Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç. ile ilgili sessizliğini bozdu! Bütün sorular cevabını buldu - Son Dakika

Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç. ile ilgili sessizliğini bozdu! Bütün sorular cevabını buldu

31.12.2019 12:15

6 yıl aradan sonra geçtiğimiz sezon tekrar ekranlara dönen Behzat Ç.'nin, yeni sezonda yayınlanmayacağı iddiaları üzerine başlayan tartışmalara başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, yaptığı yazılı açıklamayla son noktayı koydu. Beşikçioğlu, izleyenlerin kafalarındaki bütün soru işaretlerini cevapladı.

Geçen sezon Blu TV ile yeniden ekranlara dönen sevilen dizi Behzat Ç.'nin ikinci sezona devam edip etmeyeceği tartışma konusu olmuştu. Daha sonra Blu TV'den yapılan açıklamada, dizinin ikinci sezon devam etmeyeceği belirtilmişti. Tartışmaların ardından usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu'ndan beklenen açıklama geldi.

TEPKİLER KARŞISINDA SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Bu haberle hayranlarının hayal kırıklığı yaşadığı dizinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu'ndan da bir açıklama bekleniyordu. Dizide Hayalet karakterine hayat verenİnanç Konukçu, Erdal Beşikçioğlu'nu eleştirerek "Benden ötürü mü? Senden ötürü mü? Sayın Beşikçioğlu, çık bir açıklama yap! İnsanların ekmeğiyle ben oynamadım de" paylaşımında bulunmuştu.

Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç. ile ilgili sessizliğini bozdu! Bütün sorular cevabını buldu

"BENİM İÇİN DE BU GÜZEL HİKAYE BURADA BİTECEKTİ"

Usta oyuncu tüm gelişmelerden sonra sessizliğini bozarak çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. Beşikçioğlu açıklamasında şu sözlere yer verdi: "Behzat Ç.'nin daha ilk bölümünden itibaren seyircisinin sahip çıktığı bir proje olması ona hem dizi dünyamızdaki bu farklı konumunu kazandırdı hem de ekibine diziyi daha iyi yazma, çekme ve oynama sorumluluğunu hatırlatan çok önemli bir motivasyon sağladı. Behzat Ç.'yi fenomen haline getiren de bu karşılıklı enerji oldu. Altı yıl sonra seyircinin yoğun talebi ve tabii ki bizim de çok özlememiz nedeniyle Behzat Ç. ekibi eksik de olsa bu duyguda yeniden toplandık ve aslında kendisine gösterilen alkış ve ilgiye adeta bis yaparak teşekkür ettik. Benim için de bu güzel hikaye burada bitecekti ancak devam talebi geldi. Dokuz bölümlük bu özel sezonun devamının olup olmayacağına biraz da ortaya çıkan işin kalitesine göre karar verecektik."

Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç. ile ilgili sessizliğini bozdu! Bütün sorular cevabını buldu

"KARAKTERE ZARAR VERMEK İSTEMEDİM"

Erdal Beşikçioğlu dizide neden yer almadığı iddialarına ise "Benim Behzat Ç. ye devam etmemem, başarı sağlamış ve sadık izleyici kitlesi oluşmuş bir projeye, fenomen olmuş bir karaktere zarar vermemek ile ilgili. Behzat Ç.'yi bugün ben oynadım yerime yarın başka bir genç oyuncu oynayabilsin diyedir. Önemli olan projenin, karakterin kimyasının korunmasıdır" sözleriyle son noktayı koydu.

Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç. ile ilgili sessizliğini bozdu! Bütün sorular cevabını buldu

"HİKAYEDE BÜYÜK DEĞİŞİKLİK VAR"

Sevilen oyuncu açıklamasına şöyle devam etti: "Bizimle henüz senaryo bile paylaşılmadan, onayımız alınmadan yeni sezon duyurusuyla-dedikodusuyla beklenti yaratıldı. Sonraki süreçte bir baktık ki hikayede büyük değişiklik var. Behzat Ç. cinayet bürodan uzaklaşıyor, derin devletle bir mücadelenin içine giriyor. Karakterle ilgili çok önemli bir değişiklik söz konusu. İş bambaşka bir şeye dönüşüyor.

Behzat Ç. karakterinin ve hikayesinin yaratıcısı Emrah Serbes. O da bu konsept değişikliğinden haberdar edildi mi belli değil. Ayrıca bu işin yönetmeni olan Serdar Akar yeni çekilecek sezonda istenmiyor ve yerine yönetmen koltuğuna başkaları getirilmek isteniyor. Güven Kıraç'ın oynadığı Memduh Başgan karakterinin yeni bölümlerde istenmediği belirtiliyor.

Sosyal medyada bazı yorumlarda para ile ile ilgili çok yüksek rakamlar istendiği gibi seviyesiz yorumlara da rastladım. Behzat Ç. dizisinde dizisinde oynamış, geçmiş bölümlerden hala paralarını alamayan oyuncu arkadaşlar var. Hiçbir oyuncu için para önemli olmamıştır ama yine de iş devam etmiştir. Behzat Ç. de her zaman maddeden çok mana bu ivmeyi sağlamıştır. Bu manasızlıktaki rant düzeninin bu şekilde içinde olmak istemedim.

Bu konudaki takdir hakkımı kullanırken seyirci ve yayıncı arasındaki herhangi bir tartışmadan haberim olmadığını, varsa oyuncu olarak tartışmanın bir tarafı da olmadığımı özellikle belirtmek isterim. Sürçülisan ettikse affola."

Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç. ile ilgili sessizliğini bozdu! Bütün sorular cevabını buldu

Son Dakika Magazin Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç. ile ilgili sessizliğini bozdu! Bütün sorular cevabını buldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Kılıçdaroğlu'nun 10 gıda maddesine zam istememesinin ardından Bahçeli de aynı öneri de bulundu 11:53 Kılıçdaroğlu'nun 10 gıda maddesine zam istememesinin ardından Bahçeli de aynı öneri de bulundu FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip 11:49 FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip "Freedom" soyadını aldı Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak asgari ücret açıklaması! 11:13 Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak asgari ücret açıklaması! Erol Olçok ve Abdullah Gül'ün fotoğrafları sosyal medyanın gündeminde! 10:37 Erol Olçok ve Abdullah Gül'ün fotoğrafları sosyal medyanın gündeminde! Son Dakika! Türkiye ekonomisi yılın üçüncü çeyreğinde yüzde 7,4 büyüdü 10:16 Son Dakika! Türkiye ekonomisi yılın üçüncü çeyreğinde yüzde 7,4 büyüdü Fuhuş çetesine VİP 1 Operasyonu! Katalog olarak göndermişler 09:39 Fuhuş çetesine VİP 1 Operasyonu! Katalog olarak göndermişler
Dedeağaç'a askeri yığınak! ABD'nin hedefinde Türkiye mi var? Emekli albay yanıtladı 08:40 Dedeağaç'a askeri yığınak! ABD'nin hedefinde Türkiye mi var? Emekli albay yanıtladı İstanbul Boğazı'nda lodos sebebiyle kıyıya oturan gemi, su alarak battı 08:26 İstanbul Boğazı'nda lodos sebebiyle kıyıya oturan gemi, su alarak battı
11:48
Advertisement