Yoğun istek üzerine Avrupa yakasında - Son Dakika

Yoğun istek üzerine Avrupa yakasında

22.10.2019 11:45
Yoğun istek üzerine Avrupa yakasında, System.String[]

Başrollerini Ozan Güven ve Günay Karacaoğlu'nun paylaştığı, yönetmen koltuğunda ise Emrah Eren'in oturduğu oyun, 27 Ekim Pazar günü UNIQ Hall'de sahnelenecek.

Başrollerini Ozan Güven ve Günay Karacaoğlu'nun paylaştığı, yönetmen koltuğunda ise Emrah Eren'in oturduğu oyun, 27 Ekim Pazar günü UNIQ Hall'de sahnelenecek. Ekip, 29 Ekim Salı akşamı da Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi'nde olacak. Cervantes'in ölümsüz eseri "Don Kişot"u sıradışı bir yorumla sahneye taşıyan "Don Kişot'um Ben" oyununda Güven ve Karacaoğlu'nun yanı sıra Nazlı Tosunoğlu, Ömür Arpacı, Serhan Ernak, Yüsra Geyik, Dilşad Bozyiğit, Diren Polatoğulları, Enis Aybar, Tuğba Eskicioğlu, Ali Kemal Aydın ve Rifat Durmuş da rol alıyor.

Yoğun istek üzerine Avrupa yakasında

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Yoğun istek üzerine Avrupa yakasında - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Colin Kazım-Richards, Derby County formasıyla ilk golünü attı Mert Hakan Yandaş'a yurt dışından 4 teklif birden geldi Ekipleri görünce "Ooo polis online, polisi seviyorum" diyen alkollü genç cezadan kurtulamadı Film gibi soygun! 4 bankadan çaldıkları paraları, kaçarken sokaklara saçtılar Menemen'de AK Parti başkan vekili seçimine itiraz edecek Bakan Selçuk paylaştı: Normalleşme Desteği ve İlave İstihdam Teşviki'nin süresi uzatıldı Emniyet Genel Müdürlüğü, Ekrem İmamoğlu'na yönelik suikast girişimi iddiasını yalanladı Şov yapayım derken hayatının hatasını yaptı! Köprüden nehre atlayan YouTuber kafatasını kırdı