Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Şarkıcı Işın Karaca'yı yıkan ölüm haberi! - Son Dakika

Şarkıcı Işın Karaca'yı yıkan ölüm haberi!

SON DAKİKA... Şarkıcı Işın Karaca'nın anneannesi Keziban Cansızoğlu vefat etti. Karaca, acı haberi sosyal medyada hesabından duyurdu. İşte Karaca'nın ilk sözleri...

Şarkıcı Işın Karaca\'yı yıkan ölüm haberi!
13.02.2021 - 14:58,  Güncelleme: 18:08

Işın Karaca'nın anneannesi Keziban Cansızoğlu, 89 yaşında hayatını kaybetti. Alzheimer hastası olan Cansızoğlu bir süredir tedavi görüyordu.

Ünlü şarkıcı, acı haberi şu paylaşımla duyurdu:

"Anneannem Keziban Cansızoğlu, 89 yaşında bir Alzeimer hastasıydı. Bu hastalık ile mücadele eden aileler zorluğunu bilir. Sevdiğin, anılarının olduğu, yaşanmışlıkları hatırlamayan canım anneannem, Mia'yı hatırlayıp ismi ile hitap edip ardından üç hafta sonra vefat eden anneannem.

'COVİD-19 DEĞİLDİ'

Bu hastalık böyle bir şey işte. Her şeyi unutuyorsun. Nefes almayı bile.

Çok fazla soru geldi, 'anneanneniz covid miydi?' diye! Şükürler olsun değildi. Hatta vefatından bir gün önce hastaneye gidilecekti. Daha iyi beslenmesi için tüp takılacaktı midesine. Olmadı. Ama Covid değildi. Şükürler olsun.

'RAHMETLİ ÇOK ÇALIŞKANDI'

Çok güzel yaşadı. Rahmetli dedemle ikisi de çok çalışkandı. Hayatları boyunca sabah 5'te kalkıp fabrikalarına giderlerdi. Gecenin körüne kadar çalışırlardı. Emekli olduktan sonra da hiç durmadılar. Gezmeye bayılırdı anneannem. Allah'ım ölümün bile hayırlısını versin deriz ya. Çok şükür ki çekmedi anneannem.

Annemin de hakkı ödenemez tabi. Annesini pamuklara sarıp baktı. Hayat böyle bir şeymiş. Dilerim ki ben de o yaşları görürüm."

Kaynak: Snob Magazin
YORUMLAR

Son Dakika Magazin Şarkıcı Işın Karaca'yı yıkan ölüm haberi! - Son Dakika


Advertisement