Babaanne olan Tatlıtuğ'un annesinin, bebek heyecanı - Son Dakika

Babaanne olan Tatlıtuğ'un annesinin, bebek heyecanı

18.11.2021 15:47

2016 yılında Başak Dizer'le evlenen giren Kıvanç Tatlıtuğ bebek beklediklerini açıkladı. Bugün 2. Sayfa programına telefonla bağlanan anne Nurten Tatlıtuğ, heyecandan konuşamazken "Mutluluğumu kelimelere dökemiyorum" ifadelerini kullandı.

5 yıl önce yurtdışında evlenen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve stil danışmanı Başak Dizer'den bebek müjdesi geldi. Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan ikiliden Dizer'in 3 aylık hamile olduğu öğrenildi. Babaanne olacak olmanın heyecanını yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ, canlı yayına telefonla bağlanarak mutluluğunu dile getirdi.

"GÜZEL HABERİ VERDİKLERİNDE TEŞEKKÜR ETTİM"

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan anne Tatlıtuğ, "Mutluluğumu kelimelere dökemiyorum. Allah analı babalı büyütsün. Çok özel şekilde haberi verdiler, ondan bahsetmek istemiyorum. Beklenen bir şeydi. Güzel haberi verdikleri için ikisine de teşekkür ederim. Mutluluk benim için üst düzeyde. Allah eli ayağı düzgün, sağlıklı bir bebek nasip etsin" şeklinde konuştu.

BAŞAK DİZER: ÇOK HEYECANLIYIZ

Hamileliği hakkında 2. Sayfa sunucularına mesaj göndererek duygularından bahseden Başak Dizer, "Evet doğru, çok teşekkürler. Çok heyecanlı ve mutluyuz" dedi. Anne adayı, bebeğin cinsiyetinin ise henüz belli olmadığını söyledi.

YORUMLAR (1)
500
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: 'Hedefimiz, bu enflasyona fakiri fukarayı emekliyi ve dar gelirliyi ezdirmemek' MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: 'Hedefimiz, bu enflasyona fakiri fukarayı emekliyi ve dar gelirliyi ezdirmemek' Yaşlı kadından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: 'Allah seni başımızdan eksik etmesin' Yaşlı kadından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: 'Allah seni başımızdan eksik etmesin' Kocaeli'de konuşan Bakanı Soylu kalabalığa böyle hitap etti: Seçim akşamı Tayyip Erdoğan'ın önünde diz çökecekler Kocaeli'de konuşan Bakanı Soylu kalabalığa böyle hitap etti: Seçim akşamı Tayyip Erdoğan'ın önünde diz çökecekler

Son Dakika Magazin Babaanne olan Tatlıtuğ'un annesinin, bebek heyecanı - Son Dakika


Advertisement