Zonguldak'ta Vergi Haftası Etkinlikleri - Son Dakika

Zonguldak'ta Vergi Haftası Etkinlikleri

25.02.2015 16:23
Zonguldak'ta Vergi Haftası Etkinlikleri, System.String[]

Zonguldak'ta Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında kurumlar ve gelir vergisi rekortmenlerine plaket verildi.

Zonguldak'ta Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında kurumlar ve gelir vergisi rekortmenlerine plaket verildi.

Zonguldak Vali Yardımcısı Ahmet Mailoğlu, bir otelde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, vergilendirilmiş kazancın kutsal olduğunu söyledi.

Vergi dairesi çalışanları artık çok önemli noktaya geldiğini anlatan Mailoğlu, "Vergi kaçağının ve kaybının aza indirildiği bir ülkenin çocukları olmanın mutluluğunu yaşayacağız" dedi.

Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca da geçen yıl kentte 2 milyar 253 milyon lira vergi tahakkuk ettiğini belirterek, "Tahsilat 1 milyar 734 milyon lira olarak gerçekleşmiştir. Vergi gelirleri tahsilatında bir önceki yıla göre yüzde 7,25 artış olmuştur" diye konuştu.

Törende, protokol üyelerince kurumlar vergisinde Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarına, Çanakçılar Seramik ve Yurtbay Seramik temsilcilerine, gelir vergisinde iş adamı Fazlı Erdoğan ile iş adamı Mustafa Çevik'e plaketleri verildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Zonguldak'ta Vergi Haftası Etkinlikleri - Son Dakika


Son Dakika

Yardım kampanyası için bin adet hamburger alan Luiz Suarez, 45 bin TL ödedi Azerbaycan, Ermenistan'a ait savaş uçağını düşürdü Son Dakika! Aliyev ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeli haberi verdi: Azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri alıyor Kılıçdaroğlu'ndan koronavirüse yakalanan İmamoğlu hakkında ilk açıklama Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'den gözdağı: Ben konuşursam Türkiye'ye adım atamaz Son Dakika! Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan İmamoğlu hastaneden 1,5 dakikalık video yayınladı: Durumum iyi 2 kamyon dolusu çöple yaşayan 81 yaşındaki Elif ninenin koronavirüs testi pozitif çıktı Yüzüne tükürdüğü yolcu, kadını hareket halindeki otobüsten aşağı attı