Şok İhanet! 62 Yaşındaki Evli Oyuncu Güven Kıraç'tan Eşine İhanet - Son Dakika

Şok İhanet! 62 Yaşındaki Evli Oyuncu Güven Kıraç'tan Eşine İhanet

22.09.2022 09:32
Şok İhanet! 62 Yaşındaki Evli Oyuncu Güven Kıraç'tan Eşine İhanet

Evli olan ünlü oyuncu Güven Kıraç esmer bir kadınla Beyoğlu'nda bir mekanda sarmaş dolaş kameralara yakalandı.

Tv100'den Onur Üçkarışoğlu ve Ulaş Aydın'ın haberine göre; Başak Kıraç'la uzun süredir evli olan ünlü oyuncu Güven Kıraç esmer bir kadınla Asmalımescit'teki Corridor isimli mekanda eğlendi. Samimi görüntüler sergileyen ikiliden Kıraç kız arkadaşına eliyle mısır yedirdi. Oyuncu mekanın içerisinde de kız arkadaşını öptü. Çıkışta el ele çıkan ikili kameramızın ışıklarının yanmasıyla birlikte şaşkınlığını gizleyemedi.

Yanındaki arkadaşları görüntü alınmasını engellemeye çalıştı Güven Kıraç'a evli olduğunun hatırlatılması üzerine soruları yanıtsız bıraktı.

Kıraç'ın kız arkadaşı ise yüzünü gizledi. Öte yandan Kıraç'ın eşiyle boşanma aşamasında olduğu öğrenildi.

YORUMLAR
500
Aydın'da çekiciyle çarpışan hafif ticari aracın sürücüsü yaralandı Aydın'da çekiciyle çarpışan hafif ticari aracın sürücüsü yaralandı Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odasında seçim yapıldı Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odasında seçim yapıldı Aydın'da Oto Boyacılığı Yapan Aslı Günay: 'İleride Ustalık Belgesi Almak İstiyorum, İstedikten Sonra İnsan Her Şeyi Yapabilir' Aydın'da Oto Boyacılığı Yapan Aslı Günay: 'İleride Ustalık Belgesi Almak İstiyorum, İstedikten Sonra İnsan Her Şeyi Yapabilir'
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Şok İhanet! 62 Yaşındaki Evli Oyuncu Güven Kıraç'tan Eşine İhanet - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement