Eski MasterChef yarışmacısı Pelin Zaman: "Danilo Zanna ile aşk yaşıyor musun?" sorusuna cevap - Son Dakika

Eski MasterChef yarışmacısı Pelin Zaman: "Danilo Zanna ile aşk yaşıyor musun?" sorusuna cevap

16.12.2021 15:40

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'nin eski yarışmacısı Pelin Zaman ile Danilo Zanna'nın aşk yaşadığı öne sürüldü. Zaman ise bir takipçisinin "Danilo Şef ile aşk yaşıyor musun? sorusuna "Aşk yaşıyorum ama Gökhan Akar ile" cevabını verdi.

Dün 9 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Danilo Zanna'nın MasterChef yarışmasından elenen Pelin Zaman ile aşk yaşadığı ileri sürüldü. Zaman ise sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.

AŞK İDDİASINI YALANLADI

Sosyal medya hesabından zaman zaman şarkıcı sevgilisi Gökhan Akar ile paylaşımlar yapan Pelin Zaman, hakkında çıkan yasak aşk haberlerine sessiz kalamadı. Zaman, bir takipçisinin "Danilo Şef ile aşk yaşadığınız doğru mu?" sorusuna "Aşk yaşıyorum evet ama Gökhan Akar ile" yanıtını vererek aşk iddiasını yalanladı.

Eski MasterChef yarışmacısı Pelin Zaman'dan 'Danilo Zanna ile aşk yaşıyor musun? sorusuna cevap

9 YILLIK EVLİLİK BİTTİ

İtalyan şef Danilo Zanna ile 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'in boşanma davası karara bağlandı. İstanbul 12. Aile Mahkemesindeki duruşmada Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek avukatlarıyla birlikte hazır bulundu. İtalyan şef tarafından açılan boşanma davasının yaklaşık 20 dakika süren duruşması sonucunda taraflar tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

YORUMLAR
500
Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun eğlenceli dans figürleri sosyal medyada paylaşıldı Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun eğlenceli dans figürleri sosyal medyada paylaşıldı Başrol bırakıp gitti, sezona finali dublörle çekildi: Yapım şirketi Emanet'in yıldızı Sıla Türkoğlu'na dava açıyor Başrol bırakıp gitti, sezona finali dublörle çekildi: Yapım şirketi Emanet'in yıldızı Sıla Türkoğlu'na dava açıyor POLİS OTOSUYLA VİDEO ÇEKTİ; SINIR DIŞI EDİLECEK POLİS OTOSUYLA VİDEO ÇEKTİ; SINIR DIŞI EDİLECEK

Son Dakika Magazin Eski MasterChef yarışmacısı Pelin Zaman: 'Danilo Zanna ile aşk yaşıyor musun?' sorusuna cevap - Son Dakika


Advertisement