Son Dakika Haberleri: Zenit Forması Giyen Aleksandr Kokorin ve Krasnodar Forması Giyen Pavel Mamaev, Bakanlık Görevlisine Saldırdığı İçin Hapse Atıldı

Zenit Forması Giyen Aleksandr Kokorin ve Krasnodar Forması Giyen Pavel Mamaev, Bakanlık Görevlisine Saldırdığı İçin Hapse Atıldı

4 ay önce

Zenit forması giyen Aleksandr Kokorin ve Krasnodar forması giyen Pavel Mamaev, iki bakanlık görevlisine saldırdığı gerekçesiyle tutuklandı.

Zenit Saint Petersburg'un yıldız ismi Aleksandr Kokorin ile Krasnodar forması giyen Pavel Mamaev, geçtiğimiz günlerde gittikleri bir kafede aralarında Rusya Endüstri ve Ticaret Bakanlığında görev yapan Denis Pak'ın da olduğu iki kişiye saldırmıştı. İki futbolcu, salı günü polis tarafından gözaltına alınmış ve soruşturmaları başlatılmıştı. Rusya'da büyük yankı uyandıran skandalla ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

8 ARALIK'A KADAR HAPİSTE KALACAKLAR

Sorgulamanın tamamlanmasının ardından nezarethaneye gönderilen Kokorin'in elleri kelepçeliyken çekilmiş bir fotoğrafı sosyal medyaya düştü. 27 yaşındaki golcünün bu sırada yüzünün gülüyor oluşu da dikkat çekti. Rus futbolcuların davanın sonuçlanacağı 8 Aralık'a kadar hapiste kalacakları öğrenildi.

KENDİLERİNE SESSİZ OLMALARINI SÖYLEYEN ŞOFÖRE SALDIRDILAR

Güvenlik kameraları tarafından tespit edilen görüntülere göre, ilk olayda, futbolcuların da içinde olduğu kalabalık grup, kendilerine sessiz olmalarını söyleyen bir şoföre fiziksel saldırıda bulunuyor. İkinci videoda ise iki futbolcu gittikleri kafede aralarında Rusya Endüstri ve Ticaret Bakanlığında görev yapan Denis Pak'ın da olduğu şahıslara saldırıda bulunuyor.

SÖZLEŞMELERİ FESHEDİLEBİLİR

Krasnodar ile Zenit tarafından yapılan açıklamada, söz konusu futbolcuların sözleşmesinin feshedilmesi konusunu görüşmek için yönetim kurulu toplantısı yapılacağı belirtildi.

(Fanatik)


YORUMLAR


Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı Kayalıklarda Fotoğraf Çekmeye Çalışan Sosyal Medya Fenomeni, Feci Şekilde Can Verdi

Türkiye'nin En Genç Belediye Başkan Adayı Belli Oldu