Teşkilatçılık Mesaj ve Metod Kitabı - Son Dakika

Teşkilatçılık Mesaj ve Metod Kitabı

27.06.2013 10:00
Teşkilatçılık Mesaj ve Metod Kitabı

Teşkilatçılık Mesaj ve Metod Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Teşkilatçılık Mesaj ve Metod Kitabı kitabının kısa özeti.

Dengeli, disiplinli ve düzenli yaşama ve başarılı olma yöntemlerini...Aile bireylerinden, arkadaşlık ve öğretmen-öğrenci ilişkilerine... Gönüllü hizmet işlerinden teşkilat ve şirket yönetimine kadar; her alandaki uygar ve uygun iletişim ve işbirliği prensiplerini.Zamanımızı ve heyecanımızı, imkan ve fırsatlarımızı, ekip ve elemanlarımızı asla israf etmeden, en verimli şekilde değerlendirme öneri ve projelerini.Sağlam inancın, dürüst ahlakın, vicdani duyarlılığın ve çalışkanlığın insana kazandırdığı; onur, özgüven ve mutluluk meyvelerini.Bilginin ne kadar gerekli ve etkin bir güç olduğu gerçeğini ve bilgiye ulaşma çarelerini ve sürekli olgunlaşma ve O'na ulaşma reçetelerini;İlmi deneyim ve öğretiler, İslami temeller, özet maddeler ve net örneklerle okuyucuya sunan bir başucu kitabı...(Arka Kapak)

Yazar: Ahmet Akgül

Yayınevi: Togan Yayıncılık

ISBN: 9786055224325

Boyut: 14.0x21.0

Sayfa Sayısı: 544

Basım Yılı: 2013

Cilt Durumu: Ciltsiz

Kağıt Türü: 2. Hamur

Dil: Türkçe

Kaynak: Haberler.Com
YORUMLAR
500

Son Dakika Kültür Sanat Teşkilatçılık Mesaj ve Metod Kitabı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement