Hande Yener, Bursa'da hastalar için sahne aldı - Son Dakika

Hande Yener, Bursa'da hastalar için sahne aldı

24.09.2021 16:30
Hande Yener, Bursa'da hastalar için sahne aldı

ŞARKICI Hande Yener, Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı (HASVAK) Bursa Şubesi'nce düzenlenen yardım konserinde sahneye çıktı.

ŞARKICI Hande Yener, Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı (HASVAK) Bursa Şubesi'nce düzenlenen yardım konserinde sahneye çıktı.

Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konserde Hande Yener, saatler öncesinden alanı dolduranları "İyilik meleklerim, hoş geldiniz" diyerek selamladı. Sevilen şarkılarını seslendirip, 2 saatten fazla sahnede kalan Yener'e dans grubu da eşlik etti. Konserin açılışını gerçekleştiren, Hande Yener'in yeğeni Naz Taşkınbaş ise piyano başına geçerek, seslendirdiği şarkı ile beğeni topladı. Konser geliri, devlet hastanelerinde ve maddi durumu yetersiz hastaların tedavisinde kullanılacak.


YORUMLAR
500
Tarlada 80 kuruşa kadar düştü, tezgahta 4-5 lira Tarlada 80 kuruşa kadar düştü, tezgahta 4-5 lira Oğuz Kaan Salıcı, Mudanya'da: 'Sayın Nebati; Yüzde 80 Enflasyonla Yanında 300 Koruma ile Sokakta Gezebiliyor. Oğuz Kaan Salıcı, Mudanya'da: 'Sayın Nebati; Yüzde 80 Enflasyonla Yanında 300 Koruma ile Sokakta Gezebiliyor. Bursa'da 24 halk plajında olmayan mavi bayrak İznik Gölü'ne verildi Bursa'da 24 halk plajında olmayan mavi bayrak İznik Gölü'ne verildi
Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin Hande Yener, Bursa'da hastalar için sahne aldı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement