Yirmi7 'Den Yepyeni Bir Single: Papatya - Son Dakika

Yirmi7 'Den Yepyeni Bir Single: Papatya

23.05.2018 13:06
Yirmi7 'Den Yepyeni Bir Single: Papatya, System.String[]

“Muhtemelen Aşk” ile herkesin sevgisini kazanan Okan Şarlı solistliğinde ve öncülüğündeki “yirmi7”, yepyeni şarkısı ’Papatya’ ile hayranları ile buluşuyor.

"Muhtemelen Aşk" ile herkesin sevgisini kazanan Okan Şarlı solistliğinde ve öncülüğündeki "yirmi7", yepyeni şarkısı 'Papatya' ile hayranları ile buluşuyor.

Müzik hayatını uzun yıllar Amerika' da sürdüren Okan Şarlı; "Papatya, saf, masum bir sevgiyi ifade eder. Basit fakat mükemmel olabilmenin simgesi gibi. Üstelik anavatanı bizim topraklarımız. Bu duygular içinde hepimizi heyecanlandıran bir şarkı oldu. Umarım dinleyen herkesi de aynı şekilde etkiler" dedi.

Dünyanın en büyük sanat ve müzik festivali olarak adlandırılan "Burning Man"de konser veren ve ödül alan ilk Türk müzik grubu olan "27", ismini de 27 yaşında hayatlarını kaybeden efsanevi rock yıldızları Jimi Hendrix, Jim Morrisson, Janis Joplin, Kurt Kobain ve diğerlerinin anısına 27 olarak aldı. Modern rock ile klasik Türk müziği ezgilerini birleştiren 27, "Papatya" şarkısına, Devrin Usta yönetmenliğinde Şile ve Ümraniye Film Platolarında rengarenk, bahar esintileri içeren enerjisi yüksek bir klip çekti.

"Papatya" grubun Türkiye'deki iddiasını ortaya koyan bir çalışma olarak dikkat çekiyor. - İSTANBUL

Yirmi7 'Den Yepyeni Bir Single: Papatya
Yirmi7 'Den Yepyeni Bir Single: Papatya

- Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Yirmi7 'Den Yepyeni Bir Single: Papatya - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Ankara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı Hatay'da dün başlayan orman yangını sürüyor Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar