Hollywood Yeni Yıla Hareketli Başladı - Son Dakika
Magazin

Hollywood Yeni Yıla Hareketli Başladı

Hollywood Yeni Yıla Hareketli Başladı

Hollywood yıldızları yeni yıla hızlı girdi.

03.01.2012 06:03

EN İDDİALI HEDİYE

Yılın en iddialı yılbaşı hediyesini Angelina Jolie, sevgilisi Brad Pitt'e verdi. Jolie, sevgilisine Kaliforniya eyaletinde, ortasında dev bir şelale bulunan bir arsa satın aldı! Ünlü mimar Lloyd Wright'in 1939'da inşa ettiği, ortasından şelale geçen evine hayran olan Pitt, bu armağan karşısında dakikalarca konuşamamış!

EN İYİ KONSER

Yeni yıla New York'ta girenler, aralarında Lady Gaga'nın da bulunduğu birçok ismin katıldığı konserin etkisinden hâlâ çıkamadı! Konsere, performansı ve iddialı kostümüyle Gaga damgasını vurdu.

İLK İDDİA KAYBEDEN

Eşi Heidi Klum ile girdiği bir iddiayı kaybetmek şarkıcı Seal'e pahalıya patladı. İddianın içeriğini açıklamayan Seal, kayak giysilerini üzerinden çıkarıp Aspen'de karların üstüne yattı!

ŞOK BOŞANMA

Yılın ilk günlerinin en büyük bombası Katy Perry ve Russell Brand'in ayrılık kararıydı. Boşanma davasını açan Brand'in 14 aydır evli olduğu Perry'nin, gece hayatına olan düşkünlüğünden sıkıldığı ve boşanma kararı aldığı söyleniyor!

EN ÇAPKIN J.LO

Marc Anthony ile boşanacağını açıklar açıklamaz kendisinden 18 yaş küçük dansçı Casper Smart ile yeni bir ilişkiye başlayan Jennifer Lopez, yeni yıla Miami'de girdi. Sevgilisiyle özel bir yatta arkadaşları ve ailesi için bir parti veren Lopez'in keyfinin son derece yerinde olduğu görünüyordu!

EN GÜZEL ANNE

Dört ay önce ikinci çocuğunu dünyaya getiren Jessica Alba, yeni yıla ailesiyle birlikte Meksika'da girdi. Henüz spor ya da ağır bir diyet programına başlamamış olmasına rağmen Alba'nın hâlâ iddialı bir fiziğe sahip olduğu dikkatlerden kaçmadı!

EN MUTLU ÇİFT

Aralık ayında nişanlandıklarını açıklayan Britney Spears ve Jason Trawcik, Hollywood'un en mutlu çiftleri arasında gösteriliyor. Yeni yıla New York'ta giren ünlü çift, bir yandan da şehirdeki büyük organizasyon şirketleriyle yılın ilk aylarında yapmayı planladıkları konserleri üzerinde konuşmuş.

İLK DAVA LOHAN'DAN

Yılbaşı öncesi birçok gazetede para karşılığı Dubai'de düzenlenen özel bir partiye katılacağı yazılan Lindsay Lohan, bu haberler üzerine soluğu mahkemede aldı! Lohan, Dubai asıllı bir organizasyon şirketinin para kazanmak için ismini kullandığını söyleyerek tazminat davası açtı!

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Hollywood Yeni Yıla Hareketli Başladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement