Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Bir Başkadır dizisinde Sinan'ın mastürbasyon yaptığı sahne gündem oldu - Son Dakika

Bir Başkadır dizisinde Sinan'ın mastürbasyon yaptığı sahne gündem oldu

Netflix'in yeni Türk yapımı dizi Bir Başkadır yayınladığı ilk günden bu yana gerek oyunculuk performanslarıyla gerek sahneleriyle gündem olmaya devam ediyor. Diziye son olarak Sinan karakterinin kendi kendini tatmin ettiği sahne damga vurdu.

17.11.2020 - 14:01,  Güncelleme: 14:26

Masum ve Son dizileri ile büyük ses getiren Yönetmen Berkun Oya'nın son bombası daha ilk günden Türkiye'nin gündemine oturan Bir Başkadır oldu. Başrollerini Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Tülin Özen, Defne Kayalar, Alican Yücesoy, Bige Önal, Settar Tanrıöğen, Derya Karadaş ve Esme Madra gibi isimlerin yer aldığı dizi, sahneleriyle çok konuşulmaya devam ediyor.

SİNAN'IN SAHNESİ TEPKİ ÇEKTİ

Sosyal medyada binlerce yorumun yağdığı dizinin bir sahnesi ise seyirciyi ikiye böldü. Meryem'in evine temizliğe gittiği asosyal ve cinsel ilişki düşkünü olan Sinan'ın banyodaki mastürbasyon sahnesi akılları karıştırdı.

Bir Başkadır dizisinde Sinan'ın mastürbasyon yaptığı sahne gündem oldu

Her geceyi bir kadınla birlikte olarak geçiren Sinan'ın yalnız kaldığı gecelerde banyoda Meryem'in temizlik yaparken kullandığı başörtü ve kıyafetleri koklayarak kendi kendini tatmin etmesi bazı izleyicilerin tepkisini çekti.

DİZİNİN KONUSU NE?

Bir Başkadır dizisi farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul'un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor. Bu karakterler ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalıyor.

Bir Başkadır dizisinde Sinan'ın mastürbasyon yaptığı sahne gündem oldu
Bir Başkadır dizisinde Sinan\'ın mastürbasyon yaptığı sahne gündem oldu
YORUMLAR (11)
  • nur: bu ne ya böyle diziler kaldırılmalı ahlak yok Yanıtla 1 0
  • Mert: iğrenç dizi Yanıtla 2 2
  • ARNAVUT DELİ BEKİR: Hayatımda izlediğim en salakça ve sıkıcı bir filimdi...zaten konuyu anlamaya çalışırken film bitiyor..bşrkaç kezkapatıyonuz sıkıntıdan ama ya bukadar izledim acaba ne olacak diye bi zorluyosunuz izlemeye...çok salakça vakit kaybı...anladığım sanki namaz kılanları ve örtünenleri aşagılayıcı bi öngörü var...msj güzel değil...sakın vakit kaybetmeyin Yanıtla 23 3
  • hakan: bu diziyi merak ediyorum ama bence netflix reklamı oldu bu ve çok abartıldı. Yanıtla 10 1
  • ank: yok ya ahlak falan kalmadı terbiyesiz insanlar. Yanıtla 71 5
  • By Angaralı: yıl olmuş 2020 lütfen başörtüsünü rahat bırakın nedir sizlerden çektiği Yanıtla 53 10
  • yuhh: BUKADARIDAFAZLA ARTIK YETER BE BUKADAR AHLAKSIZLIK OLMAZ Yanıtla 55 5
  • SADAKAT: ahlak yok Yanıtla 50 4
  • 01: sizin yapacağınız film bu kadar olur çok iyi örnek oluyorsunuz sizin gibileri yüzünde bu dünyanın tadı tuzu huzuru kalmadı size baktıkça karşımda bir maymundan bile çirkin içi boş yüzler görüyorum.. Allah hepinizi ıslah etsin inşallah Yanıtla 47 5
  • ILIMLI VELED: MASTIR CANDIR GERİSİ HEYECANDIR Yanıtla 3 20
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika Magazin Bir Başkadır dizisinde Sinan'ın mastürbasyon yaptığı sahne gündem oldu - Son Dakika


Advertisement