Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle yıldızı parlayan Yunus Emre Yıldırımer, Teşkilat dizisinin kadrosuna dahil oldu - Son Dakika

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle yıldızı parlayan Yunus Emre Yıldırımer, Teşkilat dizisinin kadrosuna dahil oldu

12.08.2022 07:58

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan genç oyuncu Yunus Emre Yıldırımer, TRT1 ekranlarının Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu alan dizisi Teşkilat'ın yeni sezon kadrosuna dahil oluyor.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Turgut Tunçalp, Gürkan Uygun ve Hakan Boyav'ın yer aldığı Teşkilat dizisi, yaşananlar ayrılıklarla gündeme geldi. Gürkan Uygun, Ezgi Şenler, Hakan Boyav ve Çağlar Ertuğrul'un ayrıldığı diziye yeni bir isim dahil oldu.

TEŞKİLAT'A GEÇİYOR

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Alparslan'ı Yunus Emre Yıldırımer, yeni sezonda Teşkilat'ta yer almak için imza aşamasına geldi. İki sezon Ankara'da çekilen Teşkilat dizisinin konusu ise 3. sezonunda İstanbul'da geçecek. Yeni sezonda dizinin yönetmen koltuğuna ise Gül Sarılaltın oturacak.

Yıldırımer, ATV'de ekrana gelen son olarak "Adı Sevgi" dizisinde başrol oynamıştı.

EDHO dizisinin yıldızı Yunus Emre Yıldırımer, Teşkilat'ın kadrosuna dahil oldu

BAŞROL OYUNCUSU KADRODAN AYRILDI

Teşkilat dizisinin başrol oyuncu Çağlar Ertuğrul, sezon finalinde kadrodan ayrıldı. Vedayla ilgili sosyal medyada bir paylaşım yapan yapım ekibi, "Teşkilat dizimizin başrolünü üstlenen sevgili oyuncumuz Çağlar Ertuğrul'un canlandırdığı Serdar karakterinin hikayesi planlandığı gibi ikinci sezon finalinde nihayete ermiştir. İki sezon boyunca ' Teşkilat'ın reytinglerin zirvesinde yer almasında büyük katkısı bulunan sevgili Çağlar Ertuğrul'a teşekkürlerimizi sunarız. Teşkilat'ın üçüncü sezon hazırlıkları planlandığı şekilde devam etmektedir" ifadelerine yer verdi.

EDHO dizisinin yıldızı Yunus Emre Yıldırımer, Teşkilat'ın kadrosuna dahil oldu

Twitter'dan bir açıklama yapan Çağlar Ertuğrul ise bu haberi bir YouTube videosu çekerek vermek istediğini ama haberin bundan önce yayıldığını söyleyerek "Veda mesajlarımızın zamanlaması kaydı" dedi.

EDHO dizisinin yıldızı Yunus Emre Yıldırımer, Teşkilat'ın kadrosuna dahil oldu
YORUMLAR
500
Arka Sokaklar dizisiyle hafızalara kazınan Uğur Pektaş, ,6,5 yıl sonra ekranlara geri dönüyor Arka Sokaklar dizisiyle hafızalara kazınan Uğur Pektaş, ,6,5 yıl sonra ekranlara geri dönüyor 'Teşkilat' dizisi, 3. sezona izleyicinin yoğun ilgisiyle başladı 'Teşkilat' dizisi, 3. sezona izleyicinin yoğun ilgisiyle başladı

Son Dakika Magazin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle yıldızı parlayan Yunus Emre Yıldırımer, Teşkilat dizisinin kadrosuna dahil oldu - Son Dakika


Advertisement