Emir Sarıgül ile Sibel Can'ın aşk yaşadığı iddiası - Son Dakika

Emir Sarıgül ile Sibel Can'ın aşk yaşadığı iddiası

13.05.2021 15:54
Emir Sarıgül ile Sibel Can'ın aşk yaşadığı iddiası

Emir Sarıgül ile Sibel Can'ın birlikte Bodrum'da tatil yaptığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Hakkındaki iddialara cevap veren Sarıgül, "Basında yer alan haberlere sadece gülüyorum. Beni yıpratmak İçin bilinçli çıkartılan haberler, Allah'a havale ediyorum" demişti. Çiftin aşkı Göcek'teki tekne tatilinden basına sızan görüntülerle belgelenmiş oldu.

Eşinden boşandıktan sonra sunucu Buket Aydın ile bir ilişki yaşayan Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül, geçtiğimiz aylarda yollarını ayırdı. Sarıgül'ün adı bu sefer ünlü şarkıcı Sibel Can ile anıldı. İddialara göre, iki isim şimdilerde Bodrum'da teknede tatil yapıyor.

"SADECE BUKET HANIMLA BİRLİKTELİĞİM OLDU"

Hakkında çıkan aşk haberlerinin ardından Taze Magazin'e açıklama yapan Emir Sarıgül, iddiayı yalanlayarak şunları söyledi: "Yapmayın! Benim 2 kızım var. Çocuklarımın annesi ile yollarımızı ayırdıktan sonra Buket hanım İle birlikteliğim oldu. Onun dışında basında yer alan bu haberlere sadece gülüyorum. Kimlerin ne maksatla yaptığını gayet iyi biliyorum. Buket hanımı ve beni yıpratmak için bilinçli çıkartılan haberler. Onları Allah'a havale ediyorum."

"TEKNEDEYİM AMA DOST MECLİSİMLE"

Bu bayram evlatlarım Londra'da olduğu İçin ben teknedeyim ama haberlerde yer aldığı gibi değil kendi dost meclisim ile birlikteyim." Ünlü şarkıcı Sibel Can da Emir Sarıgül ile aşk iddialarını "Böyle bir durum söz konusu değil" diyerek yalanlamıştı.

BASINA YANSIYAN GÖRÜNTÜLER AŞKI BELGELEDİ

Sibel Can ile Emir Sarıgül'ün aşk iddialarını yalanlamasının ardından ikilinin Göcek'te teknede çekilen fotoğrafları gerçeği ortaya çıkardı. Çiftin aşk iddiaları tekne tatilinden fotoğrafla belgelenmiş oldu.

Emir Sarıgül ile Sibel Can'ın aşk yaşadığı iddiası
YORUMLAR
500

Son Dakika Magazin Emir Sarıgül ile Sibel Can'ın aşk yaşadığı iddiası - Son Dakika


Advertisement