Ajdar, engelli kızı için manevi yardım isteyen genç kadına demediğini bırakmadı - Son Dakika

Ajdar, engelli kızı için manevi yardım isteyen genç kadına demediğini bırakmadı

18.02.2021 14:56

TikTok'ta canlı yayın açan Ajdar, yayına aldığı annenin engelli kızı için manevi yardım istemesini sert bir dille geri çevirdi. Ajdar'ın anneye "Burası yardım kuruluşu değil, ben bir starım. Sen git devlete başvur" demesi tepki çekti.

Çikita Muz şarkısıyla adını geniş bir kitleye duyuran şarkıcı Ajdar, TikTok'tan canlı yayın açtı. Yayına bir kadını konuk alan Ajdar, üslubu ve tavrıyla izleyicileri kızdırdı.

"BEN STARIM, YARDIM İÇİN DEVLETE BAŞVURUN"

Yayına bağlanan genç kadının engelli kızı için manevi desteğini istediği Ajdar, "Yardım kuruluşu değil burası. Ben bir starım biliyorsun. 20 yılımı verdim. Hayranlarımla görüşüyorum. Sen kızın için devlete başvur. Allah sağlık versin sana da kızına da devlete başvurabilirsiniz. Sesinizi o şekilde yükseltebilirsiniz" dedi.

Ajdar, engelli kızı için manevi yardım isteyen genç kadına demediğini bırakmadı

"KENDİ SIKINTILARIMLA UĞRAŞIYORUM"

Konuşmasının devamında "Ben zaten sanatçıyım. Ben kendi sıkıntılarımla başa çıkmak için uğraşıyorum" diyen Ajdar, şöyle devam etti: "Senin kızın ve seni Allah'a sonra devlete havale ediyorum. Şu an devlet yetkilileri de bizi izliyorlar. Umarım seni görürler."

YORUMLAR (22)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Bursa'da artan site aidatına karşı eylem yapan engelli şahıs, site yöneticisi tarafından darp edildi: Elmacık kemiği ve burnu kırıldı Bursa'da artan site aidatına karşı eylem yapan engelli şahıs, site yöneticisi tarafından darp edildi: Elmacık kemiği ve burnu kırıldı Fetihtepe'deki Dönüşüm Mağdur Ediyor, 78 Yaşındaki Döndü Aygün: 'Beni Tutun Denize Atın2 Fetihtepe'deki Dönüşüm Mağdur Ediyor, 78 Yaşındaki Döndü Aygün: 'Beni Tutun Denize Atın2 Yedisu'da Yaşlılara Evde Bakım Projesi hayata geçirildi Yedisu'da Yaşlılara Evde Bakım Projesi hayata geçirildi

Son Dakika Magazin Ajdar, engelli kızı için manevi yardım isteyen genç kadına demediğini bırakmadı - Son Dakika


Advertisement