Son Dakika Haberleri: Yılmaz Morgül Bornozlu Fotoğraf Akımına Uydu: SPA'ların SPA'sı Yılmaz Morgül

Yılmaz Morgül Bornozlu Fotoğraf Akımına Uydu: SPA'ların SPA'sı Yılmaz Morgül

30 gün önce

Ünlü sanatçı Yılmaz Morgül, son zamanların gözde akımı olan bornozlu fotoğraf akımına paylaşımıyla dahil oldu. Morgül paylaşımına, "SPA'ların SPA'sı Yılmaz Morgül." notunu ekledi.

Sosyal medya hesabından yaptığı eğlenceli paylaşımlar adından söz ettiren Yılmaz Morgül, 'Bornozlu Fotoğraf' akımına paylaşımıyla dahil oldu.

"SPA'LARIN SPA'SI MORGÜL"

Instagram hesabından paylaşım yapan Yılmaz Morgül, son zamanları gözde akımı olan 'Bornozlu Fotoğraf' akımına paylaşımıyla dahil oldu. Morgül paylaşımına, "SPA MORGÜL "Ailemin bana seslendiği lakabım temizlik aşığı. Sağlıklı olmak temiz olmaktan geçer. Ruhum tertemiz olduğu için hijyene çok önem veriyorum. Kaldığım hotellerden bile ayrılmadan önce banyo yu düzenli bırakıyorum.Sanat dünyasında da arkadaşlarım spa morgül diye takılırlar.Tv sütüdyolarının yerlerini süpürür silerim dekorları düzenlerim. SPA LARIN SPA SI MORGÜL ÜM." notunu ekledi.

İşte 'Bornozlu Fotoğraf' akımına uyan düğer ünlüler:

Özge Ulusoy
Özge Ulusoy
Aleyna Tilki
Bülent Ersoy
Göksel
Serenay Aktaş
Hülya Avşar
Mine Tugay

YORUMLAR


Gayrimenkul Satış ve Kiralamada TL ile Sözleşme Dönemi Resmen Başladı Kış Bakımı Yaptırmaya Hazırlanan Araç Sahiplerine Kötü Haber! Fiyatlar Yüzde 42 Zamlandı

Alkollü Kadın, İlişkisi Olduğunu İddia Ettiği 80 Yaşındaki Annesi ve Komşunu Rehin Aldı