David Beckham, Türk oyuncu İlkin Tüfekçi'nin Instagram paylaşımını izledi - Son Dakika

David Beckham, Türk oyuncu İlkin Tüfekçi'nin Instagram paylaşımını izledi

15.08.2020 13:57

Arka Sıradakiler dizisindeki rolüyle hafızalara kazınan İlkin Tüfekçi, sosyal medya hesabından David Beckham'ın paylaştığı hikayeyi izlediğini gösteren bir paylaşım yaptı.

Yıllar önce yayınlanan Arka Sıradakiler dizisiyle oyunculuk kariyerine adım atan İlkin Tüfekçi, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Müşfik Kenter ile yıllar önce çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabından yayınlayan oyuncu, paylaşımına David Beckham'ın baktığını gösteren bir fotoğraf yayınladı.

Instagram'dan yaptığı hikayeyi izleyen kişilerin olduğu bir ekran görüntüsü paylaşan oyuncu, David Beckham'ı kastederek "Bir dakika doğru mu gördük" dedi. Tüfekçi'nin paylaşımını gören bazı sosyal medya kullanıcıları Beckham'ın hesabının gerçek olmadığını iddia etti.

David Beckham, Türk oyuncu İlkin Tüfekçi'nin Instagram paylaşımını izledi

İLKİN TÜFEKÇİ KİMDİR?

I·lkin Tüfekçi, 5 Temmuz 1987 tarihinde I·stanbul'da dünyaya geldi. Babası eski futbolculardan I·lyas Tüfekçi'dir. Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezundur. İlk oyunculuk deneyimini 2007 yılında yayınlanmaya başlayan Arka Sıradakiler dizisi ile yaşayan İlkin Tüfekçi; Papatyam, Kader Çizgisi, Karadayı ve Kara Para Aşk gibi yapımlarda rol aldı.

David Beckham, Türk oyuncu İlkin Tüfekçi'nin Instagram paylaşımını izledi

Oyuncu son olarak Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan ve Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Hazal Filiz Küçükköse, Hakan Taşkıran ve Eylül Kandemir'in yer aldığı Zemheri dizisinde Şule karakterine hayat verdi.

David Beckham, Türk oyuncu İlkin Tüfekçi'nin Instagram paylaşımını izledi
YORUMLAR (27)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Romantik filmlerin kraliçesi Kate Hudson, üstsüz pozunu paylaştı, abisinin yorumu fotoğrafın önüne geçti Romantik filmlerin kraliçesi Kate Hudson, üstsüz pozunu paylaştı, abisinin yorumu fotoğrafın önüne geçti Meta'nın yapay zekası dil bariyerini yıkıyor! Meta'nın yapay zekası dil bariyerini yıkıyor! İşte doğanın mucizesi! Yapraklar arasında kamufle olan canlıyı hiç kimse fark edemiyor İşte doğanın mucizesi! Yapraklar arasında kamufle olan canlıyı hiç kimse fark edemiyor

Son Dakika Magazin David Beckham, Türk oyuncu İlkin Tüfekçi'nin Instagram paylaşımını izledi - Son Dakika


Advertisement