Didem'e sevgilisinden sürpriz doğum günü! - Son Dakika

Didem'e sevgilisinden sürpriz doğum günü!

08.06.2021 12:19
Didem'e sevgilisinden sürpriz doğum günü!

Oryantal Didem Kınalı, doğum gününü yakın arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

34 yaşına giren oryantal Didem Kınalı doğum gününü yakın arkadaşı olan Burçin Bal'ın sahibi olduğu Arnavutköy'deki Bahtiyar Restaurant'ta kutladı. Sevgilisi Ahmet Altuntaş'ın yaptığı sürpriz organsyona Kınalı'nın yakın arkadaşları da katıldı. Altuntaş'ın hazırladığı pastanın üzerinde "İki ki doğdun sevgilim" yazıyordu. Geçtiğimiz günlerde pandeminin başından beri çalışmadığı için aracını satılığa çıkardığını söyleyen ünlü oryantal mumları üflerken işlerin yoluna girmesini diledi.

YORUMLAR
500
Dansöz Didem Kınalı da tacize uğramış: Para takarken göğüslerime dokunmaya çalıştılar Dansöz Didem Kınalı da tacize uğramış: Para takarken göğüslerime dokunmaya çalıştılar Zararlı kimyasal PFAS'ler, düşük maliyetli yeni bir yöntemle yok edilebilir Zararlı kimyasal PFAS'ler, düşük maliyetli yeni bir yöntemle yok edilebilir Kablosuz İnternet Şifresi Atatürk'ün Doğum ve Ölüm Yılı Olan Bilecikli Kıraathaneci: 'Bazı Vatandaşlarımız Bilmiyor. Ben de Şifreyi Vermiyorum' Kablosuz İnternet Şifresi Atatürk'ün Doğum ve Ölüm Yılı Olan Bilecikli Kıraathaneci: 'Bazı Vatandaşlarımız Bilmiyor. Ben de Şifreyi Vermiyorum'
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Didem'e sevgilisinden sürpriz doğum günü! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement