Yaz Konserleri'nde Sahne Sırası Yalın'ındı! - Son Dakika

Yaz Konserleri'nde Sahne Sırası Yalın'ındı!

Yaz Konserleri\'nde Sahne Sırası Yalın\'ındı!
Son Güncelleme: 13.08.2012 13:35

Yalıkavak'taki Palmarina Amfi Tiyatro'ya erken saatlerde gelen Yalın hayranları kapıda kuyruk oluşturdu.

PALMARİNA YAZZ KONSERLERİ'NDE SAHNE SIRASI YALIN'INDI!

Pal Fm'in Medya Sponsorluğunda Bodrum Palmarina'da BKM Organizasyonuyla gerçekleşen "Palmarina Yazz Yıldızları"nda sahne sırası Yalın'ındı.

Konserine yeni şarkısı "dadadadan" ile başlayan Yalın, seyircisinin bronzluğuna da takıldı " buradaki en beyaz benim herhalde, hala tatil yapamadım" dedi. Yalın'ı izlemeye gelenler arasında şarkıcı Levent Dörder, oyuncu Ayçin İnci ve Yalın'ın yakın arkadaşı gazeteci ve sunucu, Ayşe Özyılmazel de vardı. Yalın sahneden sık sık, kendisine eşlik eden ve dans eden arkadaşına takıldı. Yalın'ın repertuarı "nasıl olacak", "olmasa da olur", "onun yolu" gibi şarkılarıyla devam etti. Yalın ilk albümünden "zalim" ve "sonsuz' ol gibi sevenlerinin kalbinde taht kurmuş şarkılarını da seslendirdi.

"meleklerin sözü var" şarkısına başlarken salonun ışıklarını kapattıran Yalın, dinleyicilerinden de cep telefonlarını çıkarmalarını istedi ve şarkısını bu ışık denizine karşı seslendirdi. Son albümünün çıkış parçası "kasma"nın ardından söylediği "ah be kardeşim" ile Palmarina sahnesine veda eden Yalın"ı dinleyicisi hemen bırakmadı. Alkışlar ve ıslıklar eşliğinde yeniden sahneye gelen Yalın, "keşke" ile ilk bisini yaptı. Salonun neredeyse tamamı bis sırasında sahne önüne gelip sanatçıya eşlik etmeşe başladı. Ve seyirci ilk biste de kendisini bırakmayınca Yalın, "kalpten dudağa"yı söyledi. Devam eden alkış ve ıslık seslerine karşılık da üçüncü bisini yeni şarkısı "kasma"yı bir kez daha söyleyerek yaptı.

PALMARİNA YAZZ YILDIZLARI

21 AĞUSTOS Salı – SİBEL CAN

24 AĞUSTOS Cuma– MFÖ

31 Ağustos Cuma– KUBAT

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Yaz Konserleri'nde Sahne Sırası Yalın'ındı! - Son Dakika


Advertisement