Beşiktaş'a destek ol - Son Dakika

Beşiktaş'a destek ol

08.08.2020 11:18
Beşiktaş'a destek ol

VODAFONE Park Stadı'ndan gerçekleşecek canlı yayında tribünlerde Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile birlikte Beşiktaş Yönetim Kurulu üyeleri, Teknik Direktör Sergen Yalçın, Beşiktaşlı eski sporcular, Beşiktaş bünyesindeki tüm branşlara ait sporcu ve antrenörler oturacak.

VODAFONE Park Stadı'ndan gerçekleşecek canlı yayında tribünlerde Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile birlikte Beşiktaş Yönetim Kurulu üyeleri, Teknik Direktör Sergen Yalçın, Beşiktaşlı eski sporcular, Beşiktaş bünyesindeki tüm branşlara ait sporcu ve antrenörler oturacak. Gecede Yılmaz Erdoğan'ın konukları arasında Hülya Avşar, Erkan Petekkaya, Zafer Algöz, Mehmet Erdem, Hakan Altun, "Çok Güzel Hareketler 2" ekibi, Ömür Gedik, İsmail Demirci, Onur Buldu ve Barış Murat Yağcı gibi ünlü isimler yer alacak.

TİŞÖRTLER SATIŞTA

Gecede "Bırakmam Seni" kampanya filminde yer alan Beşiktaş'ın ilk 11 sporcusunun isimlerinin basılı olduğu "Kampanya Hatıra Tişörtü"nün satışı da yapılacak. Bireysel alımlar birakmamseni.org adresinden, toplu alımlar ise 0850 215 19 03 numaralı çağrı merkezi üzerinden yapılacak. 500 adetin üzerinde tişört alan kişiler, canlı yayına alınacak.

Bağışta bulunma seçenekleri

12 Haziran'da başlayan "Bırakmam Seni" kampanyasına destek olmak isteyenler, şu adımları takip ederek bağış yapabiliyor:

www.birakmamseni.org adresinden kredi kartı ile

Ziraat Bankası'nda bulunan "Beşiktaş Kampanya Hesapları"na havale veya EFT yoluyla

Ziraat Bankası gişe ve ATM'leri aracılığıyla

Ziraat Bankası'nın internet bankacılığı ve mobil uygulamalarından düzenli ödeme talimatı vererek

Tüm mobil operatörler üzerinden 1903 mesaj numarasına mesaj atarak

PTT şubelerinden 19031903 numaralı posta çeki hesabına istenilen miktarda destekte bulunmak mümkün.

Beşiktaş Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda oy verme işlemi başladı Beşiktaş Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda oy verme işlemi başladı CANLI YAYIN DUYURUSU CANLI YAYIN DUYURUSU SPOR Ahmet Nur Çebi ve yönetimi idari ve mali yönden ibra edildi SPOR Ahmet Nur Çebi ve yönetimi idari ve mali yönden ibra edildi
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Beşiktaş'a destek ol - Son Dakika


Advertisement