Son Dakika Haberleri: Yılbaşı Gecesi Eve Gelen Yaban Domuzu, Bir Daha Gitmedi

Yılbaşı Gecesi Eve Gelen Yaban Domuzu, Bir Daha Gitmedi

5 ay önce

Bodrum'da yaşayan Şule Teker, yılbaşı gecesi evinin bahçesine giren, kapıyı açık bırakmalarına rağmen bir daha gitmeyen yaban domuzunu beslemeye başladı.

Yılbaşı Gecesi Eve Gelen Yaban Domuzu, Bir Daha Gitmedi, System.String[]

Bodrum'da yaşayan 39 yaşındaki Şule Teker, evinin bahçesine yılbaşı gecesi giren, kapıyı açık bırakmalarına rağmen bir daha gitmeyen yaban domuzunu beslemeye başladı. Teker, yaban domuzuna 'Noel' adını verdi.

YILBAŞI GECESİ GİRDİ

Bir yat şirketinde genel müdür olarak çalışan Şule Teker'e ait, Torba Mahallesi  Atatürk Caddesi'ndeki evin bahçesine yılbaşı gecesi bir yaban domuzu girdi. Bahçedeki köpeklerinin havlaması ve homurtular üzerine dışarı çıktığında yetişkin bir yaban domuzuyla karşılaşan Şule Teker şaşırdı.  Uysal bir görünümü olan yaban domuzuna su ve yiyecek verdiklerini belirten Teker, "Yanlışlıkla geldiğini düşünüp, gitmesi için kapıyı açtık. Ancak bir daha gitmedi. Diğer günlerde de bahçede kalmayı sürdürdü. Genç ve oldukça iri olan bu domuzu beslemeye devam ettik." dedi.

'NOEL' ADINI VERDİLER

Evlerinde 3 köpek ve 1 kuşları olduğunu belirten Teker, besledikleri yaban domuzuna da yılbaşı gecesi geldiği için 'Noel' adını verdiklerini anlattı. Kapıyı sık açık bırakmalarına rağmen doğal ortamına dönmeyen 'Noel', mahalle sakinlerinin de ilgi odağı oldu. Mahalle sakinleri de görmeye geldikleri yaban domuzunu, yiyecek verip, besliyor.

TBMM'ye Gönderilen Gizli Raporda Çarpıcı Detay: Uludere'yi MİT'e Yıkmak İstediler Azeri İş Adamından Ebru Şallı'ya 500 Bin Liralık Teklif
İran'dan Türkiye'ye Küstah Tehdit: PJAK Saldırısından Türkiye Sorumlu, Sert Karşılık Vereceğiz

1