Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Teşkilat haberleri, Teşkilat son dakika, son dakika Teşkilat

Son Dakika Teşkilat Haberleri

Son dakika Teşkilat haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son teşkilat haberleri anında burada.


 • 04.12.2023 04 Ara 13:08 "Mahsusa" dizisi bugün yaşanan olaylara mercek tutmayı amaçlıyor

  'Mahsusa' dizisi bugün yaşanan olaylara mercek tutmayı amaçlıyor 1911-1912'de yaşanan Osmanlı-İtalya Savaşı olarak da anılan Trablusgarp Savaşı'nı ekrana taşıyan "Mahsusa" dizisinin ilk sezonu izleyiciyle buluştu.

 • 04.12.2023 04 Ara 10:37 AK Parti İl Başkan Güngör, Ankara'da önemli temaslarda bulundu

  AK Parti İl Başkan Güngör, Ankara'da önemli temaslarda bulundu AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, bir dizi ziyaretler için gittiği Ankara'da 163. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına ve ardından Ege İl Başkanları istişare toplantısına katıldı.

 • 25.11.2023 25 Kas 12:30 Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı, üreticilerin satış sorunlarına dikkat çekti

  Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı, üreticilerin satış sorunlarına dikkat çekti Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Sinop'ta yaptığı konuşmada, üreticilerin ürünlerini satışa sunarken karşılaşabilecekleri sorunlara dikkat çekerek, sözleşmeli üretim ve tip sözleşmelerin önemini vurguladı. Ayrıca, Mersin Balığı salım törenine katılan Bakan Yumaklı, nesli tükenmekte olan balıkları Karadeniz'e bıraktı.

 • 24.11.2023 24 Kas 23:23 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir: 'Türkiye adeta uçurumun kenarından dönmüş'

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir: 'Türkiye adeta uçurumun kenarından dönmüş' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, seçimler öncesinde Türkiye'nin adeta uçurumun kenarından döndüğünü belirtti. Kandemir, Cumhur İttifakı olarak seçimlere iddialı hazırlandıklarını ve millete hizmet etmeye devam etmek istediklerini söyledi.

 • 24.11.2023 24 Kas 20:37 Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı, üreticilerin satış sorunlarına dikkat çekti

  Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı, üreticilerin satış sorunlarına dikkat çekti Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Sinop'ta yaptığı açıklamada, üreticilerin ürünlerini satışa sunarken karşılaşabilecekleri sorunlara dikkat çekti. Yumaklı, sözleşmeli üretim ve tip sözleşmelerin önemine vurgu yaparak, üreticilerin ve alıcıların arasında imzalanan sözleşmelerin bakanlık tarafından muhafaza altına alınacağını belirtti.

 • 24.11.2023 24 Kas 15:47 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir: Türkiye uçurumun kenarından dönmüş

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir: Türkiye uçurumun kenarından dönmüş AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Cumhur İttifakı olarak seçimlere iddialı hazırlandıklarını belirterek, Türkiye'nin adeta uçurumun kenarından döndüğünü söyledi. Kandemir, AK Parti belediyeciliğinin Türkiye'nin birçok yerinde hizmet etme fırsatı bulmasını arzu ettiklerini ifade etti.

 • 08.11.2023 08 Kas 10:51 Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, Deyrulzafaran Manastırı Metropoliti Filoksions Saliba Özmen'i ziyaret etti

  Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, Deyrulzafaran Manastırı Metropoliti Filoksions Saliba Özmen'i ziyaret etti Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, Mardin'e gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Deyrulzafaran Manastırı Metropoliti Filoksions Saliba Özmen'i ziyaret etti. Ziyarette birlik, beraberlik ve kardeşlik vurgusu yapıldı ve Süryanilerin Osmanlı dönemindeki katkılarına vurgu yapıldı.

 • 22.10.2023 22 Eki 14:01 AK Parti Erzurum Milletvekilleri Devlet Su İşleri Projelerini İnceledi

  AK Parti Erzurum Milletvekilleri Devlet Su İşleri Projelerini İnceledi AK Parti Erzurum Milletvekilleri Selami Altınok ve Mehmet Emin Öz, Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdürlüğü bünyesindeki projelerde inceleme yaptılar. Erzurum Pasinler Ovası'ndaki arazinin bir bölümünü sulayan Demirdöven Barajı'na takviye amaçlı yapılacak olan Büyükdere göleti ve Vay Deresi üzerindeki planlanan gölet yerlerinde incelemelerde bulundular.

 • 16.10.2023 16 Eki 19:52 İsrail'de istihbaratın başındaki isimden Hamas itirafı: Sorumluluk bana ait

  İsrail'de istihbaratın başındaki isimden Hamas itirafı: Sorumluluk bana ait İsrail iç istihbarat servisi Şin Bet Başkanı Ronen Bar, Hamas'ın İsrail'e 7 Ekim'de başlattığı sürpriz operasyon hakkında erken uyarı yapılmamasından kendisinin sorumlu olduğunu söyledi. Bar, ''Yaptığımız bir dizi eyleme rağmen ne yazık ki cumartesi günü saldırının engellenmesine olanak sağlayacak yeterli uyarıyı oluşturamadık. Teşkilatın başında olan kişi olarak bunun sorumluluğu bana ait.'' ifadelerini kullandı.

 • 12.10.2023 12 Eki 16:14 Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, beraberindeki Kayseri heyeti ile birlikte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti. Bakan Özhaseki, Başkan Büyükkılıç ve beraberindeki heyet Kayseri ile ilgili istişarelerde bulundu.

 • 30.09.2023 30 Eyl 23:45 Adil Karaismailoğlu: "Cumhurbaşkanımızın ekibinden bir arkadaşımızla İstanbul o eski müreffeh günlere dönecektir"

  Adil Karaismailoğlu: 'Cumhurbaşkanımızın ekibinden bir arkadaşımızla İstanbul o eski müreffeh günlere dönecektir' Adil Karaismailoğlu: "Cumhurbaşkanımızın ekibinden bir arkadaşımızla İstanbul o eski müreffeh günlere dönecektir" TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Adil Karaismailoğlu: "Vatandaşımız İstanbul'a yapılanların hesabını 6 ay sonra sandıkta soracaktır" TBMM Bayındırlık,...

 • 30.09.2023 30 Eyl 10:43 Adil Karaismailoğlu: "Cumhurbaşkanımızın ekibinden bir arkadaşımızla İstanbul o eski müreffeh günlere dönecektir"

  Adil Karaismailoğlu: 'Cumhurbaşkanımızın ekibinden bir arkadaşımızla İstanbul o eski müreffeh günlere dönecektir' TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Adil Karaismailoğlu, Çekmeköy'de bir dizi ziyarette bulundu.

 • 25.09.2023 25 Eyl 14:53 İtfaiye Teşkilatının 309 Yaşı Eskişehir'de Kutlandı

  İtfaiye Teşkilatının 309 Yaşı Eskişehir'de Kutlandı İtfaiyecilik ve Yangından Korunma Haftası etkinlikleri Eskişehir Vilayet Meydanı’nda düzenlenen geniş katılımlı törenle başladı. İtfaiye personeli ayrıca etkinlikler kapsamında bir dizi ziyaret yaparak haftanın anlam ve önemine dikkat çekti.

 • 22.09.2023 22 Eyl 13:34 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mardin'de İlçe Ziyaretleri Gerçekleştirdi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mardin'de İlçe Ziyaretleri Gerçekleştirdi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Mardin'e yaptığı ziyarette Mazıdağı ve Derik ilçelerini ziyaret etti. İlk olarak Mazıdağı ilçesine geçen Bakan Işıkhan, AK Parti Mazıdağı İlçe Başkanlığını ziyaret etti ve esnaf ziyaretinde bulundu. Ardından Derik ilçesine geçen Bakan Işıkhan, AK Parti İstanbul Milletvekili Derya Ayaydın ile çeşitli ziyaretlerde bulundu. İlçe ziyaretlerinin ardından Bakan Işıkhan, merkez Artuklu ilçesinde yapımı tamamlanan 'Millet Ormanı'nın açılışına katılacak.

 • 15.09.2023 15 Eyl 22:58 Bakan Tunç'tan AP raporuna tepki: "Türkiye gerçekleriyle hiçbir alakası yok"

  Bakan Tunç'tan AP raporuna tepki: 'Türkiye gerçekleriyle hiçbir alakası yok' Bakan Tunç'tan AP raporuna tepki: "Türkiye gerçekleriyle hiçbir alakası yok" -Bakan Tunç: -"Birtakım marjinal grupların etkisiyle hazırlanan bizim için hiçbir değeri olmayan temelsiz, objektif olmayan bir rapor yayınlandı" -"Kendi ülkelerinde, özellikle yaşam hakkının düşmanı olan terör...

 • 12.09.2023 12 Eyl 16:16 Çorumlu şehit babalarının elleri öperek karşıladı

  Çorumlu şehit babalarının elleri öperek karşıladı Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyeleri olan şehit babalarını makamında ağırlayan Emirdağlı Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Çorumlu şehit babalarının ellerinden öperek;

 • 12.09.2023 12 Eyl 13:41 Bakan Bolat: Ekonomiyle alakalı felaket senaryolarını dikkate almayın

  Bakan Bolat: Ekonomiyle alakalı felaket senaryolarını dikkate almayın TİCARET Bakanı Ömer Bolat, "Birilerinin ekonomiyle alakalı felaket senaryolarını veya kriz edebiyatı yapmasını sakın dikkate almayın.

 • 12.09.2023 12 Eyl 13:40 İZMİR-BAKAN BOLAT İZMİRLİ ESNAF VE SANATKARLAR İÇİN 100 MİLYON LİRALIK BİR FİNANSMAN TAHSİS EDİLDİ

  İZMİR-BAKAN BOLAT İZMİRLİ ESNAF VE SANATKARLAR İÇİN 100 MİLYON LİRALIK BİR FİNANSMAN TAHSİS EDİLDİ TİCARET Bakanı Ömer Bolat, İzmirli esnaf ve sanatkarlar için 100 milyon liralık bir finansman tahsis edildiği söyledi.

 • 06.09.2023 06 Eyl 11:03 Oyuncu Nihat Altınkaya, Survivor All Star 2024'ün ilk yarışmacısıoldu

  Oyuncu Nihat Altınkaya, Survivor All Star 2024'ün ilk yarışmacısıoldu TV8 ekranlarının yeni yarışması Survivor All Star'ın ilk yarışmacısı 2012'de şampiyon olan oyuncu Nihat Altınkaya oldu.

 • 31.08.2023 31 Ağu 16:46 AK Parti Malatya Milletvekili Doğanyol'da Temaslarda Bulundu

  AK Parti Malatya Milletvekili Doğanyol'da Temaslarda Bulundu AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, Doğanyol ilçesinde ziyaretlerde bulunarak esnaf ve vatandaşların taleplerini dinledi. Ölmeztoprak, yapılan yatırımları değerlendirdi ve çözüm çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

 • 30.08.2023 30 Ağu 14:29 Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu Karaman Mahallesinde Vatandaşlarla Buluştu

  Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu Karaman Mahallesinde Vatandaşlarla Buluştu Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Karaman mahallesinde vatandaşlarla buluşarak yapılan çalışmaları değerlendirdi.

 • 29.08.2023 29 Ağu 22:24 Dışişleri Bakanı Hakan Fidan Erzurum'da

  Dışişleri Bakanı Hakan Fidan Erzurum'da Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Erzurum'a bir dizi program için ziyaret gerçekleştirdi. Erzurum Valisi, belediye başkanları ve AK Parti teşkilat mensupları tarafından karşılanan Bakan Fidan, yoğun bir ilgiyle karşılaştı.

 • 29.08.2023 29 Ağu 11:26 Dışişleri Bakanı Hakan Fidan Erzurum'a geldi

  Dışişleri Bakanı Hakan Fidan Erzurum'a geldi Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Erzurum'a bir dizi program için geldi. Erzurum Valisi, Büyükşehir Belediye Başkanı ve diğer yetkililer tarafından karşılanan Bakan Fidan, Erzurum Valiliği ve AK Parti'ye geçecek.

 • 26.08.2023 26 Ağu 23:57 Bakan Kacır: "Togg inşallah kısa süre içerisinde uluslararası pazarda yerini alacak"

  Bakan Kacır: 'Togg inşallah kısa süre içerisinde uluslararası pazarda yerini alacak' Bakan Kacır: "Togg inşallah kısa süre içerisinde uluslararası pazarda yerini alacak" -Sanayi Bakanı Kacır: -"Sanayi ve teknolojimizin lokomotif şehri Bursadır.

 • 26.08.2023 26 Ağu 18:19 Bakan Kacır: Togg'u, 177 bin gibi rekor seviyede siparişle milletimiz sahiplendi

  Bakan Kacır: Togg'u, 177 bin gibi rekor seviyede siparişle milletimiz sahiplendi SANAYİ ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, "Milli otomobilimiz Togg, artık ülkemizin yollarında.

 • 24.08.2023 24 Ağu 13:39 Deniz Baysal, yeni dizisinde Devrim Özkan'la partner oldu

  Deniz Baysal, yeni dizisinde Devrim Özkan'la partner oldu Güzel oyuncu Deniz Baysal, MİT dizisi Teşkilat'tan ayrıldıktan sonra Show TV'de yayınlanacak olan Ne Gemiler Yaktım dizisinde rol alacak. Baysal'a "Yasemin" karakterine hayat vereceği dizide Devrim Özkan eşlik edecek.

 • 22.08.2023 22 Ağu 16:26 Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Şırnak'ta 23. Piyade Tümen Komutanlığı'nda inceleme ve denetlemelerde bulundu

  Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Şırnak'ta 23. Piyade Tümen Komutanlığı'nda inceleme ve denetlemelerde bulundu Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Şırnak'ta bulunan 23. Piyade Tümen Komutanlığı'na helikopterle geçerek inceleme ve denetlemelerde bulundu. Bakan Güler'in ziyaretine Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak, Bakan Yardımcıları Alpaslan Kavaklıoğlu ve Şuay Alpay da katıldı.

 • 18.08.2023 18 Ağu 10:24 Milli Eğitim Bakanı Erzurum'a geldi

  Milli Eğitim Bakanı Erzurum'a geldi Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Erzurum'a gelerek çeşitli ziyaretlerde bulundu. Bakan Tekin, Erzurum Valiliği ziyaretinin ardından AK Parti teşkilatları ile bir araya geldi. Bugün ise Pasinler, Köprüköy ve Hınıs ilçelerinde teşkilat ve belediye ziyaretleri yapacak olan Bakan Tekin, daha sonra Ağrı'ya geçecek.

 • 17.08.2023 17 Ağu 14:52 Milli Eğitim Bakanı Erzurum'a geliyor

  Milli Eğitim Bakanı Erzurum'a geliyor Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, yarın Erzurum'a gelerek AK Parti teşkilatları ile sabah kahvaltı programında bir araya gelecek. Daha sonra Erzurum Valiliğini ziyaret edecek olan Bakan Tekin, Pasinler ilçesinde AK Parti Teşkilatı ve Belediye Başkanlığına gidecek. Ardından Köprüköy ve Hınıs'ta da teşkilat ve belediye ziyaretlerinin ardından Ağrı'ya geçecektir.

 • 10.08.2023 10 Ağu 16:37 Karesi Belediye Başkanı Ankara'da Güreşlere Davet Etti

  Karesi Belediye Başkanı Ankara'da Güreşlere Davet Etti Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Geleneksel Kurtdereli Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri öncesi Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirerek siyasetçileri ve yöneticileri güreşlere davet etti. Başkan Orkan, ziyaretlerde Karesi'nin talep ve ihtiyaçları hakkında istişarelerde bulundu.

 • 24.07.2023 24 Tem 11:32 AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ve Heyeti Ankara'da Ziyaretler Gerçekleştirdi

  AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ve Heyeti Ankara'da Ziyaretler Gerçekleştirdi AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ve beraberindeki heyet, İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan, Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider ve Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir'e bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlerde, parti çalışmaları ve Çanakkale'ye yapılan hizmetler hakkında istişarelerde bulunuldu.

 • 05.07.2023 05 Tem 16:45 Şekip Taşpınar, sahte içkiden zehirlenerek hastaneye kaldırıldı

  Şekip Taşpınar, sahte içkiden zehirlenerek hastaneye kaldırıldı Kurtlar Vadisi dizisinde 'Cevat Akarsu' rolüyle tanınan Şekip Taşpınar, Datça'daki evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Yapılan tetkiklerde sahte içkiden zehirlendiği belirlenen Taşpınar, yoğun bakım servisinde entübe edildi. Tedavisinin ardından taburcu olan Taşpınar, sosyal medya hesabından destek mesajlarına teşekkür etti.

 • 26.06.2023 26 Haz 18:38 Bakan Işıkhan: Bugünkü Türkiye'nin harcında hükümetin 21 yıllık alın teri ve emeği var

  Bakan Işıkhan: Bugünkü Türkiye'nin harcında hükümetin 21 yıllık alın teri ve emeği var ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, "Hiç kuşkusuz bugünkü Türkiye'nin harcında hükümetimizin 21 yıllık alın teri ve emeği var. Milletimizin desteği, dünyada yüreği bizlerle atan milyonlarca insanın duaları var.

 • 25.06.2023 25 Haz 16:59 Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy: Antalya'da günlük turist sayısı 100 bini geçti

  Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy: Antalya'da günlük turist sayısı 100 bini geçti Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Antalya'da günlük turist sayısının 100 bini geçtiğini açıkladı. Bakan Ersoy, turizmin 12 aya yayılması gerektiğini belirterek, ören ve arkeolojik yerlerin ön plana çıkarılması gerektiğini söyledi. Antalya'nın tüm sorunlarına çözüm aradıklarını ifade eden Bakan Ersoy, Antalya-Alanya otobanının ihalesinin eylül ayında gerçekleştirileceğini açıkladı.

 • 19.06.2023 19 Haz 21:16 Fatih Erbakan: "CHP'nin ne yaparsa yapsın yüzde 25'i geçemeyeceği ortaya çıktı"

  Fatih Erbakan: 'CHP'nin ne yaparsa yapsın yüzde 25'i geçemeyeceği ortaya çıktı' Fatih Erbakan: "CHP'nin ne yaparsa yapsın yüzde 25'i geçemeyeceği ortaya çıktı" "Milletimiz bu ülkeyi FETÖ'cülere, PKK'lılara, LGBT'cilere teslim etmemek için üzerine düşeni yaptı" Bir dizi ziyaret çerçevesinde Kocaeli'ye gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "CHP'nin de...

 • 14.06.2023 14 Haz 16:44 Başkente Değer Ödülleri sahiplerini buldu

  Başkente Değer Ödülleri sahiplerini buldu Medya Ankara tarafından düzenlenen Başkente Değer Ödülleri töreninde, Ankara'da hizmetleri ve başarıları ile öne çıkan isimlere ödüller takdim edildi. Törende yılın dizi oyuncusu ödülü Haberler.com ve Sondakika.com kurucusu Ekrem Teymur'un elinden sinema oyuncusu Hakan Boyav aldı. Hakan Boyav ödül takdimi sonrası yaptığı konuşmada, Ankara'nın medya eksikliğine dikkat çekerek, Ankaragücü'nü şampiyon yapmak için el birliğiyle çalışılması gerektiğini söyledi.

 • 14.06.2023 14 Haz 16:37 Ünlü oyuncu Hakan Boyav, Yılın Dizi Oyuncusu Ödülü'nü Haberler.com ve Sondakika.com kurucusu Ekrem Teymur'un elinden aldı

  Ünlü oyuncu Hakan Boyav, Yılın Dizi Oyuncusu Ödülü'nü Haberler.com ve Sondakika.com kurucusu Ekrem Teymur'un elinden aldı Kurtlar Vadisi Pusu Kara karakterini 104 bölüm canlandıran, Payitaht Abdulhamit dizisinde Mahmut Celalettin paşa, Teşkilat dizisinde Tövbekâr, rolleriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Ankara Tiyatrosu sanatçısı Hakan Boyav, Medya Ankara tarafından düzenlenen "Başkente Değer Ödülleri" töreninde ödülünü Haberler.com ve Sondakika.com kurucusu Ekrem Teymur'un elinden aldı. Oyuncu ödülünü aldıktan sonra cebinden çıkarttığı pankartı salona göstererek aşkını ilan etti.

 • 14.06.2023 14 Haz 13:55 Sahte içkiden zehirlenen ve yoğun bakıma alınan oyuncu Şekip Taşpınar entübe edildi

  Sahte içkiden zehirlenen ve yoğun bakıma alınan oyuncu Şekip Taşpınar entübe edildi Sahte içkiden zehirlenerek bir süredir yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Kurtlar Vadisi Pusu oyuncusu Şekip Taşpınar, entübe edildi. Taşpınar'ın eşi Berna Taşpınar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Benim canım sevgilim, hadi artık. Bak kaç gün oldu sesini duyamıyorum. Beni ve çocuklarımızı daha fazla bekletme. Hadi uyan, haziranda ölmek zor" ifadelerini kullandı.

 • 11.06.2023 11 Haz 10:32 Haftanın tarihine bakış

  Haftanın tarihine bakış Türk siyasetinin fötr şapkalı "baba"sı Süleyman Demirel, 17 Haziran 2015'te 91 yaşında hayata gözlerini yumdu.

 • 01.06.2023 01 Haz 06:52 01 Haziran 2023 Trt1 Yayın Akışı

  01 Haziran 2023 Trt1 Yayın Akışı 01 Haziran 2023 Perşembe günü Trt1 yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Trt1 yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Trt1 yayın akışında neler var merak ediliyor. Trt1 kanalında bugün neler var?

 • 24.05.2023 24 May 16:36 Başkan Alemdar: "28 Mayıs'ta da Cumhurbaşkanımıza desteğimizi artırarak sürdüreceğiz"

  Başkan Alemdar: '28 Mayıs'ta da Cumhurbaşkanımıza desteğimizi artırarak sürdüreceğiz' Beşköprü ve Otuzikievler Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, "Şehrimiz 14 Mayıs'ta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize çok büyük teveccüh gösterdi.

 • 22.05.2023 22 May 16:45 Milletvekili Zeybek: "Biz, bütün terör örgütlerine karşı olan bir ittifakız"

  Milletvekili Zeybek: 'Biz, bütün terör örgütlerine karşı olan bir ittifakız' CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, memleketi Bayburt'a gelerek, Bayburt Gazeteciler Cemiyetinde(BGC) açıklamalarda bulundu.

 • 17.05.2023 17 May 12:45 Teşkilat Yeni Bölümüyle Pazar Akşamı TRT 1'de

  Teşkilat Yeni Bölümüyle Pazar Akşamı TRT 1'de Teşkilat adlı dizi, yeni bölümüyle 21 Mayıs pazar akşamı TRT 1'de yayınlanacak. Dizinin sosyal medya hesapları da açıklandı.

 • 13.05.2023 13 May 13:40 Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün Vatandaşlarla Buluştu

  Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün Vatandaşlarla Buluştu Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Yavuz Sultan ve Sırrıpaşa Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek yaptığı çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

 • 09.05.2023 09 May 21:07 Ticaret Bakanı Mehmet Muş Çarşamba Ticaret Borsasını Ziyaret Etti

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş Çarşamba Ticaret Borsasını Ziyaret Etti Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve AK Parti heyeti, Çarşamba Ticaret Borsası'na ziyaret gerçekleştirdi. Bakan Muş, Çarşamba Ovası'nın tarım için önemine dikkat çekerek ilçeye yatırım davetinde bulundu. Ziyarette, Çarşamba'nın üretim gücüne güç katacak projeler hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

 • 07.05.2023 07 May 06:43 07 Mayıs 2023 Trt1 Yayın Akışı

  07 Mayıs 2023 Trt1 Yayın Akışı 07 Mayıs 2023 Pazar günü Trt1 yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Trt1 yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Trt1 yayın akışında neler var merak ediliyor. Trt1 kanalında bugün neler var?

 • 06.05.2023 06 May 06:43 06 Mayıs 2023 Trt1 Yayın Akışı

  06 Mayıs 2023 Trt1 Yayın Akışı 06 Mayıs 2023 Cumartesi günü Trt1 yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Trt1 yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Trt1 yayın akışında neler var merak ediliyor. Trt1 kanalında bugün neler var?

 • 02.05.2023 02 May 06:46 02 Mayıs 2023 Trt1 Yayın Akışı

  02 Mayıs 2023 Trt1 Yayın Akışı 02 Mayıs 2023 Salı günü Trt1 yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Trt1 yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Trt1 yayın akışında neler var merak ediliyor. Trt1 kanalında bugün neler var?

 • 30.04.2023 30 Nis 06:46 30 Nisan 2023 Trt1 Yayın Akışı

  30 Nisan 2023 Trt1 Yayın Akışı 30 Nisan 2023 Pazar günü Trt1 yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Trt1 yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Trt1 yayın akışında neler var merak ediliyor. Trt1 kanalında bugün neler var?

 • 29.04.2023 29 Nis 06:46 29 Nisan 2023 Trt1 Yayın Akışı

  29 Nisan 2023 Trt1 Yayın Akışı 29 Nisan 2023 Cumartesi günü Trt1 yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Trt1 yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Trt1 yayın akışında neler var merak ediliyor. Trt1 kanalında bugün neler var?

Advertisement