Beren Ve Kıvanç Oyuncak Hikâyesi 3te - Son Dakika
Magazin

Beren Ve Kıvanç Oyuncak Hikâyesi 3te

Beren Ve Kıvanç Oyuncak Hikâyesi 3te

Disney.Pixar'ın Merakla Beklenen Filmi Oyuncak Hikâyesi 3 (Toy Story 3) Filmi, 2 Temmuz'da Vizyona Giriyor.

22.06.2010 18:13  Güncelleme: 19:01

Barbie'yi Beren Saat, Ken'i ise Kıvanç Tatlıtuğ seslendirdi.

İstanbul, 22 Haziran 2010 – Türk televizyonlarının popüler iki oyuncusu Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un "Oyuncak Hikâyesi 3" filminde seslendirme yaptılar. Beren Saat sesiyle kız çocukların vazgeçilmezi Barbie karakterine hayat verirken, Kıvanç Tatlıtuğ ise Barbie'nin erkek arkadaşı Ken rolünü seslendirdi.

Türkiye'de 2 Temmuz tarihinde 3 boyutlu olarak da gösterime girecek filmde; Woody ( Tom Hanks'in sesi), Buzz (Tim Allen'ın sesi) ve tüm çete ekrana geri dönüyor ve Andy üniversiteden ayrılmaya hazırlanırken, onun sadık oyuncakları da kendilerini kreşte buluyorlar!

Kimi plastik, kimi pelüş bir kaç yeni yüz maceraya katılıyor; çapkın bekar ve Barbie'nin arkadaşı Ken, yerel deri pantolonunu kuşanmış aktör edalı konuşmasıyla kirpi Mr. Pricklepants ve pembe, çilek kokulu ayıcık Yumuş (Lots-o'-Huggin' Bear) ve tabi ki Chatter Telephone.

Lee Unkrich ("Oyuncak Hikâyesi 2" ve "Kayıp Balık Nemo"'nun yardımcı yönetmeni) tarafından yönetilen ve tecrübeli Pixar yapımcısı Darla K. Anderson'ın ("Arabalar," "Sevimli Canavarlar") yaptığı ve Oscar® ödüllü senarist Michael Arndt ("Küçük Gün Işığım") tarafından yazılan "Oyuncak Hikâyesi 3" filmi, Disney Digital 3D™'nin yeni komik macerasını konu alıyor.

İlk iki "Oyuncak Hikâyesi" filminde de olan Oscar® ödüllü şarkı yazarı/besteci Randy Newman, başka bir muhteşem başarı ve yeni bir şarkı sunmak için yeniden iş başında.

"Oyuncak Hikâyesi 3", John Lasseter, Andrew Stanton ve Lee Unkrich tarafından yazılan hikayeye dayanıyor.

Yıldızlardan oluşan seslendirme kadrosundaki Hanks ve Allen dışında, Jessie rolüyle Joan Cusack, Bay Patates Kafa rolüyle Don Rickles, Rex rolüyle Wallace Shaw, Hamm rolüyle John Ratzenberger ve Bayan Patates Kafa rolüyle Estelle Harris ile biraraya geliyor. "Oyuncak Hikâyesi"de ilk kez olacak yıldızlar arasında ise Beatty, Keaton, Dalton ve Jeff Garlin, Bonnie Hunt ve Whoopi Goldberg bulunuyor.

The Walt Disney Company Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs Bölge Müdürü Sinan Ceylan "Disney.Pixar'ın sevilen Oyuncak Hikayesi filmlerinin dönüşü büyük heyecan yaratıyor. Oyuncak Hikayesi 3'ün seslendirmesinde iki yetenekli sanatçı Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz" dedi.

"Oyuncak Hikâyesi 3", 3 boyutlu film yapımında çıtayı yükselterek, hikayeye derinlik ve boyut katan yepyeni bir teknolojiden yararlanıyor. Pixar ekibi, bu film için hikayelerini anlatacak en son 3D (3 boyut) teknolojilerini görsel açıdan en dinamik şekilde kullandı ve öncülük etti.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Magazin Beren Ve Kıvanç Oyuncak Hikâyesi 3te - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement