Bandırma Füze Kulübünün çekimleri Mudanya'da başladı - Son Dakika

Bandırma Füze Kulübünün çekimleri Mudanya'da başladı

15.11.2021 16:58
Bandırma Füze Kulübünün çekimleri Mudanya'da başladı

Senaryosu gerçek bir hikayeye dayanan 'Bandırma Füze Kulübü' filminin çekimleri Bursa'nın Mudanya ilçesinde başladı.

Senaryosu gerçek bir hikayeye dayanan 'Bandırma Füze Kulübü' filminin çekimleri Bursa'nın Mudanya ilçesinde başladı.

Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın üstlendiği 'Bandırma Füze Kulübü'nde başrolleri Alina Boz, Deniz Can Aktaş, Erkan Kolçak Köstendil, Atay Yıldız, Aslı Bekiroğlu, Görkem Sevindik, Öykü Gürman, Tolga Canbeyli, Altan Erkekli ve Alican Yücesoy paylaşıyor. Senaryosu gerçek bir hikayeye dayanan film, Mudanya'nın Girit Mahallesinde çekilmeye başladı.

Filmin kahramanlarının, 1958'de yokluklar içerisinde, hiçbir imkanları olmadan, yüreklerini ortaya koyarak yola çıktığını anlatan Mustafa Uslu, bu gençlerin günümüz çocuklarına örnek olmasını arzu ettiklerini söyledi. Mustafa Uslu, "Umarım bugünün gençleri bu filmi seyredip feyz alırlar. Bugün teknolojisi çok gelişti, dünya global bir hale geldi. Her istediğinize artık tuşlarla ulaşabiliyorsunuz. İmkanlar çok fazla. İnşallah uluslararası başarılara imza atmış ağabeylerini, teknoloji üreten insanlarımızı örnek alarak, o gün yokluklar içinde yapılandan çok daha fazlasını gerçekleştirirler" dedi.

Filmin Mütareke Meydanında kurulan platoda çekimleri sürüyor. - BURSA

YORUMLAR
500
Bursa-İstanbul deniz otobüsü seferlerinden bazıları iptal edildi Bursa-İstanbul deniz otobüsü seferlerinden bazıları iptal edildi Mudanya Müftüsü Özler göreve başladı Mudanya Müftüsü Özler göreve başladı
Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Bandırma Füze Kulübünün çekimleri Mudanya'da başladı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement