Muse, Türkiye Prömiyerini Yaptı - Son Dakika

Muse, Türkiye Prömiyerini Yaptı

03.04.2019 23:10
Muse, Türkiye Prömiyerini Yaptı

Fadik Sevin Atasoy'un yazdığı ve oynadığı tek kişilik oyun Muse, Türkiye prömiyerini yaptı.

Fadik Sevin Atasoy'un yazdığı ve oynadığı tek kişilik oyun Muse, Türkiye prömiyerini yaptı.

Bir esin perisinin insan olup kendi hikayesini yazma çabasının anlatıldığı oyun, Tatbikat Sahnesi'nde izleyiciyle buluştu.

Yönetmenliğini Erdal Beşikçioğlu'nun üstlendiği, müziklerini Emir Işılay, koreografisini Bahar Keleş, kostüm tasarımını ise Özlem Süer'in yaptığı Muse'a, başkentliler yoğun ilgi gösterdi.

Oyunu Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da izledi.

Fadik Sevin Atasoy'un performansı uzun süre ayakta alkışlandı.

Muse, 18 ve 19 Nisan'da da Tatbikat Sahnesi'nde olacak.

YORUMLAR
500
Bulgarlardan sonra şimdi de Gürcüler! Türkiye sınırını geçip ülkelerine bidon bidon yağ taşıyorlar Bulgarlardan sonra şimdi de Gürcüler! Türkiye sınırını geçip ülkelerine bidon bidon yağ taşıyorlar MYP Lideri Yılmaz: 'Seçimlere hak kazanan her partiye istisnasız hazine yardımı yapılmalıdır' MYP Lideri Yılmaz: 'Seçimlere hak kazanan her partiye istisnasız hazine yardımı yapılmalıdır' Türkiye'nin Eski İsrail Büyükelçisi Tan: 'Türkiye'nin Fabrika Ayarlarına Döndürülmesine Yönelik Çabanın İnandırıcı Olması Sadece İkili İlişkileri... Türkiye'nin Eski İsrail Büyükelçisi Tan: 'Türkiye'nin Fabrika Ayarlarına Döndürülmesine Yönelik Çabanın İnandırıcı Olması Sadece İkili İlişkileri...
Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Muse, Türkiye Prömiyerini Yaptı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement