Dilan Çıtak Tatlıses: Babamın ticaret zekası bende de var - Son Dakika

Dilan Çıtak Tatlıses: Babamın ticaret zekası bende de var

31.05.2021 17:48
Dilan Çıtak Tatlıses: Babamın ticaret zekası bende de var

Tatlıses ise babası İbrahim Tatlıses'in müzik kariyerinin yanı sıra ticaret yapmasını kendisine örnek aldığını ve tırnak bakım dükkanlarının yenilerini açacağını söyledi: "Ticaret hayatını çok sevdim. Babamın ticaret zekasının bende de olduğunu düşünüyorum.

Tatlıses ise babası İbrahim Tatlıses'in müzik kariyerinin yanı sıra ticaret yapmasını kendisine örnek aldığını ve tırnak bakım dükkanlarının yenilerini açacağını söyledi: "Ticaret hayatını çok sevdim. Babamın ticaret zekasının bende de olduğunu düşünüyorum. Yakında Bağdat Caddesi'nde yeni bir şubemizi açacağız. Yurtdışına da açılacağız."

<a class='keyword-sd' href='/dilan-citak/' title='Dilan Çıtak'>Dilan Çıtak</a> Tatlıses: Babamın ticaret zekası bende de var

YORUMLAR
500
Yeni Teklisi Yayında Yeni Teklisi Yayında Isparta Ticaret Borsası Isparta Ticaret Borsası KTSO 'Zamanda Yolculuk Rotaları' projesini başlatacak KTSO 'Zamanda Yolculuk Rotaları' projesini başlatacak
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Dilan Çıtak Tatlıses: Babamın ticaret zekası bende de var - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement