardan ne kadar kaçtıysam hep yakalandım. Dedim ki bunun devamı gelecek ve burada bitecek" dedi.

Yeşim Salkım'dan Hakan Uzan itirafı: Beni eşya gibi görüyordu

"İLK HAYAL KIRIKLIĞIMI BABAMLA YAŞADIM"

Hayatta ilk hayal kırıklığını babası ile yaşadığını fakat ona kızgın ve kırgın olmadığını, hala babasını çok sevdiğini söyleyen sanatçı, "Babamla geçiremediğim zamana çok üzülüyorum" dedi. Yatağa mahkum olan babasını sık sık ziyaret ettiğini belirten Salkım, anne ve babasının boşanmalarına üzüldüğünü ve çok kızdığını da söyledi.

"MASAL OKUDUĞUM ÇOCUĞUN KARDEŞİM OLDUĞUNU ÖĞRENDİM"

14 yaşındayken bir kardeşinin olduğunu öğrendiğinden bahseden Salkım, sözlerine şöyle devam etti: "Babamın sahne aldığı bir gazino vardı. Biz de yazları oraya gidiyorduk. Ben de her akşamüstü çocukları toplayıp, onlara masal okuyordum, eğlendiriyordum. O sırada bir çocuk dikkatimi çekti. 3 buçuk yaşlarında, çok güzeldi. Annesi ile oturuyordu, aldım kucağıma. 'Ben akşamları çocuklara masal okuyorum, biraz gezdirebilir miyim?' dedim. Annesi de 'Tabi' dedi. Ben kardeşimi almışım kucağıma, bilmiyordum o zaman. Annesi ile de yakınlık kurdum tabii ki. 'Eşim Kıbrıs'ta asker' demişti bana. Her şey böyle başladı."

"BABAMI BİR KADINLA GÖRÜNCE ERKEKLERE OLAN İNANCIM KIRILDI"

"Bir gün babamın programı bittikten sonra ben her zamanki haylazlığımla demirlerde sallanıyorum. Bir film karesi gibidir o an gözümde hep. Hislerinize güvenin, hisleriniz size yanıltmıyor. Ben hissetmiştim bunu. Eğildim ve baktım. İki silüet tren raylarının kenarında konuşuyorlardı. O zaman kardeşim olduğunu anlamıştım. Sonra annem durumu öğrendi. Ben çok sevdim kardeşimi, annem de çok sevdi ve baktı. Sanırım erkeklere olan inancımın kırılması orada başladı. Orada şunu söyledim; 'Hiçbir erkeğin beni böyle üzmesine izin vermeyeceğim ve üzmeye kalkan her erkeği de bırakıp gideceğim."

Yeşim Salkım'dan Hakan Uzan itirafı: Ben eşya gibi görüyordu

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Sürekli çalışmak zorunda kaldığı için kızı Gizem'e doğduğu andan itibaren anneannesinin ve dayısının baktığını, bir annenin yerini hiçbir şeyin tutamayacağını söyleyen Salkım, çocuğunun anne ve babasından yoksun büyüdüğünü ve bu yüzden de kendisini hiçbir zaman affetmeyeceğini sözlerine ekledi.

Yeşim Salkım'dan Hakan Uzan itirafı: Ben eşya gibi görüyordu

Yeşim Salkım, "Gizem'e her baktığımda hep bir tarafım yaralı olacak ve onun yaptığı her hatada benim payım olduğunu hatırlayacağım" dedi. Gizem'e maddi verdiği olanaklar dışında manevi hiçbir şey hatırlamadığını söyleyen ve kendini suçlayan Yeşim Salkım, gözyaşlarını tutamayarak, o dönemlerde hatırladıklarını anlattı.

Şarkıcı Yeşim Salkım'dan Hakan Uzan itirafı: Beni eşya gibi görüyordu
Şarkıcı Yeşim Salkım'dan Hakan Uzan itirafı: Beni eşya gibi görüyordu

Haber Yayın Tarihi: 15.08.2020 11:04

Son Dakika Magazin Şarkıcı Yeşim Salkım'dan Hakan Uzan itirafı: Beni eşya gibi görüyordu - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (21)
  • AKŞAM OLSADA EVE GİTSEK: dizilerde müthiş bir elektrik katıyor kimse hayır diyemez ..ama şu hayatta tek başarısı hakan uzanmış gibi boyna hakan uzan hakan uzan yeterrr ..sonra diyor ki başkasına sorulamıyor ama bana hep hakanuzan soruluyor siz müsade ediyorsunuz..tek başarınız oymuş gibi ... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Tuğba: Sanat camiasındaki iki yüzlükleri tek gösterim herseyi yalansızın açıklayan mert bir kadın hakan uzandı parası var kimse beni terk etmez param var herseyi yaparım sanan bir zuppe gerçekten yeşim hanim mert ve görüşleri ve sanatı ilede gerçekten çok değerli bir hanfendi Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sanatçı Şehrazat, telif haklarını ödemeyen Acun Ilıcalı'ya uçak aldığı için öfke kustu: Haram zıkkım olsun Lüks spor salonunda röntgenci rezaleti! 30 kadını soyunma kabininde kayıt etmiş Beyaz eşya yüklü kamyonet takla attı: 1 ölü, 1 yaralı Trafik magandaları, hareket halindeki otomobilden dışarıya ayaklarını uzattı İngiltere'nin ilk eşcinsel çifti bebek sahibi oldu 1.5 yaşındaki Ceylin Azra, 5. kattan düşerek yaşamını yitirdi ABD'den korkutan aşı açıklaması: Bir doz aşı için 250 bin köpekbalığı katlediliyor Alanya'da yetişen tropik meyveler, 350 liraya varan fiyatlarıyla dudak uçuklatıyor