Ali Küçükbalçık'tan eşi Kibariye'ye uyarı! - Son Dakika

Ali Küçükbalçık'tan eşi Kibariye'ye uyarı!

08.08.2021 15:13
Ali Küçükbalçık'tan eşi Kibariye'ye uyarı!

Kibariye, Kuşadası'nda bir otelde sahne aldı.

Kibariye, Kuşadası'nda bir otelde sahne aldı. Rüzgar nedeniyle zaman zaman elbisesinin etekleri uçuşan şarkıcı zor anlar yaşadı.

Kibariye eşi Ali Küçükbalçık'ın bu durumdan rahatsız olması üzerine değişik bir yönteme başvurmak zorunda kaldı.

Ali Küçükbalçık Kibariye'nin beline masa örtüsünü bağlattı.

'BU KIZ NE KADAR GURURSUZ' DEDİLER!

Ali Küçükbalçık kısa süre önce bir kadınla samimi şekilde görüntülenmişti. Kibariye, ""Biz karı koca evde hallediyoruz. Kocam beni çok seviyor. Eminim, son kararım. Ben ciddi olmayan bir şeyi kafaya takmam biz iyiyiz evde. Kimse için yuvamı dağıtmam ben. Çok laf çıktı benim hakkımda. 'Bu kız ne kadar gurursuz' dediler desinler. Allah diyor ki 'erkeğinize sabırlı olun, erkeğinize hürmet edin.' Ben kendi adıma konuşuyorum. Kimse yanlış anlamasın. Ben hürmetkarım bizi annemiz böyle yetiştirdi. Herkes kendine baksın sonra herkes herkesi eleştirsin. Herkes mutlu olsun" şeklinde konuşmuştu...

1 günlük kaçamak için boşanmam

Kibariye ile Ali Küçükbalçık çifti, şimdiye kadar aldatma ve affetme iddialarıyla birçok kez gündeme gelmişti. Kibariye, daha önce de eşini korumuş ve "Bir günlük kaçamak için boşanmam. Şimdilik kofti bir durum yok. Önemli olan sağlığımız" demişti.

YORUMLAR
500
Kuşadası Balıkçılar Meydanı'nda Sezona 'Merhaba' Konseri Kuşadası Balıkçılar Meydanı'nda Sezona 'Merhaba' Konseri Ukraynalı çocuklar için iki belediye başkanı el ele verdi Ukraynalı çocuklar için iki belediye başkanı el ele verdi Aydın'da otomobilin çarptığı 8 yaşındaki çocuk hastanede yaşamını yitirdi Aydın'da otomobilin çarptığı 8 yaşındaki çocuk hastanede yaşamını yitirdi
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Ali Küçükbalçık'tan eşi Kibariye'ye uyarı! - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement