Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Kandilli haberleri, Kandilli son dakika, son dakika Kandilli

Son Dakika Kandilli Haberleri

Son dakika Kandilli haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son kandilli haberleri anında burada.


 • Dün Dün 14:52 Marmara'da beklenen deprem hakkında açıklama

  Marmara'da beklenen deprem hakkında açıklama Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırmaları Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener ve Doç. Dr. Doğan Kalafat, Gemlik merkezli 5.1 büyüklüğündeki deprem sonrasında Marmara'da beklenen deprem hakkında açıklamalarda bulundu. Özener, her Marmara Denizi'ndeki depremin meydana gelecek depremin öncüsü olarak algılanmaması gerektiğini belirtirken, Kalafat ise şu an için endişe edecek bir durum olmadığını ifade etti.

 • Dün Dün 14:23 5.1'lik depremin ardından Kandilli'den açıklama: 40 artçı sarsıntı oldu

  5.1'lik depremin ardından Kandilli'den açıklama: 40 artçı sarsıntı oldu Kandilli Rasathanesi Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener Gemlik merkezli 5.1'lik depremle ilgili açıklamalarda bulundu. Özener, ''Şu ana kadar 40 deprem oldu. Artçı depremlerin en büyüğü 3.8. Artçıların 9 tanesi 3'ün üzerinde.'' ifadelerini kullandı.

 • Dün Dün 11:23 Marmara Denizi Gemlik Körfezi'nde 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi

  Marmara Denizi Gemlik Körfezi'nde 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi Bugün saat 10.42'de Marmara Denizi Gemlik Körfezi'nde 8,98 kilometre derinlikte ve 5,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem, İstanbul, Bursa ve Yalova'da hissedildi. AFAD ve Kandilli Rasathanesi depremin detaylarını duyurdu.

 • Dün Dün 10:51 Marmara'daki deprem öncesi Android telefonlara gelen uyarı mesajı dikkat çekti

  Marmara'daki deprem öncesi Android telefonlara gelen uyarı mesajı dikkat çekti İstanbul'da meydana gelen 5.1 deprem endişe yaratırken, sarsıntıdan saniyeler önce telefonlara gelen uyarı mesajı dikkat çekti. Android Deprem Uyarıları Sistemi üzerinden gelen mesajda ''Hafif sarsıntı bekleniyor. Yaklaşık 61,1 km uzaklıkta, ilk tahminlere göre 5.0 büyüklüğünde'' ifadeleri yer aldı.

 • Dün Dün 10:41 Marmara'da 5.1 büyüklüğünde deprem! İstanbul dahil birçok ilde hissedildi

  Marmara'da 5.1 büyüklüğünde deprem! İstanbul dahil birçok ilde hissedildi Marmara Denizi Gemlik Körfezi'nde 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı İstanbul başta olmak üzere çevre illerde hissedildi. 3 dakika sonra aynı noktada 4.5 büyüklüğünde bir deprem daha olurken, kentlerde olumsuz bir durum yaşanmadı.

 • 29.11.2023 29 Kas 16:19 Trabzon'da Jeodezi Sempozyumu Başladı

  Trabzon'da Jeodezi Sempozyumu Başladı Karadeniz Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen 22. Türkiye Ulusal Jeodezi Komisyonu Sempozyumu başladı. Sempozyumda, afetler ve afet yönetiminde jeodezinin katkıları konulu panel gerçekleştirildi. Panelde, Türkiye'nin doğa olaylarına maruz kalma riski ve afet müdahale planları hakkında konuşmalar yapıldı.

 • 28.11.2023 28 Kas 18:09 İmamoğlu, İbb ve İştiraklerinin 2024 Bütçesini 516 Milyar Lira Olarak Açıkladı. İmamoğlu: "Mızrak Artık Çuvala Sığmıyor"

  İmamoğlu, İbb ve İştiraklerinin 2024 Bütçesini 516 Milyar Lira Olarak Açıkladı. İmamoğlu: 'Mızrak Artık Çuvala Sığmıyor' İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, belediye ve iştiraklerinin 2024 yılı yatırım ve hizmet bütçesini İBB Meclisi'ne sundu. İmamoğlu, “Eğer sağlıklı büyüyen, istikrarlı bir ülke ekonomisine sahip olsaydık, biz, bu mega şehri, güzel İstanbul’umuzu kat be kat daha fazla şahlandırırdık. 2018’den beri içinde çalkalandığımız kur krizi ve bu tarihten itibaren tekrarlanan basiretsizliklerle her gün artan ekonomik kriz, hayatın her alanında olduğu gibi Belediyemizin maliyetlerini de çok dramatik biçimde artırdı. Geride bıraktığımız 5 yıl gibi kısa bir sürede tüm mal ve hizmetlerin fiyatları öyle astronomik oranlarda arttı ki, gelişmiş ekonomilerin bir yılda yaşadığı enflasyonu biz bazen haftada, bazen ayda yaşıyoruz. Şimdi dünyada enflasyon düşüş trendine girmişken, bizde artmaya devam ediyor. Hem de ne artış! Eskiden, ‘3 ay sonra tamam, önümüzdeki yılın ortasında düşecek’ denilen enflasyon, resmi raporlarda ve söylemlerde bile “2026’da düşecek” diye değiştirildi. Artık mızrak çuvala sığmıyor” dedi.

 • 28.11.2023 28 Kas 17:34 Depreme Dayanıklı Konutlar Artık Öncelikli Tercih

  Depreme Dayanıklı Konutlar Artık Öncelikli Tercih Hema İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Alagöz, 6 Şubat depremlerinin ardından konut alımında değerlendirilen kriterlerin değiştiğini belirtti. Eskiden mutfak dolaplarının rengine bakılırken, şimdi insanlar konutun depreme dayanıklı olup olmadığını ve beton kalitesini sorguluyor. Alagöz, vatandaşların dikkat etmesi gereken ilk üç maddeyi kalıcılık, sürdürülebilirlik ve sağlamlık olarak açıkladı. Ayrıca, kentsel dönüşüm projelerine de önem verdiklerini ve Ümraniye, Üsküdar ve Çengelköy bölgelerine yoğunlaşacaklarını söyledi.

 • 23.11.2023 23 Kas 12:23 41 Yıl Öğretmenlik Yapan Esma Börek Canıaz Genç Meslektaşlarına Tavsiyelerde Bulundu

  41 Yıl Öğretmenlik Yapan Esma Börek Canıaz Genç Meslektaşlarına Tavsiyelerde Bulundu Milli Eğitim Bakanlığınca 1987 yılında Türkiye'de yılın öğretmeni seçilen ve mesleğe 41 yılını veren Esma Börek Canıaz, genç meslektaşlarına tavsiyelerde bulundu. Canıaz, öğretmenliğin güzelliklerini anlattı ve aktif olarak çalışan, emekli olan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.

 • 22.11.2023 22 Kas 09:14 Zonguldak'ta batan geminin mürettebatı aranıyor

  Zonguldak'ta batan geminin mürettebatı aranıyor Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde batan 'Kafkametler' adlı gemideki 11 denizciyi arama çalışmaları devam ediyor. AFAD Başkanı Okay Memiş, hava şartlarının iyileşmesiyle birlikte arama çalışmalarının yoğunlaştığını ve geminin yerinin tespit edildiğini belirtti. Ayrıca Ereğli'de sel ve su baskınları sonucu hasar meydana geldiği ve 247 işyerinde zarar olduğu bilgisini paylaştı. Dalgıçların tespitlerinin henüz net olmadığını söyleyen Memiş, elektrik kesintilerinin giderilmesi için çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

 • 21.11.2023 21 Kas 22:46 Batan gemide kaybolan mürettebatın yakınlarının bekleyişi sürüyor

  Batan gemide kaybolan mürettebatın yakınlarının bekleyişi sürüyor AFAD Başkanı Okay Memiş, Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde batan 'Kafkametler' adlı gemideki 11 denizciyi arama çalışmalarının pazar gününden beri aralıksız sürdüğünü kaydetti. Memiş, arama tarama faaliyetleri neticesinde henüz farklı bir bilgi olmadığını belirtti. Ayrıca Ereğli'de sel ve su baskınları sonucu hasar meydana geldiği ve 247 işyerinde zarar olduğu bilgisini paylaştı. Dalgıçların tespitlerinin henüz netleşmediğini söyleyen Memiş, elektrik kesintileriyle ilgili de bilgi verdi.

 • 21.11.2023 21 Kas 15:24 Zonguldak'ta fırtınada batan geminin yeri tespit edildi

  Zonguldak'ta fırtınada batan geminin yeri tespit edildi Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanı Okay Memiş, Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde fırtına nedeniyle mendireğe çarptıktan sonra batan Türk bayraklı geminin yerinin limanın uç tarafında tespit edildiğini bildirdi.

 • 20.11.2023 20 Kas 17:31 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 20 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi! 20 Kasım Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?

  Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 20 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi! 20 Kasım Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli verilerine göre 20 Kasım 2023 Pazartesi günü deprem oldu mu merak ediliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? 20 Kasım İzmir'de deprem mi oldu? AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi! Son depremler ve son dakika deprem haberleri!

 • 15.11.2023 15 Kas 15:35 Kandilli Rasathanesi Müdürü Özener: Şehri terk etmektense depreme güvenli hale getirmek daha doğru

  Kandilli Rasathanesi Müdürü Özener: Şehri terk etmektense depreme güvenli hale getirmek daha doğru BOĞAZİÇİ Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener, 17 Ağustos ve 6 Şubat depremlerinin toplumda travmaya neden olduğunu ve bu sebeple insanların depreme güvenli gördükleri şehirlere doğru hareketlendiğini belirterek, "Şehri terk etmektense...

 • 13.11.2023 13 Kas 08:35 Burdur'da 4.4 büyüklüğünde deprem! Sarsıntı başta Isparta olmak üzere çevre illerde de hissedildi

  Burdur'da 4.4 büyüklüğünde deprem! Sarsıntı başta Isparta olmak üzere çevre illerde de hissedildi Burdur'un Yeşilova ilçesinde 4.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Sarsıntı başta Isparta olmak üzere çevre illerde de hissedildi.

 • 09.11.2023 09 Kas 14:01 Trabzon'da meydana gelen küçük deprem uyarı niteliği taşıyor

  Trabzon'da meydana gelen küçük deprem uyarı niteliği taşıyor Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Jeofizik Mühendisliği Bölümü Yer Fiziği Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Murat Özkaptan, Trabzon açıklarında meydana gelen 2,8 büyüklüğündeki depremin, bölge için önemli bir uyarı niteliği taşıdığını belirtti. Özkaptan, depremin sahil kesimlerinde hissedilebileceğini ancak büyük bir depreme yol açacağının göstergesi olmadığını söyledi.

 • 09.11.2023 09 Kas 12:47 Hatay'da meydana gelen 4.9 büyüklüğündeki deprem sonrası Yerbilimci Prof. Dr. Naci Görür'den açıklama

  Hatay'da meydana gelen 4.9 büyüklüğündeki deprem sonrası Yerbilimci Prof. Dr. Naci Görür'den açıklama Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde meydana gelen 4.9 büyüklüğündeki depremin ardından Yerbilimci Prof. Dr. Naci Görür, artçı deprem olduğunu ve telaşa gerek olmadığını belirtti. Deprem, komşu illerde de hissedildi ve vatandaşlar arasında tedirginlik yarattı.

 • 08.11.2023 08 Kas 07:38 Naci Görür'den Marmara depremiyle ilgili açıklama: Öncü falan demek, spekülasyon yapmak doğru değil

  Naci Görür'den Marmara depremiyle ilgili açıklama: Öncü falan demek, spekülasyon yapmak doğru değil Yer Bilimci Prof. Dr. Naci Görür, dün gece saatlerinde Marmara Denizi'nde meydana gelen 4.1 büyüklüğündeki depremle ilgili değerlendirmelerde bulundu. İstanbul ve birkaç kentte hafif şekilde hissedilen deprem için Görür, ''Deprem, deprem beklediğimiz KAF'ın kuzey kolunda olmadı. Aksine Erdek kuzeyinden geçen mormal atım bileşeni olan güney kolu üzerinde oldu. Öncü falan demek, spekülasyon yapmak doğru değil'' dedi.

 • 07.11.2023 07 Kas 23:27 Marmara Denizi'nde 4.1 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi

  Marmara Denizi'nde 4.1 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi Marmara Denizi'nde saat 23.05'te deprem meydana geldi. AFAD, depremin 4.33 kilometre derinlikte ve 4.1 büyüklüğünde olduğunu bildirdi.

 • 07.11.2023 07 Kas 23:16 Son Dakika: Marmara Denizi'nde 4.1 büyüklüğünde deprem

  Son Dakika: Marmara Denizi'nde 4.1 büyüklüğünde deprem Son dakika: Marmara Denizi'nde 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin merkez üssünün Balıkesir açıkları olduğu belirtilirken, İstanbul'un yanı sıra çok sayıda şehirde hissedildi.

 • 07.11.2023 07 Kas 11:11 Meteoroloji Uzmanı Adil Tek: Elimizde hiç su kalmazsa, tasarruf yapacak su da kalmaz

  Meteoroloji Uzmanı Adil Tek: Elimizde hiç su kalmazsa, tasarruf yapacak su da kalmaz İSTANBUL'UN içme suyu ihtiyacını karşılayan barajların su seviyesi yüzde 17 seviyesine geriledi.

 • 07.11.2023 07 Kas 11:04 KANDİLLİ RASATHANESİ METEOROLOJİ LABORATUVARI BAŞKANI: ELİMİZDE HİÇ SU KALMAZSA, TASARRUF YAPACAK SU DA KALMAZ

  KANDİLLİ RASATHANESİ METEOROLOJİ LABORATUVARI BAŞKANI: ELİMİZDE HİÇ SU KALMAZSA, TASARRUF YAPACAK SU DA KALMAZ İSTANBUL'UN içme suyu ihtiyacını karşılayan barajların su seviyesi yüzde 17 seviyesine geriledi.

 • 05.11.2023 05 Kas 11:17 Olası İstanbul depreminde tsunami bekleniyor

  Olası İstanbul depreminde tsunami bekleniyor Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi Müdür Yardımcısı Dr. Musavver Didem Cambaz, olası İstanbul depreminden sonra tetiklenebilecek deniz altı heyelanından dolayı tsunami beklediklerini söyledi.

 • 30.10.2023 30 Eki 19:41 Kahramanmaraş'ta 4,2 büyüklüğünde deprem

  Kahramanmaraş'ta 4,2 büyüklüğünde deprem Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde saat 19.25'te 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem, Kahramanmaraş'ın yanı sıra Kayseri, Adana ve Osmaniye'de de hissedildi.

 • 20.10.2023 20 Eki 09:22 Doğu Karadeniz'de Küresel Isınma ve Mikro Depremler Heyelanları Tetikliyor

  Doğu Karadeniz'de Küresel Isınma ve Mikro Depremler Heyelanları Tetikliyor Doğu Karadeniz'de küresel iklim değişikliği ve mikro depremler, dik ve eğimli arazilerde toprak hareketliliğine ve heyelanlara yol açıyor. Bölgede 2022'de 50'ye yakın mikro deprem yaşandığı belirtilirken, uzmanlar tarım arazilerine köklü ağaçlar dikilmesi ve riskli yamaçların güvenli hale getirilmesi gerektiğini öneriyor.

 • 19.10.2023 19 Eki 07:50 Muğla'da deprem mi oldu? Az önce Muğla'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? Son dakika Muğla deprem haberleri!

  Muğla'da deprem mi oldu? Az önce Muğla'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? Son dakika Muğla deprem haberleri! AFAD ve Kandilli verilerine göre Muğla'da deprem mi oldu? Merak edilmekte ve araştırılmakta. Zaman zaman meydana gelen sarsıntılar vatandaşları korku ve paniğe sürükleyebilmekte. Peki, Muğla'da deprem mi oldu? Az önce Muğla'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu?

 • 16.10.2023 16 Eki 23:00 İSTANBUL'DA DEPREM ERKEN UYARI SİSTEMİ TARTIŞILDI

  İSTANBUL'DA DEPREM ERKEN UYARI SİSTEMİ TARTIŞILDI Prof. Dr. Özener: Erken uyarı sinyali demek tek başına bir çözen değilMikail BIYIKLI - Ömer HASAR /İSTANBUL,(DHA) - 5. Uluslararası Deprem Erken Uyarı Konferansı'nda konuşan Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr.

 • 16.10.2023 16 Eki 17:41 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Ekim AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Ekim Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?

  Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Ekim AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Ekim Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli verilerine göre 16 Ekim 2023 Pazartesi günü deprem oldu mu merak ediliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? 16 Ekim İzmir'de deprem mi oldu? AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi! Son depremler ve son dakika deprem haberleri!

 • 16.10.2023 16 Eki 15:17 İstanbul'da düzenlenen 5. Uluslararası Deprem Erken Uyarı Konferansı

  İstanbul'da düzenlenen 5. Uluslararası Deprem Erken Uyarı Konferansı İstanbul'da düzenlenen konferans, dünya çapında deprem erken uyarı sistemleri konusunda çalışan bilim insanlarını bir araya getirdi. Türkiye'deki uzmanların yanı sıra ABD, Japonya, Kanada, Birleşik Krallık, İtalya, Romanya ve Çin'den 21 bilim insanı katıldı. Konferansta deprem erken uyarı sistemleri ele alındı ve uzmanlar sunumlar yaptı.

 • 16.10.2023 16 Eki 14:21 İstanbul'da deprem erken uyarı sistemi tartışıldı

  İstanbul'da deprem erken uyarı sistemi tartışıldı 5. Uluslararası Deprem Erken Uyarı Konferansı'nda konuşan Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr.

 • 15.10.2023 15 Eki 16:02 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda ödüller sahiplerine verildi

  58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda ödüller sahiplerine verildi İstanbul etabını da alan Jasper Philipsen 2023'ün en fazla etap kazanan sporcusu olduSezer AFŞAR - İSTANBUL, - 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, sekizinci ve son gününde İstanbul - Sultanahmet etabı ile son buldu.

 • 15.10.2023 15 Eki 15:29 Bakan Kacır: "Çabamız, gayretimiz bir an evvel Filistin'de, Gazze'de acının son bulması"

  Bakan Kacır: 'Çabamız, gayretimiz bir an evvel Filistin'de, Gazze'de acının son bulması' Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, çabalarının bir an evvel Filistin'de, Gazze'de acının son bulması, adil bir barışın sağlanmasına yönelik olduğunu belirterek, "Bunun yolu da açıktır.

 • 15.10.2023 15 Eki 14:35 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nu (Tour of Türkiye) genel klasman lideri olarak Kazakistan'ın Astana takımından Alexey Lutsenko tamamladı.

  58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nu (Tour of Türkiye) genel klasman lideri olarak Kazakistan'ın Astana takımından Alexey Lutsenko tamamladı. 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nu (Tour of Türkiye) genel klasman lideri olarak Kazakistan'ın Astana takımından Alexey Lutsenko tamamladı.

 • 14.10.2023 14 Eki 15:48 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu

  58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda (Tour of Türkiye) yedinci gününde Selçuk-Manisa-İzmir etabı yapıldı.

 • 14.10.2023 14 Eki 13:53 İstanbul'da yarın bazı yollar trafiğe kapalı olacak

  İstanbul'da yarın bazı yollar trafiğe kapalı olacak İstanbul Emniyet Müdürlüğü, yarın gerçekleştirilecek 58. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu dolayısıyla trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahları açıkladı. Galata Köprüsü iki yönlü trafiğe kapatılacak. Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu arasındaki seferler 12.15-14.30 saatleri arasında Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinden yapılacak.

 • 12.10.2023 12 Eki 14:11 Van'da 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi

  Van'da 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi Van'ın Tuşba ilçesinde 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı paniğe neden olurken deprem çevre il ve ilçelerde de hissedildi.

 • 11.10.2023 11 Eki 17:09 Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda Beykoz'da Yollar Trafiğe Kapalı

  Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda Beykoz'da Yollar Trafiğe Kapalı Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen '58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu' nedeniyle Beykoz'da bazı yollar, 15 Ekim 2023 Pazar günü, valilik kararıyla trafiğe kapalı olacak. İstanbul Valiliği tarafından alınan karara göre, yarışın son etabı Sultanahmet-Beykoz arasında koşulacak ve bu nedenle 15 Ekim 2023 Pazar günü 10.00 ila 15.00 saatleri arasında Çiftlik Caddesi, Piri Reis Caddesi, Çubuklu Caddesi ve diğer birçok yol trafiğe kapatılacak.

 • 07.10.2023 07 Eki 12:04 Beykoz'da 5. Uluslararası MarmaRun Koşusu nedeniyle bazı yollar trafiğe kapalı olacak

  Beykoz'da 5. Uluslararası MarmaRun Koşusu nedeniyle bazı yollar trafiğe kapalı olacak Marmara Üniversitesi Mezunlar Ofisi tarafından düzenlenen 5. Uluslararası MarmaRun Koşusu, 8 Ekim 2023 Pazar günü Beykoz'da yapılacak. Yarış nedeniyle saat 07.00-10.00 arasında Küçüksu Cad, Kandilli Göksu Cad, Körfez Cad, Barış Manço Cad, Halide Edip Adıvar Cad, Piri Reis Caddesi gibi yollar trafiğe kapalı olacak. Yarış güzergahında kalan sürücüler alternatif yollara yönlendirilecek.

 • 06.10.2023 06 Eki 00:38 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Ekim AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Ekim Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?

  Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Ekim AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Ekim Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli verilerine göre 6 Ekim 2023 Cuma günü deprem oldu mu merak ediliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? 6 Ekim İzmir'de deprem mi oldu? AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi! Son depremler ve son dakika deprem haberleri!

 • 05.10.2023 05 Eki 08:29 İstanbul'da yeni teknoloji geliştirme bölgeleri belirlendi

  İstanbul'da yeni teknoloji geliştirme bölgeleri belirlendi İstanbul'un Üsküdar ilçesi Kandilli Mahallesi'nde bulunan bir bölge, 'Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Teknoloji Geliştirme Bölgesi' olarak tahsis edildi. Ayrıca, İstanbul'un Sarıyer ilçesi Rumelihisarı Mahallesi'ndeki Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nin sınırları da değiştirildi.

 • 03.10.2023 03 Eki 20:31 Şehit polis memuru son yolculuğuna uğurlandı

  Şehit polis memuru son yolculuğuna uğurlandı Şehit polis memuru son yolculuğuna uğurlandı Dün görevi başındayken kaza sonucu yaralanan ve şehit olan Polis Memuru Ertuğrul Kırık için Bitlis Polis Meslek Eğitim Merkezinde tören düzenlendi.

 • 03.10.2023 03 Eki 11:17 Bitlis'te silah kazası sonucu şehit olan polis memuru Kırık için tören düzenlendi

  Bitlis'te silah kazası sonucu şehit olan polis memuru Kırık için tören düzenlendi Bitlis'te görev sırasında meydana gelen silah kazası sonucu şehit olan polis memuru Ertuğrul Kırık'ın (28) naaşı, memleketi Erzurum'a uğurlandı.

 • 03.10.2023 03 Eki 11:02 Şehit polis memuru son yolculuğuna uğurlandı

  Şehit polis memuru son yolculuğuna uğurlandı Dün görevi başındayken kaza sonucu yaralanan ve şehit olan Polis Memuru Ertuğrul Kırık için Bitlis Polis Meslek Eğitim Merkezinde (POMEM) tören düzenlendi.

 • 03.10.2023 03 Eki 08:31 Genç polis memurunun acı sonu! Silah kazası sonucu şehit oldu

  Genç polis memurunun acı sonu! Silah kazası sonucu şehit oldu Bitlis Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Ertuğrul Kırık görev esnasında meydana gelen silah kazası şehit oldu. Kırık, evli ve 1 çocuk babasıydı.

 • 29.09.2023 29 Eyl 10:29 Bilecik'te Tarım ve Orman Bakanlığı desteğiyle yağlık ayçiçeği üretimi arttı

  Bilecik'te Tarım ve Orman Bakanlığı desteğiyle yağlık ayçiçeği üretimi arttı Bilecik'te Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından sağlanan tohum desteğiyle ekim alanı yüzde 50 artan yağlık ayçiçeği, iç piyasaya ve yurt dışına gönderiliyor. Bilecik Valiliği, İl Özel İdaresi ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından çiftçilere hibe tohum desteği sağlanmasıyla son iki yılda ekim alanı 60 bin dekardan 90 bin dekara çıkarılan yağlık ayçiçeği, sözleşmeli üretimle birlik ve kooperatiflere satılıyor. Bu yıl Bilecik genelinde 90 bin dekardan 27 bin ton yağlık, 15 bin 700 dekardan da 3 bin 300 ton çerezlik ayçiçeği rekoltesi bekleniyor. Elde edilen yağlık ayçiçeği, yüksek yağ oranı nedeniyle iç piyasanın yanı sıra Suriye, İran, Irak ve Suudi Arabistan gibi ülkelere de ihraç ediliyor.

 • 28.09.2023 28 Eyl 09:42 Elbistan'da 4 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi

  Elbistan'da 4 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde saat 09.18'de 14,37 kilometre derinlikte, 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından açıklanan verilere göre depremde herhangi bir can veya mal kaybı yaşanmadı.

 • 27.09.2023 27 Eyl 11:26 Bilecik'te Arıcılık Yapan Kadın Girişimci, Ürettiği Balı Müşterilerine Ulaştırıyor

  Bilecik'te Arıcılık Yapan Kadın Girişimci, Ürettiği Balı Müşterilerine Ulaştırıyor Bilecik'in Bozüyük ilçesinde yaşayan Güler Aşık, geçen yıl kaybettiği eşinden öğrendiği arıcılığı sürdürerek ürettiği balı yurdun dört bir yanındaki müşterilerine ulaştırıyor. Arıcılığa tutkuyla bağlanan Aşık, kızının da desteğiyle yılda 1 tonu aşkın bal sağımı yapıyor. Bilecik Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Beytullah Erdönmez, Aşık'ın hemcinslerine örnek olduğunu belirterek, ev hanımlarının günlük ev işlerinin yanında sabit arıcılık yapabileceğini söyledi.

 • 23.09.2023 23 Eyl 11:31 Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde 4.6 büyüklüğünde deprem

  Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde 4.6 büyüklüğünde deprem Kahramanmaraş'ta 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Göksun ilçesinin merkez üssü olduğu deprem, çevre illerden de hissedildi.

 • 21.09.2023 21 Eyl 19:31 İGDAŞ Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent Özmen: "Afet Önlem Projelerimize Hız Kazandırdık"

  İGDAŞ Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent Özmen: 'Afet Önlem Projelerimize Hız Kazandırdık' İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden İstanbul Gaz ve Doğalgaz Dağıtım A.Ş. (İGDAŞ) Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent Özmen, "Avrupa Yakası'nın her geçen yıl artan doğal gaz talebine cevap verebilme kabiliyetini yüzde 60 yükselttik. Herhangi bir doğal afette güvenli doğal gaz arzına devam edebilmek için planladığımız BOTAŞ Yedek Hattına Bağlantı Projesi'nin de yıl sonundan önce tamamlanmasını öngörüyoruz" dedi.

 • 21.09.2023 21 Eyl 10:32 Yelkenkanatlar çarpıştı; 1 pilot öldü, 1 pilot yaralı

  Yelkenkanatlar çarpıştı; 1 pilot öldü, 1 pilot yaralı Eskişehir'in İnönü ilçesinde meydana gelen kazada iki yelkenkanat çarpıştı. Kazada hayatını kaybeden pilot Tolga Kandilli'nin cenazesi Bursa'ya getirildi. Cenaze törenine Türk Hava Kurumu yetkilileri ve Kandilli'nin yakınları katıldı. Kandilli, Hamitler Kent Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Advertisement