Son Dakika Haberleri: Zekası ile Dikkat Çeken Sahipsiz Köpek Plajın Maskotu Oldu

Zekası ile Dikkat Çeken Sahipsiz Köpek Plajın Maskotu Oldu

10 ay önce

- Zekası ile dikkat çeken sahipsiz köpek plajın maskotu olduBARTIN - Bartın'daki Mugada Plajına akın eden tatilciler, sahipsiz köpeğe büyük ilgi gösterdi.

- Zekası ile dikkat çeken sahipsiz köpek plajın maskotu oldu

BARTIN - Bartın'daki Mugada Plajına akın eden tatilciler, sahipsiz köpeğe büyük ilgi gösterdi. Sahipsiz köpek, kurnazlığı ve zekası ile tatilcilerin ilgi odağı olmayı başardı.
Okulların açılmasına bir hafta kalmasına rağmen tatilcilerin ilgi gösterdikleri Karadeniz sahillerinden Mugada Plajı güzel günlerinden birini yaşadı. Plajda gezen sahipsiz köpek ise kurnazlığı ve zekası ile tatilcilerin ilgi odağı olmayı başardı. Köpek denize giren tatilcilerin şemsiyesinin altına yatarak güneşten korunurken serinlemek için suya girdikten sonra tatilciler ile top oynadı.
Peşinden gitmesi için suya atılan topun arkasından gitmeyen Arap topu suya atan kişinin suya girerek topu almasını izledikten sonra kendi isteği ile suya girerek yüzdü. Duruma şaşıran vatandaşlar, "Köpek zeki topun peşinden derin suya girmedi. Kendi istemediği takdirde suya girmiyor" diyerek gülüştü. Köpeğin plaj boyunca boş bulduğu şemsiyelerin altında güneşten korunduğu şemsiye sahipleri geldiğinde ise boş şemsiye aradığı görüldü.Üç Liderin Ekrana Çıktığı Akşamda Kılıçdaroğlu Reytinglerde Fark Attı Gündemi Sarsacak İddia: PKK'nın Sözde Yöneticisi Cemil Bayık Yakalandı

Ağrı'da Kaybolan Minik Leyla'nın Amcasına Şok Telefon: Başınız Sağ Olsun