"Duman" İstanbul Live'da! - Son Dakika
Kültür Sanat

"Duman" İstanbul Live'da!

"Duman" İstanbul Live\'da!

Duman; 26 Kasım, Cumartesi akşamı şarkılarını Istanbul Live'da hayranlarıyla birlikte söyleyecek.

22.11.2011 11:42  Güncelleme: 12:08

Modern rock tarzını ülkemizin kültürel arka planıyla ustaca birleştiren grup, kısa sürede müthiş bir hayran kitlesi edindi ve gerek müziğinde, gerekse vokallerinde hissedilen özgün tarz ile rock icrasına yeni bir boyut kazandırarak Türk rock müziğinin en önemli gruplarından biri haline geldi.

Kaan Tangöze (vokal/gitar), Ari Borakas (basgitar), Batuhan Mutlugil (gitar) ve Cengiz Baysal'dan (davul) oluşan başarılı rock grubu Duman; 26 Kasım 2011, Cumartesi akşamı Istanbul Live'da vereceği konserde "Belki Alışman Lazım", "Bu Akşam", "Seni Kendime Sakladım" gibi sayısız şarkısını hayranlarıyla birlikte söyleyecek.

Deep Purple, Jethro Tull, Macy Gray, Slayer, Spyro Gyra, Nancy Sinatra, Gloria Gaynor, Page&Plant (Led Zeppelin), Ben Harper&the Innocent Criminals gibi dünyaca ünlü yüzlerce sanatçıyı ülkemize getiren, 1995'ten bu yana Uluslararası Eskişehir Festivali'nin organizasyonunu üstlenen Major Müzik Organizasyon – Eyüp İblağ'ın program yönetimini devraldığı Istanbul Live; yeni sezonda sadece iyi müzik yapan isimlere yer verme politikasıyla yola çıktı.

Istanbul Live'da ayrıca, izleyicilerin konser öncesi ve sonrasında yine iyi müzik eşliğinde vakit geçirebilecekleri bir "Lounge Bar" açıldı. Ziyaretçiler, 3. katta bulunan canlı müzik salonuna; giriş katındaki bu "Lounge Bar"da Lounge Bar özel asansör ve merdivenleri kullanarak giriş yapıyor. Istanbul Live, böylece izleyicisine giriş katında özel bir servis sunuyor.

İstiklal Caddesi Ağa Camii'nin sokağında bulunan Istanbul Live'da, gerçekleşecek konserin kapı açılış saati 21:00. Konser biletini Biletix'ten ve Istanbul Live'dan temin edilebilir.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat 'Duman' İstanbul Live'da! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement