Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Kübra Güran Yiğitbaşı haberleri, Kübra Güran Yiğitbaşı son dakika, son dakika Kübra Güran Yiğitbaşı

Son Dakika Kübra Güran Yiğitbaşı Haberleri

Son dakika Kübra Güran Yiğitbaşı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son kübra güran yiğitbaşı haberleri anında burada.


 • 09.12.2023 09 Ara 13:33 Afyonkarahisar'da 439 polis adayı mezun oldu

  Afyonkarahisar'da 439 polis adayı mezun oldu Afyonkarahisar'da Polis Meslek Eğitim Merkezi'nde (POMEM) 29. dönem eğitim programını tamamlayan 439 polis adayı için mezuniyet töreni düzenlendi. Törende konuşan Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, polis adaylarının başarılı bir şekilde eğitimlerini tamamlamasının hem şehir hem de ülke için bir gurur vesilesi olduğunu belirtti. Tören sonunda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi ve polis adayları kep atarak mezuniyet sevinci yaşadı.

 • 23.11.2023 23 Kas 16:04 Afyonkarahisar'da Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Çalıştayı Düzenlendi

  Afyonkarahisar'da Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Çalıştayı Düzenlendi Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen 7. Tıbbi, Aromatik ve Baharat Bitkileri Çalıştayı'nın açılışı yapıldı. Çalıştayda tıbbi ve aromatik bitkilerin ticari potansiyeli ve Afyonkarahisar'da tıbbi ve aromatik bitkiler borsasının kurulması kararı tartışıldı.

 • 03.11.2023 03 Kas 13:52 Afyonkarahisar Valisi, 2023 yılında 6 halk günü toplantısı gerçekleştirdi

  Afyonkarahisar Valisi, 2023 yılında 6 halk günü toplantısı gerçekleştirdi Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, 2023 yılı içerisinde 6 halk günü toplantısı gerçekleştirdiğini söyleyerek, bu toplantılarda bin 337 vatandaşın taleplerini dinledi. Toplantıda, 638 nakdi yardım talebinden 552'si, 447 iş talebinden 268'i ve diğer konularda yapılan bin 323 talebin 874'ü olumlu sonuçlandı.

 • 02.11.2023 02 Kas 16:58 Afyonkarahisar'da 100. Yıl Özel Şehitler Albümü yapılacak

  Afyonkarahisar'da 100. Yıl Özel Şehitler Albümü yapılacak Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, valilik desteğiyle 100. yıla özel şehitler albümü yapılacağını belirtti.

 • 28.10.2023 28 Eki 11:26 Afyonkarahisar Valisi Yiğitbaşı'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

  Afyonkarahisar Valisi Yiğitbaşı'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 27.10.2023 27 Eki 15:40 AKÜREM'de tedavi edilen yaban hayvanları doğaya salındı

  AKÜREM'de tedavi edilen yaban hayvanları doğaya salındı Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Yaban Hayatını Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde (AKÜREM) tedavi edilen kerkenez, kulaklı orman baykuşu ve kızıl şahin doğaya salındı. Vali Kübra Güran Yiğitbaşı, AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKÜREM Müdürü Prof. Dr. İsmail Aytekin ve Doğa Koruma Milli Parklar 5. Bölge Müdürü Şahin Çılgın ile merkezi ziyaret etti. Merkezde tedavileri devam eden yaban hayvanlarının durumları hakkında bilgi alan Yiğitbaşı, beraberindekilerle tedavileri tamamlanan kerkenez, kulaklı orman baykuşu ve kızıl şahini doğal ortamlarına bıraktı. Yiğitbaşı, AKÜREM bünyesinde özveriyle çalışmalar yürütüldüğünü söyledi. AKÜREM'in çevre illere de hizmet veren Türkiye'de 6. rehabilitasyon merkezinden biri olduğunu belirten Yiğitbaşı, 'Afyonkarahisar olarak çevre illerden yoğun ilgi ve talep alıyoruz.' dedi.

 • 10.10.2023 10 Eki 15:42 Afyonkarahisar'da Asayiş, Uyuşturucu ve Terörle Mücadele Çalışmaları Hakkında Toplantı Düzenlendi

  Afyonkarahisar'da Asayiş, Uyuşturucu ve Terörle Mücadele Çalışmaları Hakkında Toplantı Düzenlendi Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, güvenlik güçlerinin kentteki genel asayiş, uyuşturucu ve terörle mücadeleye yönelik yaptığı çalışmalar hakkında toplantı düzenledi. Yiğitbaşı, yapılan çalışmalarda binlerce olayın aydınlatıldığını, uyuşturucu operasyonlarında büyük miktarda uyuşturucu madde ele geçirildiğini ve terörle mücadele kapsamında birçok operasyon gerçekleştirildiğini belirtti.

 • 05.09.2023 05 Eyl 21:29 Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kur'an-ı Kerim'i Yüzünden Güzel Okuma Kız Öğrenciler Türkiye Finali Afyonkarahisar'da gerçekleştirildi

  Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kur'an-ı Kerim'i Yüzünden Güzel Okuma Kız Öğrenciler Türkiye Finali Afyonkarahisar'da gerçekleştirildi Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kur'an-ı Kerim'i Yüzünden Güzel Okuma Kız Öğrenciler Türkiye Finali, Afyonkarahisar'da yapıldı. Yarışmada birinci olan Sedef Topdemir'e ödülü Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı tarafından takdim edildi.

 • 05.09.2023 05 Eyl 14:33 Afyonkarahisar Valisi Filistin halkına destek sözü verdi

  Afyonkarahisar Valisi Filistin halkına destek sözü verdi Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Türk milletinin Filistin halkının mücadelesine maddi ve manevi desteklerini Filistin toprakları özgürlüğüne kavuşuncaya kadar devam ettireceğini kaydetti.

 • 26.08.2023 26 Ağu 10:59 Afyonkarahisar'da Büyük Taarruz'un 101. yıldönümü kutlamaları

  Afyonkarahisar'da Büyük Taarruz'un 101. yıldönümü kutlamaları Afyonkarahisar'da Büyük Taarruz'un 101'inci yıldönümü dolayısıyla 'Zafer Yürüyüşü' gerçekleştirildi. Büyük Taarruz'un 101'inci yıldönümü kutlamaları çerçevesinde Afyonkarahisar'ın Şuhut İlçesi'ne bağlı Çakırözü Köyü'nde tören düzenlendi.

 • 11.08.2023 11 Ağu 11:33 Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ı Ziyaret Etti

  Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ı Ziyaret Etti Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ı makamında ziyaret ederek, Afyonkarahisar'a yapılan ve yapılması planlanan yatırımları görüştü. Ziyarette Afyonkarahisar'ın jeotermal potansiyeli, tarımsal üretimi, sağlık endüstri bölgesi gibi şehrin öncelikli konuları hakkında istişarelerde bulunuldu. Vali Yiğitbaşı, ziyaretin ardından sosyal medya hesabından teşekkür mesajı paylaştı.

 • 03.08.2023 03 Ağu 10:40 Afyonkarahisar Valisi, deprem yönetmeliği çerçevesinde yıkılacak okullarda incelemelerde bulundu

  Afyonkarahisar Valisi, deprem yönetmeliği çerçevesinde yıkılacak okullarda incelemelerde bulundu Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, 2023-2024 eğitim-öğretim yılına sorunsuz güvenli bir şekilde başlayabilmek için deprem yönetmeliği çerçevesinde yıkılmasına karar verilen okullarda incelemelerde bulundu. İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Müdür Yardımcısı Musa Dinçgez ve Ortaöğretim Şube Müdürü Hayati Duman da incelemeler sırasında hazır bulundu. Yıkılacak okullarda taşıma işlemleri başlatıldı ve çalışmaların kısa bir süre içinde tamamlanması planlanıyor.

 • 01.08.2023 01 Ağu 09:41 Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

  Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Karşılıklı görüş alış verişinde bulunulan ziyarette Afyonkarahisar'a dair Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın yatırımları ve çalışmaları değerlendirildi. Bakan Göktaş, Vali Yiğitbaşı'na teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Vali Yiğitbaşı da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda: 'Bakanımıza kabulleri ve yakın ilgisi için teşekkür ederim' dedi. - AFYONKARAHİSAR

 • 01.08.2023 01 Ağu 09:35 Afyonkarahisar Valisi, yaralanan askeri ziyaret etti

  Afyonkarahisar Valisi, yaralanan askeri ziyaret etti Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Kuzey Irak kırsalında yaralanan Astsubay Çavuş Fatih Çetin'i ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Çetin, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerle mücadele sırasında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu yaralanmıştı. Yaralı asker Ankara'ya getirilerek GATA Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

 • 26.07.2023 26 Tem 11:59 Afyonkarahisar Valisi Başkanlığında Asayiş Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  Afyonkarahisar Valisi Başkanlığında Asayiş Değerlendirme Toplantısı Yapıldı Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı'nda düzenlenen toplantıda, Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı başkanlığında şehrin asayişi değerlendirildi. Toplantıya Vali Yardımcısı, İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü ve AFAD İl Müdürü de katıldı. Afyonkarahisar il genelindeki çalışma ve operasyonlar gözden geçirildi.

 • 20.07.2023 20 Tem 13:15 YKS birincisi Emre Ekici ve ailesi valilikte kabul edildi

  YKS birincisi Emre Ekici ve ailesi valilikte kabul edildi YKS Alan Yeterlilik Testleri (AYT) Eşit Ağırlık birincisi Emre Ekici, başarısında arkadaşlarının ve öğretmenlerinin katkısının büyük olduğunu söyledi. Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, Ekici ve ailesini valiliğe davet etti. Ekici ve ailesi, valilikte İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci ve Okul Müdürü Turgay Bingül ile bir araya geldi. Ekici'nin başarısıyla gururlanan Yiğitbaşı, ailenin eğitimci olduğunu ve Afyonkarahisar'ın eğitimde ileriye taşınması için çaba gösterdiklerini belirtti. Ekici, başarısında öğretmenlerinin ve arkadaşlarının etkili olduğunu vurgulayarak ailesine teşekkür etti. Baba Yakup Ekici, oğlunun başarısının arkasında eşinin olduğunu söyledi. Anne Mine Ekici ise oğlunun birincilikle şaşkınlık yaşattığını belirterek mutluluklarını ifade etti. Vali Yiğitbaşı, Ekici'ye hediye takdim ederek başarılarının devamını diledi.

 • 18.07.2023 18 Tem 14:01 Afyonkarahisar Valisi LGS Birincilerini Makamında Ağırladı

  Afyonkarahisar Valisi LGS Birincilerini Makamında Ağırladı Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, LGS'de birinci olan öğrencileri ve ailelerini makamında ağırladı. Afyonkarahisar'dan 8 öğrenci tüm soruları doğru yanıtlayarak Türkiye birincileri arasına girdi. Vali Yiğitbaşı, ailelere teşekkür ederek, öğrencilere başarılarının devamını diledi.

 • 14.07.2023 14 Tem 17:04 Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı 15 Temmuz'u Anlattı

  Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı 15 Temmuz'u Anlattı Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Yiğitbaşı, mesajında, 15 Temmuz hain darbe girişiminin ezelden beridir hür yaşamış bir milletin azim ve kararlılığıyla akamete uğratıldığını belirtti. 15 Temmuz gecesinin bir kahramanlık destanına dönüştüğünü aktaran Yiğitbaşı, şunları kaydetti: '15 Temmuz, ülkemizi karanlık bir geleceğin eşiğine bırakma ve her türlü vesayet ve ihanet odaklarının bir milletin gelecek yüzyıllarını çalma girişimi olarak tarihe geçmiştir. Aynı gece yüz yıllardır Anadolu topraklarında inandığı değerler ve inançlar doğrultusunda tam bağımsız yaşamış aziz milletimizin bu hayasızca akına karşı göğsünü siper ederek direnmesi ve milletin gücünü yeniden tüm dünyaya duyurmuştur. 15 Temmuz, vatanı, bayrağı ve istiklali uğruna çetin mücadeleler vererek mukaddes değerlerini canı pahasına muhafaza eden bir milletin, bu kez tank ve namlulara karşı omuz omuza vererek vatanını yeni bir geleceğin eşiğine bıraktığı gecedir.' Yiğitbaşı, 15 Temmuz gecesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milleti sokaklara ve meydanlara davet etmesi üzerine, minarelerden yankılanan selalar eşliğinde vatandaşların, tanklara ve mermilere karşı bedenlerini siper ederek hainlere geçit vermediğini vurguladı. Yüzyıl önce milli mücadelede, Sakarya'da ve İnönü'de fışkıran bu ruh, 15 Temmuz gecesi yeniden alevlenerek adeta bir kahramanlık şölenine dönüştüğüne değinen Yiğitbaşı,'15 Temmuz, bu ülkenin hiçbir ferdinin unutmayacağı ve torunlarına unutturmayacağı ölümsüz bir gün olarak tarihe geçmiştir. Bu vesileyle, bu bağımsızlık ve istiklal mücadelesinde canını ortaya koyarak vatanı müdafaa eden 252 şehidimize Allah'tan rahmet, geride kalanlara sabırlar diliyorum. Bu mücadelede yaralanarak gazi olan tüm kardeşlerimize acil şifalar diliyorum.' ifadesini kullandı.

 • 14.07.2023 14 Tem 12:39 Dünya Motokros Şampiyonası'nın tanıtım toplantısı yapıldı

  Dünya Motokros Şampiyonası'nın tanıtım toplantısı yapıldı Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 2-3 Eylül tarihlerinde Afyon Motorsporları Merkezi'nde düzenlenecek FIM Dünya Motokros Şampiyonası'nın (MXGP) tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya, Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar ile çok sayıda davetli katıldı. Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, Türkiye'nin en iyi 7 federasyon arasında olduğunu belirterek, organizasyonun 186 ülkede canlı yayınlanacağını ve 300 bin kişiyi misafir edeceklerini söyledi. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise sporun başkenti olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini ifade etti. Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ise büyük bir heyecanla çalışmalarını sürdürdüklerini ve motorsporları tutkunlarını Afyonkarahisar'a beklediklerini dile getirdi.

 • 14.07.2023 14 Tem 12:00 Afyonkarahisar, FIM Dünya Motokros Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak

  Afyonkarahisar, FIM Dünya Motokros Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenecek olan FIM Dünya Motokros Şampiyonası'nın tanıtım toplantısı Afyonkarahisar'da gerçekleştirildi. Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, Türkiye'nin en iyi 7 federasyon arasında olduğunu belirtirken, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, sporun başkenti olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini söyledi. Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ise büyük bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

 • 03.07.2023 03 Tem 21:37 Sultandağı ve Çay'da kiraz alımı yarın başlıyor

  Sultandağı ve Çay'da kiraz alımı yarın başlıyor Sultandağı Kaymakamı Murat Demirbilek, bölgedeki yaş meyve alım merkezlerinin yarın kiraz alımı yapacağını açıkladı. Demirbilek, bu yıl yaklaşık 40 bin ton rekolte beklendiğini belirtti. İhracatçı firmalarla üreticiler arasında yaşanan fiyat anlaşmazlığına çözüm bulmak için toplantılar yapıldı. İlgili bakanlıklar ve ihracatçı firmalarla yapılan görüşmelerde, çiftçilerin ürünlerinin en iyi fiyatlarla alınması için çalışmalar yürütüldü. Kiraz üreticileri, devlet yetkililerinin fiyat belirlemesi gerektiğini savundu. Kiraz alımı yarından itibaren devam edecek.

 • 27.06.2023 27 Haz 16:32 Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı

  Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Yiğitbaşı, bayramların dayanışma ve yardımlaşma kültürünün güçlendirilmesine emsalsiz katkılar sağlayan müstesna bir gün olduğunu belirtti. Huzur içinde bir bayram geçirme temennisinde bulunan Yiğitbaşı, tüm milletin Kurban Bayramı'nı kutlayarak, sağlık, huzur ve mutluluk diledi.

 • 15.06.2023 15 Haz 12:16 Afyonkarahisar Valisi, sel baskınlarının ardından hasar tespit çalışmalarının yapıldığını açıkladı

  Afyonkarahisar Valisi, sel baskınlarının ardından hasar tespit çalışmalarının yapıldığını açıkladı Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Şuhut, İscehisar ve Bolvadin ilçelerindeki köylerde yaşanan sel baskınlarının ardından hasar tespit çalışmalarının yapıldığını ve yaraların en kısa sürede sarılacağını ifade etti. Vali Yiğitbaşı, bazı ev ve besihanelerin sel baskınından etkilendiğini belirtirken, tarım arazilerinin de sel baskınlarından etkilendiğini vurguladı. Ancak, can ve mal kaybının olmamasının en büyük teselli olduğunu dile getirdi.

 • 14.06.2023 14 Haz 15:59 Vali Yiğitbaşı, İscehisar ilçesini ziyaret etti

  Vali Yiğitbaşı, İscehisar ilçesini ziyaret etti Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, İscehisar ilçesinde ziyarette bulundu.

 • 07.06.2023 07 Haz 15:08 Afyonkarahisar'da asayiş toplantısı

  Afyonkarahisar'da asayiş toplantısı Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı başkanlığında asayiş toplantısı gerçekleştirildi.

 • 05.06.2023 05 Haz 14:04 Afyonkarahisar Valisi: Piknik ateşleri söndürülmeden terk edilmemeli

  Afyonkarahisar Valisi: Piknik ateşleri söndürülmeden terk edilmemeli Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, orman yangınları ile mücadelede vatandaşların sorumluluğunun büyük olduğunu belirterek, özellikle pikniklerde yakılan ateşlerin söndürülmeden alanın terk edilmesinin sonrasında facialara neden olduğuna dikkat çekti. Vali Yiğitbaşı, kent protokol üyelerinin katıldığı Afyonkarahisar Orman Yangınlarına Hazırlık Toplantısı'na başkanlık yaptı ve yangınlarla mücadelede alınacak tedbirler masaya yatırıldı.

 • 03.06.2023 03 Haz 11:55 İlk başörtülü vali Kübra Güran Yiğitbaşı'nın Aile Bakanı olacağı iddia edildi

  İlk başörtülü vali Kübra Güran Yiğitbaşı'nın Aile Bakanı olacağı iddia edildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Türkiye'nin ilk başörtülü valisi olan Kübra Güran Yiğitbaşı'nın Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olacağı yönünde kulislerde iddialar dolaşıyor. Yiğitbaşı'nın özgeçmişi de haberde yer alıyor.

 • 01.06.2023 01 Haz 13:01 Afyonkarahisar'da 200 Okulda 1311 Öğretmene Dijital Mahremiyet Eğitimi Verildi

  Afyonkarahisar'da 200 Okulda 1311 Öğretmene Dijital Mahremiyet Eğitimi Verildi Afyonkarahisar'da yürütülen 'Çocuk İhmal-İstismarı ve Dijital Mahremiyet Bilinci' projesi çerçevesinde 200 okulda görevli 1311 öğretmene online platformda dijital mahremiyet eğitimleri verildi.

 • 31.05.2023 31 May 13:02 Afyonkarahisar Valisi, termal su kaynaklarının istihdam oluşturacak projelerde değerlendirilmesi talimatını verdi

  Afyonkarahisar Valisi, termal su kaynaklarının istihdam oluşturacak projelerde değerlendirilmesi talimatını verdi Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, kentin en önemli değerlerinden birisi olan termal su kaynaklarının istihdam oluşturacak projelerde değerlendirilmesinin kentin ekonomik geleceği açısından çok önemli olduğunu ifade etti.

 • 17.05.2023 17 May 13:45 Vali Yiğitbaşı, TÜBİTAK ve TEKNOFEST birincileriyle buluştu

  Vali Yiğitbaşı, TÜBİTAK ve TEKNOFEST birincileriyle buluştu Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ve İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, TÜBİTAK ve TEKNOFEST Yarışmalarında derece alan öğrencilerle buluştu.

 • 14.05.2023 14 May 12:42 Afyonkarahisar Valisi ve eşi oy kullandı

  Afyonkarahisar Valisi ve eşi oy kullandı Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı eşi Dr. Burhan Selim Yiğitbaşı ile birlikte Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için oy verme işlemini gerçekleştirdi.

 • 10.05.2023 10 May 12:45 Türkiye'nin yerli otomobili Togg Afyonkarahisar'da tanıtıldı

  Türkiye'nin yerli otomobili Togg Afyonkarahisar'da tanıtıldı Vali Kübra Güran Yiğitbaşı tarafından kullanılan Togg, Gemlik mavisi rengindeki aracı karşılayanlar tarafından beğeniyle karşılandı. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven de Togg fabrikasını ziyaret etti ve aracın asfaltla buluştuğunu görmenin gurur kaynağı olduğunu belirtti. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de Türk insanına yetki verildiği zaman neler yapabileceğinin somut örneği olduğunu ifade etti.

 • 09.05.2023 09 May 16:56 Afyonkarahisar Valiliği, deprem bölgesinde Kadınana Çarşısı projesini tamamladı

  Afyonkarahisar Valiliği, deprem bölgesinde Kadınana Çarşısı projesini tamamladı Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşının talimatıyla başlatılan Kadınana Çarşısı projesi, deprem bölgesindeki kadın esnaflara can suyu olacak. Proje için kullanılan konteynerler beş adet tır ve bir adet vinç yardımıyla bölgeye getirildi. Çarşının tüm elektrik tabela ve alt yapı işleri de Afyonkarahisar Valiliği tarafından yaptırıldı.

 • 06.05.2023 06 May 13:50 Afyonkarahisar Valisi, iş kuran girişimci kadınlarla buluştu

  Afyonkarahisar Valisi, iş kuran girişimci kadınlarla buluştu Devlet desteğiyle iş kuran kadınların başarı hikayelerinin anlatıldığı programda, Vali Yiğitbaşı ve diğer yetkililer hibe programları ve projeler hakkında bilgilendirme yaptılar.

 • 04.05.2023 04 May 17:11 Afyonkarahisar Valiliği koordinasyonunda Zafer Müzesi restorasyon çalışmaları devam ediyor

  Afyonkarahisar Valiliği koordinasyonunda Zafer Müzesi restorasyon çalışmaları devam ediyor Afyonkarahisar Valiliği koordinasyonunda yürütülen Zafer Müzesinin restorasyon çalışmalarında ikinci aşamaya geçildiği bildirildi. Valilikten yapılan açıklamada Zafer Müzesinin güçlendirme ve restorasyon çalışmaları kapsamında söküm ve çatı yapım işi çalışmalarının tamamlandığı belirtildi.

 • 03.05.2023 03 May 20:44 CHP Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Peynirci: 'AFRAY projesinin temel atma töreni kandırmacadan ibaret'

  CHP Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Peynirci: 'AFRAY projesinin temel atma töreni kandırmacadan ibaret' CHP Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Peynirci, bugün Afyonkarahisar'da Afyon Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı'nın katılımı ile yapılan 'AFRAY' projesinin temel atma törenine ilişkin açıklamalar yaptı.

 • 03.05.2023 03 May 15:54 Afyonkarahisar Valisi Kadınlarla Buluştu

  Afyonkarahisar Valisi Kadınlarla Buluştu Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Emirdağ ilçesinde düzenlenen İlham Veren Başarı Öyküleriyle Kadınlar programında Emirdağlı kadınlarla bir araya geldi. Programda, devlet destekleri sayesinde iş sahibi olan kadınların başarı hikayeleri paylaşıldı.

 • 02.05.2023 02 May 12:07 Afyonkarahisar Valisi Sporun Gençlerin Kişilik Gelişimindeki Önemine Dikkat Çekti

  Afyonkarahisar Valisi Sporun Gençlerin Kişilik Gelişimindeki Önemine Dikkat Çekti Vali Yiğitbaşı, başarılı sporcular Ayşe Yılmaz ve Ahmet Can İşleki'yi kabul ederek sporun gençlerin gelişimi açısından önemine vurgu yaptı ve gençlerin spora yönlendirilmesi gerektiğini belirtti.

 • 29.04.2023 29 Nis 15:26 Afyonkarahisar Valisi 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için mesaj yayımladı

  Afyonkarahisar Valisi 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için mesaj yayımladı Vali Kübra Güran Yiğitbaşı, emek ve alın teriyle ülkenin büyümesinde önemli rol oynayan işçi ve emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü tebrik etti ve tüm işçilerin çalışmalarında başarılar diledi.

 • 28.04.2023 28 Nis 11:04 Tarım ve Orman Bakanı Afyonkarahisar'a geldi

  Tarım ve Orman Bakanı Afyonkarahisar'a geldi Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, Afyonkarahisar'a ziyaret gerçekleştirdi. Bakan Kirişçi, hemşehrileriyle faaliyetleri paylaşacak ve sorunlarını dinleyeceklerini belirtti. Ayrıca, sektör buluşması ve diğer etkinliklerle ilgili görüşmeler yapacaklarını söyledi.

 • 28.04.2023 28 Nis 10:56 Tarım ve Orman Bakanı Afyonkarahisar'da ziyaretlerde bulundu

  Tarım ve Orman Bakanı Afyonkarahisar'da ziyaretlerde bulundu Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, Afyonkarahisar'a ziyaretlerde bulunarak faaliyetleri paylaşacak ve sorunları dinleyeceklerini açıkladı. Bakan Kirişçi, Vali Kübra Güran Yiğitbaşı ve protokol üyeleriyle bir araya geldi ve sektör buluşması gibi etkinliklerle Afyonkarahisar'a katkı sağlamayı planladıklarını belirtti.

 • 28.04.2023 28 Nis 10:53 Tarım ve Orman Bakanı Afyonkarahisar Valiliğine ziyarette bulundu

  Tarım ve Orman Bakanı Afyonkarahisar Valiliğine ziyarette bulundu Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Afyonkarahisar Valiliği'ne ziyarette bulundu. Bakan Kirişci, vali ve milletvekilleriyle bir araya gelerek sektör buluşması ve diğer etkinlikler hakkında görüşmeler yapacak.

 • 26.04.2023 26 Nis 17:19 Afyonkarahisar Valisi Sinanpaşa ilçesini ziyaret etti

  Afyonkarahisar Valisi Sinanpaşa ilçesini ziyaret etti Vali Yiğitbaşı, Sinpa Tekstil atölyesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde yürütülen kamulaştırma çalışmaları hakkında bilgi aldı ve Başkan Karaman tarafından teşekkür edildi.

 • 26.04.2023 26 Nis 11:11 Afyonkarahisar'da KODAFYON ve Sanat Atölyesi açıldı

  Afyonkarahisar'da KODAFYON ve Sanat Atölyesi açıldı Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün yürüttüğü KODAFYON projesi çerçevesinde Sinanpaşa ilçesindeki Yıldız Özer KODAFYON ve Sanat Atölyesi'nin açılışını gerçekleştirdi.

 • 25.04.2023 25 Nis 16:40 Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı İskenderun'da Bayramlaştı

  Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı İskenderun'da Bayramlaştı Vali Yiğitbaşı, deprem bölgesinde Ramazan Bayramı'nı geçirdiklerini belirterek, resmi bayramlaşma programına katıldı. Daha sonra 23 Nisan etkinliğine katılan Vali Yiğitbaşı, çocuklara hediyeler verdi ve depremzede öğrencilerle sohbet etti. Programların ardından Frig Vadisi'ndeki inşaatları inceledi.

 • 21.04.2023 21 Nis 00:42 Vali Yiğitbaşı, Mehmetçikle açtığı orucunu sürpriz görüntülü arama ile taçlandırdı

  Vali Yiğitbaşı, Mehmetçikle açtığı orucunu sürpriz görüntülü arama ile taçlandırdı Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, tezkeresine 95 günü kalan Amasyalı askerin ailesini görüntülü arayarak sürpriz yaptı. Yiğitbaşı, Mehmetçiklerle iftar yaparken er Furkan Kösenin ailesiyle de görüştü ve oğlunun sıhhatinin yerinde olduğunu belirtti. Ayrıca, bekar olduğunu öğrendiği Kösenin annesine oğlunun askerden sonra mürüvvetini görmesini temenni etti.

 • 21.04.2023 21 Nis 00:25 Vali surprises Mehmetçik's mother at last iftar of Ramadan

  Vali surprises Mehmetçik's mother at last iftar of Ramadan Afyonkarahisar Governor Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı surprised the family of Amasyalı soldier Furkan Kösen, who has 95 days left in his service, by video calling them during the last iftar of Ramadan with Mehmetçik. The dialogue between Governor Yiğitbaşı and the soldier's family made everyone smile.

 • 21.04.2023 21 Nis 00:16 Afyonkarahisar Valisi, Askerin Ailesine Sürpriz Yaptı

  Afyonkarahisar Valisi, Askerin Ailesine Sürpriz Yaptı Ramazanın son iftarında Mehmetçikle birlikte olan Vali Yiğitbaşı, tezkeresine 95 günü kalan Amasyalı askerin ailesini görüntülü arayarak sürpriz yaptı. Yaşanan diyalog herkesi gülümsetti.

 • 13.04.2023 13 Nis 11:22 Depremde görev alan personele başarı belgesi

  Depremde görev alan personele başarı belgesi Afyonkarahisar İl Müftülüğü depremin ilk gününden beri gece gündüz demeden sahada faaliyet gösteren müftülük personeline "Başarı Belgesi" takdim etti.

 • 04.04.2023 04 Nis 13:52 Kadın Kültür Evleri depremzede vatandaşlar için üretiyor

  Kadın Kültür Evleri depremzede vatandaşlar için üretiyor Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı'nın talimatlarıyla 6 Şubat depremlerinden etkilenen vatandaşlar için Kadın Kültür Evleri ve Kadın Kooperatifleri yoğun bir şekilde çalışıyor.

Advertisement