'Ajdar'a haksızlık ettik' sözlerine Reynmen'den cevap - Son Dakika

'Ajdar'a haksızlık ettik' sözlerine Reynmen'den cevap

21.08.2019 16:37
'Ajdar'a haksızlık ettik' sözlerine Reynmen'den cevap

Ünlü youtuber iki şarkıda yakaladığı başarısı yüzünden üzerine gelindiğini belirterek "Abi ne diyon ya? Beni siz var etmediniz ve siz de yok edemeyeceğinizi bildiğiniz için bu kadar kuduruyorsunuz değil mi? Müzik yapacak arkadaşlara sesleniyorum hiçbiriniz müzik şirketiyle anlaşmayın.

Ünlü youtuber iki şarkıda yakaladığı başarısı yüzünden üzerine gelindiğini belirterek "Abi ne diyon ya? Beni siz var etmediniz ve siz de yok edemeyeceğinizi bildiğiniz için bu kadar kuduruyorsunuz değil mi? Müzik yapacak arkadaşlara sesleniyorum hiçbiriniz müzik şirketiyle anlaşmayın. Hepiniz onlardan kat ve kat üstünsünüz. Şu an benim üstüme gelmelerinin ve sanatçılarını kötü konuşturmalarının en büyük sebebi sahip oldukları müzik şirketlerinin hiçbirinin beni satın alamayacağını bilmesi. Velhasıl kelam kedi uzanamadığı ciğere " Ajdar'a haksızlık etmişiz" diyor. O var ettiğiniz sanatçıların hepsi hayatta bir yere gelmek için bastırılmış tiplerken ben onlardan biri değilim. Benim bağlanılmışlığım yok. Hiç de lafımı esirgemem. Susuyorum ama söylenecek şeyim yok değil. Şu anda konuşmamın tek nedeni iki şarkı yapıp dinlettiğim için aileme kadar ithamda bulunulmuş olması. Kişi kendinden bilir işi. Ben o değilim" dedi.

YORUMLAR
500
Beni Yıkamaz'a İddialı Klip Beni Yıkamaz'a İddialı Klip
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin 'Ajdar'a haksızlık ettik' sözlerine Reynmen'den cevap - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement