Cem Yılmaz'a Ankamall'da Büyük İlgi - Son Dakika

Cem Yılmaz'a Ankamall'da Büyük İlgi

16.11.2015 10:55
Cem Yılmaz'a Ankamall'da Büyük İlgi

Ünlü Komedyen Cem Yılmaz, Ankara’nın en büyük alışveriş merkezlerinden ANKAmall’da düzenlenen Ali Baba ve 7 Cüceler filminin özel gösterimine katıldı.

Ünlü Komedyen Cem Yılmaz, Ankara'nın en büyük alışveriş merkezlerinden ANKAmall'da düzenlenen Ali Baba ve 7 Cüceler filminin özel gösterimine katıldı. Gösterim öncesi yoğun ilgiyle karşılanan Yılmaz, "İyi bir film yaptık. Günümüzde gülmek lüks değil ihtiyaç. Bu filmle 2 saat de olsa güleceğinizi umuyorum" diye konuştu.

Alışveriş merkezinde yer alan Cinemaximum sinemalarında düzenlenen, ANKAmall'u Facebook, Twitter ve Instagram'da takip eden şanslı takipçilerin de yer aldığı geceye Ankaralılar yoğun ilgi gösterdi. Ankara'nın tanınmış isimlerinin yanı sıra birçok gazeteci, film eleştirmeni ve sanatçı katıldı.

ANKAMALL'IN SALONLARINI TEK TEK GEZDİ

Filmin başlangıcından hemen önce konuşan Cem Yılmaz, seyirciyi espri bombardımanına tuttu. Sinemanın tek kişilik gösteriye göre daha farklı olduğunu aktaran Yılmaz, "Sinemada bir yan salonda Bond oynuyor. Burada bizimki oynuyor. Ama vefa önemli bir şey. Git şimdi yan salona Bond yok. Ama biz burada, ANKAmall'dayız, bu da bizim bir farkımız olsun" diye konuştu. Zaman zaman filmlerinin oynatıldığı salonlara giderek izleyici olduğunu aktaran Yılmaz, "makyaj ve kostümün dışında nasıl göründüğümüzü görün diye tüm salonları tek tek geziyoruz" ifadelerini kullandı.

YOĞUN İLGİYE ESPRİLİ KARŞILIK

Kendisine gösterilen yoğun ilgiye ve izleyicilerin cep telefonuyla fotoğraf çekmesine de değinen Yılmaz, "Gittiğimiz her yerde herkesin cep telefonu kullandığını görüyoruz. Bu da güzel bir gelişme" şeklinde konuştu.

"İYİ ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ"

Yoğun ilginin salonların doluluk oranlarından da anlaşıldığını belirten ünlü komedyen, "Salonları doldurdunuz. Bizi böyle bir günde yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Filmimiz bir komedi filmi. Çok eğlendirecek sizi. Biz elimizden geleni yaptık. Artık ülkemizde gülmek bir lüks değil, ihtiyaç. Bu filmle 2 saat de olsa güleceğinizi umuyorum" diye konuşarak kendilerinin de bunu en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını dile getirdi.

Yılmaz, "Uzun zamana kalacak işler yapmaya çalışıyoruz. İyi bir komedi olmasını istiyoruz. Yaparken çok eğlendik. Amacımız bugün izlediğimizde bizi eğlendiren filme, önümüzdeki sene baktığımızda 'güzelmiş galiba' hissiyatını uyandırmak istiyoruz; üstünden 5 sene geçtiğinde 'hakikaten güzel filmmiş' 10 sene geçtiğinde de 'yahu adamlar zamanında yapmışlar' dedirtmek lazım. 20 sene sonrasını da siz tahmin edin artık" ifadelerini kullandı.

"ANKARA SEYİRCİSİ ÖZELDİR"

Oyuncu Irina Ivkina'nın da küçük bir konuşma konuşma yaptığı gecede ANKAmall'u sosyal medya üzerinden takip eden şanslı izleyiciler, karşılarında Cem Yılmaz ve ekibini gördüklerinde büyük mutluluk duyduklarını dile getirdiler. Ivkina'nın İngilizce olarak "İyi seyirler diliyorum" demesi üzerine Cem Yılmaz, "Ben Irina'ya Ankaralıların İngilizcesi iyidir, dedim" şeklinde espri yaptı. Ailesinin Ankara'da yaşadığını ve filmi de ilk kez beraber izleyeceklerini belirten güzel oyuncu, bu nedenle de ANKAmall'da olmaktan dolayı ayrıca heyecanlı olduğunu vurguladı.

YAZIP YÖNETTİĞİ 4. FİLM

Cem Yılmaz'ın hem yazdığı hem yönettiği 4. film olan Ali Baba ve 7 Cüceler, geçtiğimiz cuma günü gösterime girdi. Yapımcılığını da Cem Yılmaz ve Muzaffer Yıldırım'ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda da Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Çetin Altay, Irina Ivkina, Yosi Mizrahi gibi oyuncular yer alıyor. - ANKARA

Cem Yılmaz'a Ankamall'da Büyük İlgi
Cem Yılmaz'a Ankamall'da Büyük İlgi

Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Cem Yılmaz'a Ankamall'da Büyük İlgi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Kiralık oda ilanı için görüşmeye giden genç kız dehşeti yaşadı! İçeceğine ilaç katılıp gece boyunca tecavüz edilmiş 17:10 Kiralık oda ilanı için görüşmeye giden genç kız dehşeti yaşadı! İçeceğine ilaç katılıp gece boyunca tecavüz edilmiş Kur'an kursunda skandal! 15 yaşındaki çocuğa aylarca cinsel istismarda bulunmuşlar 16:53 Kur'an kursunda skandal! 15 yaşındaki çocuğa aylarca cinsel istismarda bulunmuşlar Amazon, ABD genelinde 150 bin mevsimlik işçi alacak 16:43 Amazon, ABD genelinde 150 bin mevsimlik işçi alacak
16:02 "Saldırmak için bekliyorlar" diyen Tümamiral Yaycı: S-400'ler bir an önce aktive edilip güvenliğimiz sağlanmalı Koronavirüs aşısına bakış açısını belirleyen ankete göre, en çok hangi partinin seçmeni aşıya karşı? 15:49 Koronavirüs aşısına bakış açısını belirleyen ankete göre, en çok hangi partinin seçmeni aşıya karşı? Sümeyye Erdoğan, kayınpederi Özdemir Bayraktar'ın tabutuna yaş dolu gözlerle baktı 15:16 Sümeyye Erdoğan, kayınpederi Özdemir Bayraktar'ın tabutuna yaş dolu gözlerle baktı
İddianamede ortaya çıkan yeni detaylar: Baygın olduğu sırada Eda Nur'la zorla ilişkiye girdiler 14:35 İddianamede ortaya çıkan yeni detaylar: Baygın olduğu sırada Eda Nur'la zorla ilişkiye girdiler İbrahim Tatlıses'in gelini Yasemin Şefkatli'ye düğünde taktığı altın kemerin fiyatı öğrenildi 14:07 İbrahim Tatlıses'in gelini Yasemin Şefkatli'ye düğünde taktığı altın kemerin fiyatı öğrenildi
Advertisement