Pazarlama İlkeleri ve Yönetimi Kitabı - Son Dakika

Pazarlama İlkeleri ve Yönetimi Kitabı

08.11.2014 04:37
Pazarlama İlkeleri ve Yönetimi Kitabı

Pazarlama İlkeleri ve Yönetimi Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Pazarlama İlkeleri ve Yönetimi Kitabı kitabının kısa özeti.

Pazarlama Kavramı, Pazarlamanın Temelleri ve Pazarlama Anlayışında Değişim *Pazarlama, Sosyal Yaşam, Pazarlama Düşüncesinin Gelişimi ve Pazarlamaya Yönelik Eleştiriler *Pazar ve Pazarlama Çevresi *Tüketici Davranışları *Endüstriyel Pazarlar ve Endüstriyel Tüketici Davranışları *Pazarlama Bilgi Sistemi ve Pazarlama Araştırması *Pazar Bölümlendirme ve Hedef Pazar Seçimi *Konumlandırma *Pazarlama Yönetimi ve Stratejik Pazarlama Planlaması *Ürün Mallar ve Hizmetler *Ürün ve Marka Yönetimi *Yenilik (İnovasyon) ve Yeni Ürün Geliştirme *Fiyat ve Fiyatlandırma *Fiyatlandırma Stratejileri *Pazarlama İletişimi *Pazarlama İletişimi Araçları *Pazarlama Kanalları ve Dağıtım Politikaları *Toptancılık ve Perakendecilik *Pazarlama Denetimi ve Performans Değerleme *Postmodernizm, Pazarlamaya Eleştirel Yaklaşım ve Geleceğe İlişkin Öngörüler

Yazar: Ömer Torlak,Remzi Altunışık,Şuayip Özdemir

Yayınevi: Beta Basım Yayın

ISBN: 9786053331896

Boyut: 18,5x23,5

Sayfa Sayısı: 542

Basım Yılı: 2014-10

Basım Yeri: İstanbul

Cilt Durumu: Karton kapak

Kağıt Türü: 2. Hamur

Dil: Türkçe

YORUMLAR
500
Arda Turan ve Berkay'ın davasında Turan'a ikinci kez beraat Arda Turan ve Berkay'ın davasında Turan'a ikinci kez beraat PKK üyesi İstanbul'da ormanda yakalandı PKK üyesi İstanbul'da ormanda yakalandı CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ile beraber YDK Üyesi Tuba Torun da CHP'den istifa etti. CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ile beraber YDK Üyesi Tuba Torun da CHP'den istifa etti.
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Kültür Sanat Pazarlama İlkeleri ve Yönetimi Kitabı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement