4,5 aylık hamile ünlü oyuncu Özge Özpirinççi'nin karnı gözüktü - Son Dakika

4,5 aylık hamile ünlü oyuncu Özge Özpirinççi'nin karnı gözüktü

08.08.2021 23:01

Kendisi gibi oyuncu Burak Yamantürk'ten 4,5 aylık hamile olan ünlü oyuncu Özge Özpirinççi'nin karnı göründü. Çiftin bebeklerinin kız olacağı da daha önceden biliniyordu.

Aşk Yeniden ve ardından da Kadın dizilerindeki başarılı performansıyla yıldızı parlayan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, uzun zamandır birlikte olduğu Burak Yamantürk'ten çocuk bekliyor. 4,5 aylık hamile olan oyuncunun karnı da görüldü.

"HEYECANLA BEKLİYORUZ"

Özge Özpirinçci (35) ile Burak Yamantürk (37), Yeniköy'de objektiflere yansıdı. Hamileliğinde beşinci ayına gireceğini ifade eden Özpirinçci, "Bebeğimizin cinsiyeti kız olacak. Heyecanla dünyaya geleceği günü bekliyoruz" dedi.

Güzel oyuncunun karnının belirginleşmiş olması dikkatlerden kaçmadı. Ünlü çift, basın mensuplarına açıklama yaptıktan sonra evlerinin yolunu tuttu.

4,5 aylık hamile ünlü oyuncu Özge Özpirinççi'nin karnı gözüktü
4,5 aylık hamile ünlü oyuncu Özge Özpirinççi'nin karnı gözüktü
4,5 aylık hamile ünlü oyuncu Özge Özpirinççi'nin karnı gözüktü

Son Dakika Magazin 4,5 aylık hamile ünlü oyuncu Özge Özpirinççi'nin karnı gözüktü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Gördüğüne inanamayıp yetkililere ulaştı! Eski futbolcu piyangodan büyük ikramiyeyi kazandı 20:44 Gördüğüne inanamayıp yetkililere ulaştı! Eski futbolcu piyangodan büyük ikramiyeyi kazandı Aziz Yıldırım'ın en büyük hayaliydi! Ali Koç, Alexis Sanchez'i, transfer etmeye hazırlanıyor 18:16 Aziz Yıldırım'ın en büyük hayaliydi! Ali Koç, Alexis Sanchez'i, transfer etmeye hazırlanıyor Son Dakika! Erzurum'daki 5.1 büyüklüğündeki depremden sonra karayolunda heyelan yaşandı, yollar kapatıldı 16:37 Son Dakika! Erzurum'daki 5.1 büyüklüğündeki depremden sonra karayolunda heyelan yaşandı, yollar kapatıldı
Son Dakika! Erzurum'da 5,1 büyüklüğünde deprem 16:01 Son Dakika! Erzurum'da 5,1 büyüklüğünde deprem Günlerdir aranan Yörük kızı Müslüme'nin cansız bedeninin bulunduğu yer görüntülendi 15:42 Günlerdir aranan Yörük kızı Müslüme'nin cansız bedeninin bulunduğu yer görüntülendi Evinde cansız bedeni bulunan kadının katili, ilişki yaşadığı kişi çıktı! 15:18 Evinde cansız bedeni bulunan kadının katili, ilişki yaşadığı kişi çıktı!
İrem Derici'yi isyan ettiren ses: Gece 2'de ciyak ciyak durmak bilmediler 14:07 İrem Derici'yi isyan ettiren ses: Gece 2'de ciyak ciyak durmak bilmediler Son dakika! DİSK 2022 asgari ücret talebini 5.200 TL olarak açıkladı 13:26 Son dakika! DİSK 2022 asgari ücret talebini 5.200 TL olarak açıkladı
Advertisement