Son dakika İGC haberleri, İGC son dakika, son dakika İGC

Son Dakika İgc Haberleri

Son dakika İgc haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son igc haberleri anında burada.


 • 07.09.2023 07 Eyl 15:49 Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kelleş Gazetecilere Açıklamalarda Bulundu Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kelleş Gazetecilere Açıklamalarda Bulundu

  Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kelleş, kendisini ziyaret eden gazetecilere açıklamalarda bulundu. Üniversitenin deprem sonrası yaşadığı sorunlar ve yeni eğitim öğretim dönemi hakkında bilgi verdi.

 • 21.08.2023 21 Ağu 21:29 Şakir Süter Gazetecilik Yarışması'nda Kazananlar Belli Oldu Şakir Süter Gazetecilik Yarışması'nda Kazananlar Belli Oldu

  Bergamalı gazeteci-yazar Şakir Süter anısına düzenlenen 12. Şakir Süter Gazetecilik Yarışması'nda kazananlar belirlendi. İzmir Gazeteciler Cemiyeti tarafından Bergama Belediyesi, Bergama Ticaret Odası ve Bergama Kültür ve Sanat Vakfı'nın desteğiyle gerçekleştirilen yarışmada bu yıl 5 kategoride 56 eser yarıştı. Yarışmada fotoğraf dalında Mahmut Serdar Alakuş, haber dalında Ceren Atmaca-Ali Gözeten, araştırma-inceleme dalında Mazlum Vesek, röportaj dalında Sıla Arabacıoğlu ve internet haberciliği dalında Feyaz Tatar birinci oldu. Ödül töreni 29 Ağustos Salı günü Bergama Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

 • 02.08.2023 02 Ağu 16:44 Batur: 'İsmail Sivri'ler Unutulmamalı Batur: 'İsmail Sivri'ler Unutulmamalı

  Usta Gazeteci Yazar İsmail Sivri ölümünün 16. yılında da unutulmadı. Anma töreninde konuşan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, İsmail Sivri adına başlatılan, ancak devam ettirilemeyen çocuk öykü yarışmasının tekrar düzenlenmesi için Konak Belediyesi’nin ne gerekiyorsa yapacağını söyleyerek, “İsmail Sivriler unutulmamalı, gelecek kuşaklara muhakkak taşınmalı” diye konuştu.

 • 29.07.2023 29 Tem 13:21 Soyer: Türkiye'nin Hasan Tahsinleri İyi Ki Varsınız Soyer: Türkiye'nin Hasan Tahsinleri İyi Ki Varsınız

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Ödül Töreni ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin 77’nci kuruluş yıldönümü etkinliğine katıldı. Başkan Soyer, “Türkiye’nin Hasan Tahsinleri… İyi ki varsınız! Sadece mesleğini icra ettiği için hapishanelere gönderilen değerli gazeteci dostlarımıza buradan selam göndermek istiyorum. Merak etmeyin! Bu ülkede vicdanlı gazeteciler var olduğu müddetçe sizi kimse susturamaz. Merak etmeyin bunları da atlatacağız” dedi.

 • 26.01.2023 26 Oca 15:56 Başkan Selvitopu: Halk Mumcu'yu Bağrına Bastı Başkan Selvitopu: Halk Mumcu'yu Bağrına Bastı

  Karabağlar Belediyesi tarafından İzmir Gazeteciler Cemiyeti, ADD Karabağlar Şubesi ve Eğit-Der İzmir Şubesi katkılarıyla düzenlenen “Uğur Mumcu’nun İzinde Bugün” başlıklı söyleşi, Yıldız Kenter Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi. İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi’nin moderatörlüğünü yaptığı söyleşide, Cumhuriyet Gazetesi yazarları Orhan Bursalı ve Işık Kansu, Mumcu’yu anlattı.

 • 09.01.2023 09 Oca 14:21 İGC Başkanı Akbilek, Çalışan Gazetecilerin Gününü kutladı İGC Başkanı Akbilek, Çalışan Gazetecilerin Gününü kutladı

  Adıyaman İnternet Gazetecileri Cemiyeti (İGC) Başkanı Mehmet Cihan Akbilek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak açıklamalarda bulundu.

 • 23.12.2022 23 Ara 10:02 Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması'nda Kazananlar Belli Oldu Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması'nda Kazananlar Belli Oldu

  Konak Belediyesi ile İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği 6. Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması’nda birincilik ödülü Ahmet Özalp’e, ikincilik ödülü Yüksel Can’a, üçüncülük ödülü ise Şevket Yalaz’a değer görüldü. Jürinin 315 eseri değerlendirdiği yarışmanın “Cüneyt Arkın” konulu Mustafa Bora Portre Özel Ödülü ise bu yıl üç karikatüriste verildi.

 • 07.12.2022 07 Ara 13:02 İzmir Basın Ligi'nin şampiyonu TSYD İzmir İzmir Basın Ligi'nin şampiyonu TSYD İzmir

  İZMİR Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen İzmir Basın Ligi 2022 Hüseyin Yangır Sezonu Halı Saha Futbol Turnuvası'nın şampiyonu Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi takımı oldu.

 • 07.12.2022 07 Ara 10:03 Basın Ligi'nin Dostluk Maçında Başlama Vuruşunu Tunç Soyer Yaptı Basın Ligi'nin Dostluk Maçında Başlama Vuruşunu Tunç Soyer Yaptı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği Basın Ligi 2022 Hüseyin Yangır Sezonu Halı Saha Futbol Turnuvası’nın ödül törenine katıldı. Birinci olan TSYD İzmir Spor’a kupasını takdim eden Başkan Soyer, Konak Belediyesi ve Bornova Belediyesi’nin turnuvanın kapanışına özel dostluk maçının başlama vuruşunu yaptı.

 • 14.11.2022 14 Kas 12:34 İGC Başkanı Akbilek, alçak saldırıyı kınadı İGC Başkanı Akbilek, alçak saldırıyı kınadı

  Adıyaman İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Mehmet Cihan Akbilek, İstanbul'da meydana gelen hain terör saldırısını kınadı.

 • 02.11.2022 02 Kas 15:09 Basın Liginde ilk vuruş yapıldı Basın Liginde ilk vuruş yapıldı

  İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nin düzenlediği Basın Ligi yapılan ilk vuruşla başladı.

 • 21.10.2022 21 Eki 15:18 İGC Başkanı Akbilek, Dünya Gazeteciler Gününü kutladı İGC Başkanı Akbilek, Dünya Gazeteciler Gününü kutladı

  Adıyaman İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Mehmet Cihan Akbilek, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü kutladı.

 • 18.10.2022 18 Eki 14:19 İGC Başkanı Akbilek: 'Haber siteleri için 90 günlük süreç başladı' İGC Başkanı Akbilek: "Haber siteleri için 90 günlük süreç başladı"

  Adıyaman İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Mehmet Cihan Akbilek, İnternet Gazeteciliği Yasası'nın Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmesiyle alakalı açıklamada bulundu.

 • 08.08.2022 08 Ağu 14:54 Gazeteci Hamdi Türkmen, son yolculuğuna uğurlandı Gazeteci Hamdi Türkmen, son yolculuğuna uğurlandı

  Önceki gün yaşamını yitiren 70 yaşındaki gazeteci Hamdi Türkmen, İzmir'de toprağa verildi.

 • 30.06.2022 30 Haz 20:50 Basın Meslek Örgütleri: 'Sil Baştan Yepyeni Bir Yasa Çalışmasına Her Türlü Katkıyı Vermeye 'Varız, Hep Birlikte Buradayız' Diyoruz' Basın Meslek Örgütleri: "Sil Baştan Yepyeni Bir Yasa Çalışmasına Her Türlü Katkıyı Vermeye 'Varız, Hep Birlikte Buradayız' Diyoruz"

  Basın meslek örgütleri, AKP ve MHP tarafından TBMM’ye sunulan, basın ve sosyal medya için yeni düzenlemeler içeren kanun teklifi görüşmelerinin yeni yasama yılına ertelenmesi için, “Basınla birlikte toplumsal muhalefeti de susturmayı korkutmayı hedefleyen yasa teklifinin, geri çekilerek 1 Ekim’de başlayacak yeni yasama yılına ertelenmesi sevindirici ancak yeterli değildir… Sil baştan yepyeni bir yasa çalışmasına her türlü katkıyı vermeye basın örgütleri olarak; ‘varız, hep birlikte buradayız’ diyoruz”  açıklamasını yaptı.

 • 21.06.2022 21 Haz 16:49 Son dakika haberleri! İzmir'den 'Sosyal Medya Yasası' Olarak Bilinen Düzenlemelere Tepki: 'Teklif Yasalaşırsa Tüm Türkiye Gözaltında Olacaktır' Son dakika haberleri! İzmir'den "Sosyal Medya Yasası" Olarak Bilinen Düzenlemelere Tepki: "Teklif Yasalaşırsa Tüm Türkiye Gözaltında Olacaktır"

  Son dakika haber: İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nin (İGC) çağrısı ile bir araya gelen gazeteciler, "sosyal medya yasası" olarak bilinen yeni düzenlemelere tepki gösterdi. İGC Başkanı Dilek Gappi, "Bu yasa teklifi yasalaşırsa tüm Türkiye gözaltında olacaktır" dedi.

 • 13.06.2022 13 Haz 16:47 Uluslararası Yerel Medya Zirvesi İzmir'de. Soyer: İktidar Basın ve İfade Özgürlüğünü Daha da Baskı Altına Almayı Hedefliyor Uluslararası Yerel Medya Zirvesi İzmir'de. Soyer: İktidar Basın ve İfade Özgürlüğünü Daha da Baskı Altına Almayı Hedefliyor

  Avrupa Gazeteciler Federasyonu'nun genel kurulu İzmir'de yapıldı. Avrupa Gazeteciler Federasyonu, Türkiye Gazeteciler Sendikası ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nin işbirliğinde Uluslararası Yerel Medya Zirvesi de İzmir'de toplandı. Etkinlikte konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "TBMM'de görüşülmeye başlanacak ve kamuoyunda dezenformasyon yasası olarak bilinen yasa gösteriyor ki iktidar gazeteciler üzerinde bugüne kadar kurduğu baskıyı yeterli bulmamış. Belli ki iktidar seçime giderken sosyal medya üzerinden basın ve ifade özgürlüğünü daha da baskı altına almayı hedefliyor'' dedi. Avrupa Gazeteciler Federasyonu (EFJ) Başkanı Mogens Blicher Bjerregard ise Cumhuriyet Gazetesi davasını örnek göstererek ''Sizin yanınızda olduğumuzu ve her zaman desteklediğimizi göstermek için buradayız'' dedi.

 • 13.06.2022 13 Haz 13:21 Uluslararası Yerel Medya Zirvesi İzmir'de başladı Uluslararası Yerel Medya Zirvesi İzmir'de başladı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) tarafından düzenlenen Uluslararası Yerel Medya Zirvesi başladı.

 • 09.06.2022 09 Haz 14:00 Çiğli Belediyesi'nden Nar Hareketi'ne Destek Çiğli Belediyesi'nden Nar Hareketi'ne Destek

  Çiğli Belediyesi, İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) tarafından medyadaki şiddet dilini dönüştürmek ve bu konuda toplumsal farkındalık yaratmak amacıyla başlatılan “Şiddete Karşı Medya İletişim Projesi-NAR” hareketi bilgilendirme toplantısına ev sahipliği yaptı.

 • 08.06.2022 08 Haz 13:31 Avrupalı Gazeteciler İzmir'de Buluşuyor Avrupalı Gazeteciler İzmir'de Buluşuyor

  İzmir 13-14 Haziran'da Avrupa’nın 45 ülkesinden gelecek 110 gazeteciyi ağırlayacak. Avrupa kıtasının en büyük basın meslek örgütü olarak anılan Avrupa Gazeteciler Federasyonu, genel kurulunu İzmir’de yapacak. Genel kurula paralel olarak ise İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Türkiye’den 50 basın meslek örgütünün temsilcilerinin ve Avrupalı gazetecilerin de katılımıyla Uluslararası Yerel Medya Zirvesi düzenlenecek.

 • 27.05.2022 27 May 12:49 Basın Meslek Örgütleri: 'Cumhuriyet Tarihinin En Ağır Sansür ve Otosansür Mekanizmalarından Birine Yol Açabileceği Endişesiyle Bu Kanun Teklifinin... Basın Meslek Örgütleri: "Cumhuriyet Tarihinin En Ağır Sansür ve Otosansür Mekanizmalarından Birine Yol Açabileceği Endişesiyle Bu Kanun Teklifinin...

  Basın meslek örgütleri, AKP ve MHP tarafından TBMM’ye sunulan, basın ve sosyal medya için yeni düzenlemeler içeren kanun teklifine ilişkin, “Cumhuriyet tarihinin en ağır sansür ve otosansür mekanizmalarından birine yol açabileceği endişesiyle, ‘dezenformasyonla mücadeleyi’ değil gazeteciliğe baskıyı artırmak üzere tasarlandığı anlaşılan bu kanun teklifinin acilen geri çekilmesi çağrısında bulunuyoruz” açıklamasını yaptı.

 • 25.04.2022 25 Nis 15:34 İzmir Gazeteciler Cemiyetinden CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı'ya tepki Açıklaması İzmir Gazeteciler Cemiyetinden CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı'ya tepki Açıklaması

  İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC), CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı'nın İzmir'deki basın mensuplarına karşı sergilediği tavrın kabul edilemez olduğunu bildirdi.

 • 03.04.2022 03 Nis 09:50 Şiddet gören kadınlara ses oluyorlar Şiddet gören kadınlara ses oluyorlar

  İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) tarafından Hollanda İnsan Hakları Programı desteği ile yürütülen Nar Projesi çerçevesinde, Yaşar Üniversitesi Radyo Stüdyosunda şiddete karşı mesajların yer aldığı podcast içerikleri kaydedildi.

 • 16.02.2022 16 Şub 21:25 SPOR İzmir kulüplerine yeni destek SPOR İzmir kulüplerine yeni destek

  SPOR İzmir kulüplerine yeni destek (2)İZMİR, (DHA)Kanada'da çıkan bir Türk girişimi olarak İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı (İZVAK) öncülüğünde İzmir kulüpleri ve amatör sporculara katkı sağlaması hedeflenen Tribation projesinin tanıtımı Tarihi Havagazı Fabrikası'nda yapıldı.

 • 16.02.2022 16 Şub 13:46 SPOR İzmir kulüplerine yeni destek SPOR İzmir kulüplerine yeni destek

  SPOR İzmir kulüplerine yeni destek (1)İZMİR, (DHA)Kanada'da çıkan bir Türk girişimi olarak İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı (İZVAK) öncülüğünde İzmir kulüpleri ve amatör sporculara katkı sağlaması hedeflenen Tribation projesinin tanıtımı Tarihi Havagazı Fabrikası'nda yapıldı.

 • 10.01.2022 10 Oca 18:00 İzmir Emniyet Müdürü Şahne, İzmir Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti İzmir Emniyet Müdürü Şahne, İzmir Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti

  İzmir Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle İzmir Gazeteciler Cemiyetini (İGC) ziyaret etti.

 • 09.01.2022 09 Oca 16:18 Adıyaman'da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajları Adıyaman'da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajları

  Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Mehmet Cihan Akbilek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

 • 24.12.2021 24 Ara 12:08 İhracatçılardan 'söylem' uyarısı İhracatçılardan 'söylem' uyarısı

  EİB Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi, ekonomik gelişmelerden endişe eden yabancıların yeni yılda siparişlerini azaltabileceğini söyleyerek, ekonomiyle ilgili söylemlere dikkat edilmesini istedi.

 • 21.12.2021 21 Ara 08:45 Eflatun Nuri'de Kazananlar belli oldu Eflatun Nuri'de Kazananlar belli oldu

  5.Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması'nda iklim ve çevreye karikatürle dikkat çekildi.

 • 20.12.2021 20 Ara 07:29 Başkan Akbilek'ten Gazeteci Sarıkaya'ya tokat tepkisi Başkan Akbilek'ten Gazeteci Sarıkaya'ya tokat tepkisi

  Adıyaman İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Mehmet Cihan Akbilek, Gazeteci Muharrem Sarıkaya'nın İHA Muhabiri Ahmet Demir'e yaptığı çirkin saldırıyı kınadı.

 • 19.12.2021 19 Ara 23:18 İGC'den İHA Muhabiri Demir'e yönelik saldırıya kınama İGC'den İHA Muhabiri Demir'e yönelik saldırıya kınama

  İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC), Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin ile yapılan canlı yayın sırasında gazeteci Muharrem Sarıkaya'nın İHA Muhabiri Ahmet Demir'e şiddet uygulamasını kınadı.

 • 19.12.2021 19 Ara 12:47 İhracatçılardan 'söylem' uyarısı İhracatçılardan 'söylem' uyarısı

  EİB Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi, ekonomik gelişmelerden endişe eden yabancıların yeni yılda siparişlerini azaltabileceğini söyleyerek, ekonomiyle ilgili söylemlere dikkat edilmesini istedi.

 • 15.12.2021 15 Ara 09:12 Başkan İduğ'dan İGC'ye ziyaret Başkan İduğ'dan İGC'ye ziyaret

  Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi'yi ziyaret etti.

 • 01.12.2021 01 Ara 10:49 İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nden DHA'ya ödül İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nden DHA'ya ödül

  Muhabiri Mustafa Köprülü, "Futbola kadın eli değdi" başlıklı haberiyle, "Spor Haberi" kategorisinde elde ettiği birincilik ödülünü Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nun elinden aldı.

 • 09.10.2021 09 Eki 14:09 Gazetecilere yönelik eğitim semineri düzenlendi Gazetecilere yönelik eğitim semineri düzenlendi

  Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) ile İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) iş birliği ile yürütülen 'Güçlü Gazeteci Özgür Medya Programı' kapsamında düzenlenen il eğitimlerinin ikincisi Muğla'da gerçekleştirildi.

 • 21.09.2021 21 Eyl 15:48 Eflatun Nuri'de tema iklim krizi ve çevre Eflatun Nuri'de tema iklim krizi ve çevre

  Konak Belediyesi ile İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nin (İGC) her yıl geleneksel olarak düzenlediği Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması'nda heyecan başladı.

 • 31.08.2021 31 Ağu 10:08 Başkan Batur'dan Gazetecilere Konak Gezisi Başkan Batur'dan Gazetecilere Konak Gezisi

  Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, İzmir Gazeteciler Cemiyeti'ne özellikle dezavantajlı bölgelerde yaptıkları çalışmaları, sürdürülen projeleri tanıtan bir gezi düzenledi.

 • 27.08.2021 27 Ağu 16:37 10. Şakir Süter Gazetecilik Yarışması'nda ödüller sahiplerini buldu 10. Şakir Süter Gazetecilik Yarışması'nda ödüller sahiplerini buldu

  Bergamalı gazeteci- yazar merhum Şakir Süter anısına bu yıl 10'ncusu düzenlenen Şakir Süter Gazetecilik Yarışması ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

 • 20.08.2021 20 Ağu 11:24 Son dakika haberleri | İzmir Gazeteciler Cemiyeti Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması sonuçlandı Son dakika haberleri | İzmir Gazeteciler Cemiyeti Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması sonuçlandı

  Bir son dakika haberine göre İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) tarafından düzenlenen Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması'nda kazananlar belli oldu.

 • 18.08.2021 18 Ağu 08:33 İGC'den AGAD Başkanı Aslan'a Ziyaret İGC'den AGAD Başkanı Aslan'a Ziyaret

  Adıyaman İnternet Gazetecileri Derneği (İGC), Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan'ı ziyaret etti.

 • 10.08.2021 10 Ağu 12:20 Cemil Tugay'dan İzmir Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret Cemil Tugay'dan İzmir Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret

  Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ve CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Serdar Koç, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi'yi ziyaret etti.

 • 30.07.2021 30 Tem 11:15 Yaşayan Müze Kula sergisi açılıyor Yaşayan Müze Kula sergisi açılıyor

  İzmir'in iki başarılı gazetecisi, aynı zamanda fotoğraf sanatçısı olan Esat Erçetingöz ile Serhan Şarman'ın yaklaşık bir yıllık çalışmasının eseri olan "Yaşayan Müze Kula" isimli fotoğraf sergisi Kula'da restorasyonu tamamlanan Essanlar Konağı'nda açılıyor.

 • 12.07.2021 12 Tem 18:42 İGC'den İhlas Haber Ajansı'na ziyaret İGC'den İhlas Haber Ajansı'na ziyaret

  Adıyaman İnternet Gazetecileri Cemiyeti (İGC) Başkanı Mehmet Cihan Akbilek ve yönetim kurulu üyeleri İhlas Haber Ajansı (İHA) Adıyaman bürosunu ziyaret etti.

 • 24.06.2021 24 Haz 14:27 İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yeni Başkanını seçti İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yeni Başkanını seçti

  İzmir Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kurulunda 17.başkan seçildi. Tarihi Havagazı Fabrikası'nda düzenlenen genel kurulda 563 üye oy kullandı. P

 • 15.05.2021 15 May 20:07 Son dakika: Gazeteci Hasan Tahsin şehit edilişinin 102. yılında anıldı Son dakika: Gazeteci Hasan Tahsin şehit edilişinin 102. yılında anıldı

  Son dakika gündem haberi... İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC), İzmir'in işgali sırasında Yunan askerlerine ilk kurşunu sıkan gazeteci Hasan Tahsin'i şehit edilişinin 102. yılında andı.

 • 15.05.2021 15 May 14:28 Son dakika haber | Şehit gazeteci Hasan Tahsin unutulmadı Son dakika haber | Şehit gazeteci Hasan Tahsin unutulmadı

  Edinilen son dakika haberine göre 15 Mayıs 1919 tarihinde İzmir'in işgali sırasında, işgal kuvvetlerine karşı ilk kurşunu atarak ulusal direnişi başlatan ve şehit edilen Gazeteci Hasan Tahsin, ölümünün 102. yılında meslektaşları tarafından Konak'taki anıtı önünde anıldı.

 • 15.05.2021 15 May 13:09 Son dakika haber! ŞEHİT GAZETECİ HASAN TAHSİN, MESLEKTAŞLARI TARAFINDAN ANILDI Son dakika haber! ŞEHİT GAZETECİ HASAN TAHSİN, MESLEKTAŞLARI TARAFINDAN ANILDI

  Son dakika haberler: İZMİR'in işgali sırasında ilk kurşunu atarak milli mücadeleyi başlatan Şehit Gazeteci Hasan Tahsin, ölümünün 102'nci yılında Konak Meydanı'ndaki İlk Kurşun Anıtı'nda törenle anıldı.

 • 12.04.2021 12 Nis 15:09 İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkan Adayı Mustafa Yılmaz'dan 'Gazeteciler Meclisi' önerisi İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkan Adayı Mustafa Yılmaz'dan "Gazeteciler Meclisi" önerisi

  İzmir Gazeteciler Cemiyetinde (İGC) 25 Mayıs'ta yapılacak genel kurul öncesi yönetim için adaylığını açıklayan Mustafa Yılmaz, Cemiyet bünyesinde oluşturmayı hedefledikleri İzmir Gazeteciler Meclisi ile daha demokratik ve katılımcı bir anlayışı hayata geçirmek istediklerini bildirdi.

 • 12.04.2021 12 Nis 13:22 Gazetecilere Medicana ayrıcalığı Gazetecilere Medicana ayrıcalığı

  İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) ve Medicana International İzmir Hastanesi arasında indirim protokolü imzalandı.

 • 11.01.2021 11 Oca 10:58 Başkan Işık'tan İGC ziyareti Başkan Işık'tan İGC ziyareti

  İzmir Kent Konseyi Başkanı Seniye Nazik Işık, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen'i ziyaret etti.

Advertisement